Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-02-03 Pokaż dziś

06:00

Budowlana ekipa ratunkowa: Dom kultury

W Nowym Jorku Charlie wraz ze swoją ekipą remontuje zaniedbany dom kultury, w którym czas spędzają zarówno dzieci jak i dorośli z lokalnej społeczności.

Godziny emisji Budowlana ekipa ratunkowa

07:00

Traktory na start, odc. 2

Zapraszamy do pełnego zaciętej rywalizacji świata ogromnych traktorów. Trzy drużyny walczą w zawodach tractor pullingu w Niemczech. Która z nich na szansę na tytuł mistrza?

Godziny emisji Traktory na start

08:00

Gorączka złota: Pod wieczną zmarzliną

Gorączka złota w Yukonie nadal trwa a poszukiwacze drogocennego kruszcu ryzykują, licząc, że uda im się zbić fortunę. Do kogo uśmiechnie się los? Kto zostanie królem Klondike?

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Gorączka złota: Ojciec i syn

Todd wtrąca się do pracy swojego syna, Huntera, przez co ich relacje zostają wystawione na ciężką próbę. Tony'emu bardzo zależy, aby pogłębiarka zaczęła wreszcie wydobywać złoto.

Godziny emisji Gorączka złota

10:00

Gorączka złota: Przekleństwo gór Fairplay

Gdy okazuje się, że wodociąg Todda Hoffmana jest nielegalny, Freddy'emu przychodzi do głowy wyjście z sytuacji. Tony postanawia udoskonalić pierwszą dragę. Wyniesie go to $600 000.

Godziny emisji Gorączka złota

11:00

Gorączka złota: Syn detronizuje ojca

Parker Schnabel walczy z podtopieniami, natomiast Hunter Hoffman podejmuje odważną decyzję o zamknięciu biznesu swojego oraz swojego ojca.

Godziny emisji Gorączka złota

12:00

Gorączka złota: Powtórka z Kolorado

Freddy Dodge próbuje przekonać komisarza okręgowego by pozwolił mu dokonywać odwiertów. Todd zamyka swój biznes, żeby wesprzeć Freddy'ego. Kevin otrzymuje złe wieści.

Godziny emisji Gorączka złota

13:00

Gorączka złota: Morze ognia

Ogromny pożar lasu kieruje się w stronę terenu, na którym pracuje Parker, grożąc przedwczesnym zakończeniem sezonu. Tony robi, co może, ale czy Sheamus stanie na wysokości zadania?

Godziny emisji Gorączka złota

14:00

Złomowisko PL 4, odc. 4

Stalowy kupuje 15 samochodów. Czy to kaprys, czy kolejny świetny biznes właściciela Piotro-Stalu? Poznajcie ekipę Olmetu, największego gracza na Śląsku.

Godziny emisji Złomowisko PL

15:00

Kamil Stoch. Moja historia, odc. 3

Kamil Stoch to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, dwukrotny złoty medalista olimpijski z 2014 r. Jak rozwijała się jego kariera? Jak trenował, aby zostać mistrzem?

Godziny emisji Kamil Stoch. Moja historia

15:30

Kamil Stoch. Moja historia, odc. 4

Kamil Stoch to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, dwukrotny złoty medalista olimpijski z 2014 r. Jak rozwijała się jego kariera? Jak trenował, aby zostać mistrzem?

Godziny emisji Kamil Stoch. Moja historia

16:00

Superciężka pomoc drogowa, odc. 8

Niespodziewana burza doprowadza do rozlania się oleju na autostradzie. Sonny robi, co może, aby utrzymać płynny ruch na objeździe. John Allen znajduje ciężarówkę, która... odleciała.

Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

17:00

Górnicy PL, odc. 3

Awaria prądu w kopalni soli zagraża płynności wydobycia. Zobacz jak radzą sobie górnicy w wąskich i klaustrofobicznych korytarzach, by wykonać plan dnia.

Godziny emisji Górnicy PL

18:00

Premiera Sekrety sportu, odc. 5

Dzięki symulacji komputerowej, eksperci przedstawią naukowe i technologiczne podłoże sportu. Polscy sportowcy opowiedzą o najtrudniejszych chwilach w trakcie Igrzysk Olimpijskich.

