Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-02-02 Pokaż dziś

06:00

Nagi instynkt przetrwania: Oko cyklonu

Po silnym huraganie, który może pokrzyżować wykonanie wyzwania, pewien lekkoduch i emerytowany sierżant utknęli razem w dżunglii w Belize. Czy uda im się znaleźć porozumienie?

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

07:00

Fani czterech kółek: Range Rover

Mike Brewer i Edd China pokażą widzom, jak można kupić całkowicie zniszczony samochód, przywrócić mu dawny blask i sprzedać ze sporym zyskiem.

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Morze ognia

Ogromny pożar lasu kieruje się w stronę terenu, na którym pracuje Parker, grożąc przedwczesnym zakończeniem sezonu. Tony robi, co może, ale czy Sheamus stanie na wysokości zadania?

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Nowa krew

Stary przyjaciel niespodziewanie pojawia się z wizytą u Stana i proponuje mu wspólne przedsięwzięcie. Charlie zabiera swojego syna Boba na wielkie polowanie.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Stodoła na sto dwa

Cała społeczność McCarthy wspólnie wznosi największą stodołę w historii miasta, jednak projekt Jeremy'ego jest ryzykowny. Jenny buduje „piec rakietowy", aby ogrzać swoje dziecko.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Tajne spotkanie, część 1

W Appalachach bimbrownictwo, choć nielegalne, jest tradycją przechodzącą z pokolenia na pokolenie. Bimbrownicy są coraz sprytniejsi, ale czy zawsze udaje się im oszukać prawo?

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Gwatemala

Ed Stafford spędził już 60 dni na bezludnej wyspie. Był nagi, a jego jedynym towarzyszem była kamera. Teraz wyrusza do najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Kamil Stoch. Moja historia, odc. 3

Kamil Stoch to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, dwukrotny złoty medalista olimpijski z 2014 r. Jak rozwijała się jego kariera? Jak trenował, aby zostać mistrzem?

Godziny emisji Kamil Stoch. Moja historia

13:30

Kamil Stoch. Moja historia, odc. 4

Kamil Stoch to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, dwukrotny złoty medalista olimpijski z 2014 r. Jak rozwijała się jego kariera? Jak trenował, aby zostać mistrzem?

Godziny emisji Kamil Stoch. Moja historia

14:00

Ekstremalna Alaska: Sekrety jeźdźca

Pod koniec lata mieszkańcy mają coraz mniej czasu na przygotowania do zimy. Rodzina musi zamienić metalowe rury w sprawny komin, który pozwoli ogrzać im chatę.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Górnicy PL, odc. 3

Awaria prądu w kopalni soli zagraża płynności wydobycia. Zobacz jak radzą sobie górnicy w wąskich i klaustrofobicznych korytarzach, by wykonać plan dnia.

Godziny emisji Górnicy PL

16:00

Auto - reaktywacja: Za kierownicą Dodge'a Darta z 1967 roku, część 2

Ekipa mechaników GMG remontuje i przywraca dawny blask zardzewiałym gruchotom stojącym w garażach. Odnowione samochody trafiają na aukcję. Czy zyski zrekompensują włożoną pracę?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Godzina zero

Sezon na kraby dobiega końca. Casey zmusza Josha do zmiany sposobu łowienia, Jake nadal stoi za sterem Northwestern.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady 2, odc. 5

Bieszczady, najdzikszy rejon Polski. Sroga zima, praca pod presją, wyczerpujące warunki. Czy Bieszczady to naprawdę miejsce magiczne?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady 2

19:00

Gorączka złota: Złota sensacja

Parker porzuca Boundary Cut i wyrusza na poszukiwania wielkiej ilości złota. Gene wykorzystuje swoją pogłębiarkę do granic możliwości. Todd dostaje sensacyjną wiadomość.

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 2, odc. 6

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Fani czterech kółek: Saab 96

Mike Brewer i Ant Anstead chcą wywrzeć wrażenie na pasjonatach Saabów dzięki przywróceniu dawnej świetności zardzewiałemu Saabowi 96 z roku 1973.

Godziny emisji Fani czterech kółek

22:00

Premiera Auto - reaktywacja: Zły Brian Bass

Mechanicy wraz z pomagającym im Brianem Bassem spóźniają się nieco z remontem Forda Coupe z 1934 r. Richard podpisuje umowę na prezentację tego pojazdu w „Hot Rod Magazine".

Godziny emisji Auto - reaktywacja

23:00

Ninja Warrior, odc. 5

Tomasz Zimoch oraz radiowy showman, Krzysztof Jankowski „Jankes", skomentują zmagania 250 uczestników na morderczym torze przeszkód. Kto zostanie brytyjskim Ninja Warrior?

Godziny emisji Ninja Warrior

00:00

Fani czterech kółek: Ford Fiesta XR2

Mike kupuje auto swoich marzeń z lat 80. XX wieku. Żeby jednak zapewnić sobie zysk, na jego remont może wydać tylko 1000 funtów.

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Body Cam Cops, odc. 1

Napady z bronią, pościgi, naruszenia porządku publicznego: kamery przymocowane do policyjnych mundurów pozwalają z bliska zobaczyć, jak policjanci walczą z przestępczością.

Godziny emisji Body Cam Cops

02:00

Motoholik, Jimmy de Ville: FSO Syrena

Znakomity inżynier i konstruktor Jimmy de Ville pojawia się w Warszawie, gdzie szuka legendarnego silnika 842, o mocy 39 koni mechanicznych, który napędzał legendarną Syrenę FSO.

Godziny emisji Motoholik, Jimmy de Ville

02:48

Alaska: ostatni przystanek: Duch łowcy

Alaskanie muszą napełnić swoje wędzarnie przed nadejściem zimy. Seldenowie pomagają Tylerowi w transporcie upolowanego łosia. Heimo i Charlie martwią się znikomymi zapasami mięsa.

Godziny emisji Alaska

03:36

Wyprawa po skarb Inków: Pierwszy krok na wyspie

Łowcy skarbów przygotowują się do pierwszej wyprawy na samą wyspę, gdzie w bardzo wysokich temperaturach będą musieli stawić czoła jadowitym wężom.

Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 2

Kierowcy wielkich ciężarówek znowu wyruszają w trasę. Tym razem ich ładunki są jeszcze cięższe, drogi bardziej niebezpieczne, a los nie szczędzi im niespodzianek.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Aukcja w ciemno, odc. 11

Licytanci zaglądają za kulisy terenów targowych w Los Angeles. Czy to owiane legendą, historyczne miejsce okaże się szczęśliwe dla handlarzy? Kto tym razem odniesie sukces?

Godziny emisji Aukcja w ciemno

05:36

Hazard w lombardzie: Szczęśliwy dzień Scotta

W lombardzie panuje wielki ruch. Na sprzedaż wystawiono butelkę na leki Evela Knievela, licencję Elvisa Presleya oraz obraz z wizerunkiem Beatlesów, namalowany na aksamicie.

Godziny emisji Hazard w lombardzie

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info