Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-02-01 Pokaż dziś

06:00

Nagi instynkt przetrwania: Zagubieni na morzu

Instruktorka nurkowania i komandos z oddziałów SEAL unoszą się na morzu w niewielkim pontonie. Grożą im ataki rekinów i udar słoneczny. Czy uda im się dotrzeć do stałego lądu?

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

07:00

Fani czterech kółek: Mini Moke

Zaprojektowany jako wojskowy samochód terenowy Mini Moke, stał się szybko cywilnym pojazdem z kultowym statusem. Czy Edd i Mike podejmą się remontu tak dziwnego auta?

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Powtórka z Kolorado

Freddy Dodge próbuje przekonać komisarza okręgowego by pozwolił mu dokonywać odwiertów. Todd zamyka swój biznes, żeby wesprzeć Freddy'ego. Kevin otrzymuje złe wieści.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Nowe pokolenie

Syn legendy Tanany rości sobie pretensje do pułapek zastawionych przez Charlie'ego. James wystawia swoich synów na ciężką próbę i zostawia ich samych w dziczy.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Wiosenna gorączka

Jeremy, który stara się jak najszybciej skończyć budowę stodoły, dostaje szokujące wieści. Jenny jest zdana na własne siły — musi walczyć o życie swoje i dziecka.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Ostatni przyczółek

W Appalachach bimbrownictwo, choć nielegalne, jest tradycją przechodzącą z pokolenia na pokolenie. Bimbrownicy są coraz sprytniejsi, ale czy zawsze udaje się im oszukać prawo?

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Gobi

Ed Stafford spędził już 60 dni na bezludnej wyspie. Był nagi, a jego jedynym towarzyszem była kamera. Teraz wyrusza do najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Klan z Alaski: Awaria na wodzie

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Mięso na zimę

Otto, Charlotte, Eivin i Eve gromadzą zapasy mięsa na zimę i zabijają krowę. Na przylądku w zatoce Atz senior testuje swoje umiejętności jeździeckie.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 3, odc. 4

Stalowy inwestuje sto tysięcy złotych w nowoczesną i ogromną maszynę do odzysku miedzi z kabli. Niestety kolos nie mieści się na hali. Czy ekipie uda się zainstalować sprzęt?

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Za kierownicą Dodge'a Darta z 1967 roku, część 1

Ekipa mechaników GMG remontuje i przywraca dawny blask zardzewiałym gruchotom stojącym w garażach. Odnowione samochody trafiają na aukcję. Czy zyski zrekompensują włożoną pracę?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Ciężar odpowiedzialności

Załogi kutrów Northwestern, Cornelia Marie, Cape Caution i Wizard walczą z wielkimi falami, potężnymi sztormami i niepewnością jutra.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady 2, odc. 4

Pożar w Terce. W płomieniach staje dom kuzynki Romana Markuca. Roman ze swoją ekipą rzucają wszystko i ruszają na pomoc. Czy uda się uratować dobytek?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady 2

19:00

Gorączka złota: Łeb w łeb

Parker stawia wszystko na jedną szalę, aby przebić rywala. Todd otwiera nowe, niebezpieczne przejście. Monica i Kevin mają problemy z obsługą pogłębiarki.

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 2, odc. 5

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Gorączka złota: Pod wieczną zmarzliną

Gorączka złota w Yukonie nadal trwa a poszukiwacze drogocennego kruszcu ryzykują, licząc, że uda im się zbić fortunę. Do kogo uśmiechnie się los? Kto zostanie królem Klondike?

Godziny emisji Gorączka złota

22:00

Premiera Górnicy PL, odc. 3

Awaria prądu w kopalni soli zagraża płynności wydobycia. Zobacz jak radzą sobie górnicy w wąskich i klaustrofobicznych korytarzach, by wykonać plan dnia.

Godziny emisji Górnicy PL

23:00

Premiera Stacja Kanada: Most nad Hel Creek

Ekipy Kanadyjskiej Kolei Pacyficznej przeprowadzają ogromną dostawę węgla przez góry Skaliste. Ponadto, zespół hokejowy utknął na zamarzniętym pustkowiu.

Godziny emisji Stacja Kanada

00:00

Fani czterech kółek: Cadillac Coupe De Ville

Mike trafia na cadillaca coupe z lekko zardzewiałą karoserią. Niestety jego wnętrze, to już zupełnie inna bajka... Czy Edd zamieni to brzydkie kaczątko w łabędzia?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: 50 najciekawszych wydarzeń

Spotkanie z mechanikami z Gas Monkey, którzy wybierają 50 najciekawszych wydarzeń serii. Co trafi na listę? Trudne projekty, spotkania z celebrytami czy niesamowite wyczyny?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Motoholik, Jimmy de Ville: Silnik garbusa

Jimmy de Ville jedzie do miasta na południu Brazylii w poszukiwaniu legendarnego czterocylindrowego silnika, który napędza najlepiej sprzedający się samochód na świecie.

Godziny emisji Motoholik, Jimmy de Ville

02:48

Alaska: ostatni przystanek: Instynkt zabójcy

Nadchodzi zima a wraz z nią, czas polowań na łosie. Tyler tropi trudnego do zlokalizowania samca a Charlie odkrywa dlaczego ten region jest nazywany „krainą głodu".

Godziny emisji Alaska

03:36

Wyprawa po skarb Inków: Ukryte pod ziemią

Łowcy skarbów poszukują wskazówek, które pomogą im dotrzeć do skarbów ukrytych na Wyspie Węży w Brazylii. Napięcia i spory w ekipie mogą zniweczyć całą eksperdycję.

Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 1

Kierowcy wielkich ciężarówek znowu wyruszają w trasę. Tym razem ich ładunki są jeszcze cięższe, drogi bardziej niebezpieczne, a los nie szczędzi im niespodzianek.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Aukcja w ciemno, odc. 10

Wieczorna aukcja kończy się sukcesem dla jednych licytantów, podczas gdy inni handlarze wracają do domu niezadowoleni, choć wydali mnóstwo pieniędzy.

Godziny emisji Aukcja w ciemno

05:36

Hazard w lombardzie: Kupujemy wszystko

Scott i Brian odbywają przejażdżkę deloreanem. Autem, któremu rozgłos przyniósł film „Powrót do przyszłości". Natrafiają też na komiksową kolekcję Pokemonów, wartą spore pieniądze.

Godziny emisji Hazard w lombardzie

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info