Godziny emisji Sekrety sportu

18:15

Premiera Sekrety sportu, odc. 6

Dzięki symulacji komputerowej, eksperci przedstawią naukowe i technologiczne podłoże sportu. Polscy sportowcy opowiedzą o najtrudniejszych chwilach w trakcie Igrzysk Olimpijskich.

Godziny emisji Sekrety sportu

18:30

Dom na Alasce: Rakiety śnieżne zamiast japonek

Michael i Miranda z Florydy właśnie przeprowadzili się na Alaskę. Ich życie w tym 49. stanie USA będzie zupełnie inne niż to, które zostawili w krainie wiecznego słońca.

Godziny emisji Dom na Alasce

19:00

Ekstremalna Alaska: Dzień pływających krów

Otto i Eivin przygotowują barkę do najtrudniejszej misji: przewozu bydła. Jane i Charlotte organizują pierwszy w historii rodziny spęd bydła prowadzony tylko przez kobiety.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

20:00

Złomowisko PL 2, odc. 2

Zapraszamy na spotkania z ludźmi, którzy na co dzień zajmują się zbieraniem, handlem i przeróbką złomu. To dzięki nim nasze miasta są czyste, a odpadki zyskują nowe życie.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Złomowisko PL 4, odc. 8

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

Godziny emisji Złomowisko PL

22:00

Przystanek Bieszczady 2, odc. 4

Pożar w Terce. W płomieniach staje dom kuzynki Romana Markuca. Roman ze swoją ekipą rzucają wszystko i ruszają na pomoc. Czy uda się uratować dobytek?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady 2

23:00

Hitler: Anioły i demony, odc. 2

W tym odcinku dowiemy się, jak Hitler infiltrował niemiecki Kościół, aby wykorzystać Biblię — a nawet osobę Jezusa — do swoich celów.

Godziny emisji Hitler

00:00

Kodeks gangstera: Commandos

W Manili na Filipinach były gangster Lou Ferrante spotyka się z członkami najbardziej bezwzględnego gangu więziennego - Commandos i przekonuje się, kto rządzi na ulicach miasta.

Godziny emisji Kodeks gangstera

01:00

Gorączka złomu: Gaszenie pożarów

Andy, Bobby i ich zespół nieustannie poszukują przysłowiowych „nieoszlifowanych diamentów". Nie raz nas zaskoczą tym, co można kupić i sprzedać na złomowisku!

Godziny emisji Gorączka złomu

02:00

Pieskie życie: Ocaleć w dziczy

Jak doszło do tego, że psy stały się najbardziej cenionymi zwierzętami na naszej planecie? Od drapieżnika do domowego zwierzaka — oto historia najlepszego przyjaciela człowieka.

Godziny emisji Pieskie życie

02:48

Łowcy jadu: Porachunki

Podczas polowania na węża, który o mały włos nie zabił Tima, ekipa zostaje doprowadzona do kresu wytrzymałości. Kiedy nad lasem w Teksasie zapada noc, dochodzi do tragedii...

Godziny emisji Łowcy jadu

03:36

Obcy wewnątrz nas: Mistrzowie kamuflażu

Pasożyty to groźne i przebiegłe stworzenia. W tym odcinku wszystko o amebie Acanthamoeba, babeszjozie oraz nicieniach Strongyloides, które są wyjątkowo trudne do wykrycia.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

04:24

Cuda inżynierii: Największa zapora na świecie

Przyjrzyjmy się niewiarygodnym cudom inżynierii, od wielkich kontenerowców po ogromne odrzutowce. Inżynierowie zdradzą w programie tajniki powstawania tych niezwykłych konstrukcji.

Godziny emisji Cuda inżynierii

05:12

Militaria na warsztat, odc. 3

Michael Manousakis i jego mechanicy z warsztatu Morlock Motors nie pogardzą żadnym pojazdem militarnym. To pasjonaci, którzy mogą pochwalić się długą listą znakomitych projektów.

Godziny emisji Militaria na warsztat

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info