Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-01-26 Pokaż dziś

06:00

Złomowisko PL 5, odc. 8

Marek i Edek lądują w Szkocji i niemal od razu dostają zlecenie. Ale ile warty jest tak naprawdę szkocki złom? Ekipa Olmetu walczy z deszczem przy demontażu wyciągu narciarskiego.

Godziny emisji Złomowisko PL

07:00

Fani czterech kółek: Land Rover Defender

Mike szuka taniego samochodu Land Rover Defender V8, który Edd zamieni w elegancki miejski krążownik. Czy 5000 funtów wystarczy, aby kupić odpowiednie auto?

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Zamiecie i strzały

Ekipa Todda Hoffmana znajduje się pod ostrzałem groźnego napastnika. Grupa musi porzucić poszukiwania złota i jak najszybciej uciec z kopalnii. Policja bada sprawę.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Czas zmian

Pat musi dokonać trudnych finansowych wyborów, kiedy okazuje się, że jego niepełnosprawna żona wraca do domu. Tymczasem Bob postanawia opuścić wioskę.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Po cienkim lodzie

Jeremy przejeżdża dwutonowym buldożerem przez zamarzniętą rzekę. Porusza się, dosłownie, po cienkim lodzie. Jenny wyrusza na wyprawę z nowo narodzonym dzieckiem.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Życie w destylarni

Josh i Bill nie mają już ani destylarni, ani bimbrowni, ani żadnego alkoholu. Tymczasem Mark, Jeff i Lance rozpoczynają realizację ambitnych planów w swojej nowej bimbrowni.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Tajlandia

Program z wykorzystaniem mediów społecznościowych, pełen tweetów i faktoidów. Ed Stafford próbuje samotnie przetrwać 10 dni w północnej Tajlandii.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Kamil Stoch. Moja historia, odc. 1

Kamil Stoch to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, dwukrotny złoty medalista olimpijski z 2014 r. Jak rozwijała się jego kariera? Jak trenował, aby zostać mistrzem?

Godziny emisji Kamil Stoch. Moja historia

13:30

Kamil Stoch. Moja historia, odc. 2

Kamil Stoch to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, dwukrotny złoty medalista olimpijski z 2014 r. Jak rozwijała się jego kariera? Jak trenował, aby zostać mistrzem?

Godziny emisji Kamil Stoch. Moja historia

14:00

Ekstremalna Alaska: Skok do przodu

Podczas polowania na pierwszego w życiu Jane baribala Jane i Atz Lee pakują się w poważne kłopoty. Atz senior, Bonnie i Shane bronią przylądka w zatoce przed grizzly.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Górnicy PL, odc. 2

Kilometrowe korytarze, w których trudno się wyprostować. Dookoła pył i egipskie ciemności. Ciągłe zagrożenie śmiercią. Jeden błąd może kosztować życie wielu ludzi.

Godziny emisji Górnicy PL

16:00

Auto - reaktywacja: Podrasowany Ford GT, część 1

Ekipa z Gas Monkey remontuje kolejne zardzewiałe graty. Czy uda im się odresaturować auta przed kolejną aukcją? Czy ten wysiłek im się opłaci?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Ultimatum

Josh, początkujący szyper, boi się ogromnych fal — jednak największym zagrożeniem dla jego kutra nie jest woda, lecz ogień. Na pokładzie Wizarda załoga ściera się z kapitanem.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady 2, odc. 1

Bieszczady, najdzikszy rejon Polski. Sroga zima, praca pod presją, wyczerpujące warunki. Czy Bieszczady to naprawdę miejsce magiczne?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady 2

19:00

Gorączka złota: Kapitan Monica

Poszukiwacze złota z Klondike rozpoczynają nowy sezon! Hoffmanowie próbują naprawić swoją reputację. Parker musi nadrobić stracony czas. Czy rodzina Beetsów znowu stanie na nogach?

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 4, odc. 9

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Fani czterech kółek: Ford Mustang Mach 1

Handlarz samochodami Mike Brewer natrafia na Forda Mustanga Mach 1 z 1973 roku. Czy nowy silnik wystarczy by mechanik Ant Anstead przywrócił temu samochodowi utraconą energię?

Godziny emisji Fani czterech kółek

22:00

Premiera Auto - reaktywacja: Bass dobry na wszystko

Ekipa Richarda po raz pierwszy współpracuje przy renowacji z kimś z zewnątrz. Ekspert z Dallas, Brian Bass, pomaga im w przerobieniu Forda Coupe z 1934 na hotroda w stylu lat 60.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

23:00

Ninja Warrior, odc. 4

Tomasz Zimoch oraz radiowy showman, Krzysztof Jankowski „Jankes", skomentują zmagania 250 uczestników na morderczym torze przeszkód. Kto zostanie brytyjskim Ninja Warrior?

Godziny emisji Ninja Warrior

00:00

Fani czterech kółek: Ford Popular

Mike chce zdobyć ulubione auto ojca. Ford Popular to model, którego egzemplarze różniły się od siebie jakością wykonania. Czy Mike trafi na taki, który przyniesie zysk?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Ponaddźwiękowy chevrolet camaro, część 2

Fan motoryzacji Richard Rawlings i mechanik Aaron Kaufmann jeżdżą po całym kraju w poszukiwaniu rzadkich modeli podrasowanych samochodów. Po remoncie wystawiają auta na aukcję.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Ekstremalny off-road: Wulkan

Ekspert sztuki przetrwania Gary Humphrey i mechanik Bill Wu próbują zjechać ze szczytu wulkanu w kierunku cywilizacji. Czy uda się im pokonać niebezpieczną szczelinę lodową?

Godziny emisji Ekstremalny off-road

02:48

Alaska: ostatni przystanek, odc. 1

Cztery rodziny wybrały życie w zupełnym odosobnieniu, zmaganie się z trudnymi, arktycznymi warunkami i dzikimi zwierzętami, na jednym z niewielu nieskażonych cywilizacją obszarów.

Godziny emisji Alaska

03:36

Bear Grylls - ucieczka z piekła: Pustynia

W niebezpiecznych zakątkach świata i ekstremalnych warunkach Bear Grylls odtwarza historie innych ludzi. Zmierzy się z wyzwaniami, którym musieli stawić czoła w obliczu śmierci.

Godziny emisji Bear Grylls - ucieczka z piekła

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 10

Opowieści z życia kierowców ogromnych ciężarówek, którzy prowadzą największe i najmniej zwrotne pojazdy po najtrudniejszych i najbardziej nieprzyjaznych drogach Australii.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Aukcja w ciemno, odc. 6

Tajemnicza przyczepa staje się przedmiotem zaciekłej licytacji. Brandon rzuca się na sprzęt bokserski. Jak Lori zareaguje na zakup męża?

Godziny emisji Aukcja w ciemno

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 11

Kraig Bantle z ekipą czyszczą domy z rupieci, ale zabierają wszystko, co znajdą. Właściciele odzyskują garaże, o których marzyli, ale czasami muszą poświęcić bardzo cenne skarby.

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info