Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-01-30 Pokaż dziś

06:00

Nagi instynkt przetrwania: Myśliwi i ofiary

Chłopak ze wsi i matka czwórki dzieci trafiają do pełnej jaguarów dżungli w Belize. Muszą polować, aby zdobyć pożywienie — ale szybko okazuje się, że coś także poluje na nich.

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

07:00

Fani czterech kółek: Subaru Impreza WRX

Mike kupuje Subaru WRX za przyzwoitą cenę i chce, aby Edd nie tylko przywrócił autu dawny blask, ale uczynił go o wiele szybszym. Edd ma wiele wspaniałych pomysłów!

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Premiera Gorączka złota: Przekleństwo gór Fairplay

Gdy okazuje się, że wodociąg Todda Hoffmana jest nielegalny, Freddy'emu przychodzi do głowy wyjście z sytuacji. Tony postanawia udoskonalić pierwszą dragę. Wyniesie go to $600 000.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Sądny dzień

Podwójne morderstwo zaskakuje mieszkańców Tanany. Joey buduje tratwę, którą ma zamiar przewieźć trzytonową ciężarówkę. Charlie dostaje bardzo smutną wiadomość o swoim synu Bobie.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Wielki, zły wilk

Awaria buldożera zmusza Jeremy'ego do dalekiej wyprawy. Śladem Jenny podąża wilk: kobieta musi stawić czoła groźnemu drapieżnikowi.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Szkocka z lodem

Jeff, Mark i Lance zaczynają pędzić szkocką whisky i szybko zostają bez pieniędzy. Josh i Bill kończą budowę swojego bunkra.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Pustynia Sonora, Arizona

Program z wykorzystaniem mediów społecznościowych, pełen tweetów i faktoidów. Ed Stafford musi spędzić samotnie 10 dnia na pustyni Sonora.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Klan z Alaski: Kamień, papier, szyper

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Polowanie na niedźwiedzia

Atz Lee i Jane wyruszają na niebezpieczne polowanie na baribala. Jednak niespodziewanie na ich drodze pojawia się grizzly. Otto i Eivin wprowadzają do stada nowe byki.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 3, odc. 2

Krzykacz nie przestaje zaskakiwać. Odkryje absolutnie nowatorskie i alternatywne poszukiwanie złomu. Zaczyna "wędkować" w rzece szukając drogocennego materiału na wagę złota.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Ford , Powrót do Pike's Peak, część 1

Ekipa mechaników GMG remontuje i przywraca dawny blask zardzewiałym gruchotom stojącym w garażach. Odnowione samochody trafiają na aukcję. Czy zyski zrekompensują włożoną pracę?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Supertajfun - część 2

Tajfun pozbawia rybaków zarobku. Daje o sobie znać brak doświadczenia Josha. Northwestern jest w wielkim niebezpieczeństwie.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady 2, odc. 2

Jak wylądować szybowcem w czasie silnego wiatru, nie mając dużego doświadczenia jako pilot? Jak ściąć drzewo na wysokości 30 metrów? Czy w Bieszczadach naprawdę żyje się lekko?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady 2

19:00

Gorączka złota: Złoto Godzilli

Seria awarii w ekipie Hoffmanów skłóca pracowników dziennej i nocnej zmiany. Na wypłukiwarce Parkera nie brakuje złota, ale jego ludzie mają coraz bardziej dość.

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 2, odc. 3

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Polscy Truckersi 2, odc. 8

Wąskie i śliskie górskie drogi to utrudnienie dla rodziny Pasternaków transportujących drewno. Załadowane auto ześlizguje się w kierunku rowu. Czy uda się zapobiec nieszczęściu?

Godziny emisji Polscy Truckersi 2

22:00

Supertransporty, odc. 5

Wracamy do Bristolu, gdzie działa rodzinna firma transportowa Kings Heavy Haulage. Sully, Kev, Broomey i reszta ekipy stają przed kolejnymi, niezwykłymi wyzwaniami.

Godziny emisji Supertransporty

23:00

Złomowisko PL 4, odc. 6

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

Godziny emisji Złomowisko PL

00:00

Fani czterech kółek: FSM Syrena 105

Mike wyrusza do Polski po Syrenkę. Ale czy samochód nieznany poza polskimi granicami może przynieść zysk?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: C10 Race Truck , Auto na wyścig Pikes Peak - część II

Pikes Peak International Climb Hill to ekstremalny wyścig, znany z dużego ryzyka śmiertelnych wypadków wśród uczestników. Czy Aaron i The Falcon podołają?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Ekstremalny off-road: Góra

Gary Humphrey i Bill Wu razem ze swoim samochodem zostają zrzuceni w sam środek południowoamerykańskich gór. Kto tym razem wygra walkę ze skalnymi ścianami i głazami?

Godziny emisji Ekstremalny off-road

02:48

Alaska: ostatni przystanek, odc. 3

Cztery rodziny wybrały życie w zupełnym odosobnieniu, zmaganie się z trudnymi, arktycznymi warunkami i dzikimi zwierzętami, na jednym z niewielu nieskażonych cywilizacją obszarów.

Godziny emisji Alaska

03:36

Bear Grylls - ucieczka z piekła: Góry

We włoskich Dolomitach Bear Grylls odtwarza niebezpieczne sytuacje w górach, w jakich wcześniej znaleźli się inni ludzie. Jak poradzi sobie słynny podróżnik?

Godziny emisji Bear Grylls - ucieczka z piekła

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 12

Opowieści z życia kierowców ogromnych ciężarówek, którzy prowadzą największe i najmniej zwrotne pojazdy po najtrudniejszych i najbardziej nieprzyjaznych drogach Australii.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Aukcja w ciemno, odc. 8

Poszukiwacze okazji są w krainie kanionów. Na aukcji pod młotek trafią przyczepy kempingowe, ale największą uwagę zwraca tajemniczy betonowy blok. Co może być w środku?

Godziny emisji Aukcja w ciemno

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 13

Kraig Bantle z ekipą czyszczą domy z rupieci, ale zabierają wszystko, co znajdą. Właściciele odzyskują garaże, o których marzyli, ale czasami muszą poświęcić bardzo cenne skarby.

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info