Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-01-29 Pokaż dziś

06:00

Nagi instynkt przetrwania: Zderzenie światów

Były żołnierz Chance i przyrodniczka Melissa trafiają do amazońskiej puszczy. Wilgoć, potężne burze, kajmany i piranie: to będą naprawdę trudne chwile.

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

07:00

Fani czterech kółek: Volvo P1800S

Mike i Edd marzą o renowacji samochodu Volvo P1800. To bardzo rzadki model i w ramach budżetu udaje im się kupić tylko jedno auto. Czy ten remont zakończy się sukcesem?

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Ojciec i syn

Todd wtrąca się do pracy swojego syna, Huntera, przez co ich relacje zostają wystawione na ciężką próbę. Tony'emu bardzo zależy, aby pogłębiarka zaczęła wreszcie wydobywać złoto.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Granice wytrzymałości

Rządowy zakaz polowań zmusza mieszkańców Tanany do ekstremalnych działań. Wioskę odwiedza gubernator i przekazuje wiadomość, która raz na zawsze zmieni życie w osadzie.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Po kataklizmie

Miasto zostało zniszczone przez potężną wichurę, teraz wszyscy pracują przy sprzątaniu i odbudowie zniszczeń. Mark musi usunąć połamane drzewa, aby nie doszło do nowych tragedii.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Bez względu na pogodę

Josh i Bill spieszą się, aby skończyć budowę destylarni i rozpocząć produkcję alkoholu. Tymczasem groźny wypadek zmusza Tima do przemyślenia planów na przyszłość.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Rwanda

Program z wykorzystaniem mediów społecznościowych, pełen tweetów i faktoidów. Ed Stafford próbuje samotnie przetrwać 10 dni w tropikalnej dziczy Rwandy.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Klan z Alaski: Huk wystrzałów

Spotkanie z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci. Rodzina żyje w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Jedynie wzajemna współpraca pozwala im przeżyć.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: W drogę

Nadchodzi wiosna i życie powraca do osady. Temperatury rosną i pojawia się coraz więcej problemów. Podczas dorocznego spędu bydła napięcie sięga zenitu.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 3, odc. 1

Królowie złomu powracają! Marek i Edek poważnie zestresują właściciela mieszkania na Saskiej Kępie. Piotr Stalowy z ekipą swoich orłów poleci po... samolot.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Podrasowany Ford GT, część 2

Ekipa GMG remontuje znalezione w garażu zardzewiałe gruchoty. Czy mechanikom uda się przywrócić tym maszynom dawny blask przed kolejną aukcją?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Supertajfun - część 1

Zbliża się tajfun Nuri. Kapitanowie stają przed trudnymi wyborami. Northwestern rusza w środek sztormu, podczas gdy kapitan Cape Caution decyduje się wrócić na ląd.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Górnicy PL, odc. 2

Kilometrowe korytarze, w których trudno się wyprostować. Dookoła pył i egipskie ciemności. Ciągłe zagrożenie śmiercią. Jeden błąd może kosztować życie wielu ludzi.

Godziny emisji Górnicy PL

19:00

Gorączka złota: Bunt ekipy

Poszukiwacze złota z Klondike rozpoczynają nowy sezon! Hoffmanowie próbują naprawić swoją reputację. Parker musi nadrobić stracony czas. Czy rodzina Beetsów znowu stanie na nogach?

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 2, odc. 2

Zapraszamy na spotkania z ludźmi, którzy na co dzień zajmują się zbieraniem, handlem i przeróbką złomu. To dzięki nim nasze miasta są czyste, a odpadki zyskują nowe życie.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Nagi instynkt przetrwania: Klątwa bagien: część 2

Jeremy i Melanie kontynuują największe wyzwanie, przed jakim stanęli w życiu. Usiłują zdobyć pożywienie, jednocześnie starając się nie zostać pożywieniem dla drapieżników.

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

22:00

Premiera Ekstremalna Alaska: Dzień pływających krów

Otto i Eivin przygotowują barkę do najtrudniejszej misji: przewozu bydła. Jane i Charlotte organizują pierwszy w historii rodziny spęd bydła prowadzony tylko przez kobiety.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

23:00

Fani czterech kółek: Ford Mustang Mach 1

Handlarz samochodami Mike Brewer natrafia na Forda Mustanga Mach 1 z 1973 roku. Czy nowy silnik wystarczy by mechanik Ant Anstead przywrócił temu samochodowi utraconą energię?

Godziny emisji Fani czterech kółek

00:00

Fani czterech kółek: Chevrolet Corvette Stingray

Mike kupuje częściowo odrestaurowane klasycznie amerykańskie auto marki Chevrolet Corvette Stingray. Czy magia Edda sprawi, że będzie jak nowy?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Wszystko albo nic w wyścigu Pikes Peak - część I

Aaron bierze udział w Pikes Peak International Climb Hill - jednym z najniebezpieczniejszych wyścigów na świecie. Pierwszy samochód kupiony przez Michael'a może być też jego ostatnim.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Ekstremalny off-road: Las deszczowy

Ekspert sztuki przetrwania Gary Humphrey i mechanik Bill Wu przedzierają się samochodem przez gęsty, deszczowy las. Towarzyszą im ulewne deszcze, błoto i powodzie.

Godziny emisji Ekstremalny off-road

02:48

Alaska: ostatni przystanek, odc. 2

Cztery rodziny wybrały życie w zupełnym odosobnieniu, zmaganie się z trudnymi, arktycznymi warunkami i dzikimi zwierzętami, na jednym z niewielu nieskażonych cywilizacją obszarów.

Godziny emisji Alaska

03:36

Bear Grylls - ucieczka z piekła: Kaniony

W niebezpiecznych zakątkach świata i ekstremalnych warunkach Bear Grylls odtwarza historie innych ludzi. Zmierzy się z wyzwaniami, którym musieli stawić czoła w obliczu śmierci.

Godziny emisji Bear Grylls - ucieczka z piekła

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 11

Opowieści z życia kierowców ogromnych ciężarówek, którzy prowadzą największe i najmniej zwrotne pojazdy po najtrudniejszych i najbardziej nieprzyjaznych drogach Australii.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Aukcja w ciemno, odc. 7

Nowy ochroniarz nie ma ochoty bratać się z licytantami. Dziś pod aukcyjny młotek trafi sprzęt wędkarski i przyczepa kempingowa. Czy ktoś oprze się pokusie i wycofa z licytacji?

Godziny emisji Aukcja w ciemno

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 12

Kraig Bantle z ekipą czyszczą domy z rupieci, ale zabierają wszystko, co znajdą. Właściciele odzyskują garaże, o których marzyli, ale czasami muszą poświęcić bardzo cenne skarby.

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info