Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-02-06 Pokaż dziś

06:00

Nagi instynkt przetrwania: Z prochu powstałeś, w proch się obrócisz

Instruktor sztuki przetrwania i były żołnierz trafiają na wulkaniczną wyspę Montserrat. Ich odmienne style uzupełniają się, ale w końcu dochodzi do wypadku i wybuchu emocji.

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

07:00

Fani czterech kółek: Saab 9-3

Mike szuka szybkiego samochodu o statusie historycznym, ale znaleźć Saaba 9-3 turbo będzie mu bardzo trudno, zwłaszcza w przyzwoitej cenie. Czy Edd pójdzie na kompromis?

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Sztabki złota i zdrowaśki

W Kolorado, ostatnią nadzieją Todda jest tak zwana „szkatułka z klejnotami". Czy jednak jest w niej jeszcze jakiekolwiek złoto? Natomiast Freddy dzieli się zaskakującymi wieściami.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Ryzykowne przedsięwzięcie Stana

Stan musi przywrócić do życia liczący 70 lat traktor, jeśli chce urzeczywistnić swoje górnicze plany. Charlie i Joey biorą udział w jednym z najtrudniejszych polowań w życiu.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: W okowach zimy

Daleko, w samym sercu dzikiej Alaski, leży miasto McCarthy. Mieszka tam 42 odważnych ludzi, którzy na co dzień dzielnie stawiają czoła matce naturze.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Czas na bimber!

Sezon bimbrowniczy czas zacząć! Doświadczony bimbrownik Tim Smith decyduje się na ważny życiowy krok. Tickle uświadamia sobie, że jego kariera dopiero się rozpoczęła.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Patagonia

Ed Stafford spędził już 60 dni na bezludnej wyspie. Był nagi, a jego jedynym towarzyszem była kamera. Teraz wyrusza do najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Klan z Alaski: Powrót stada wilków

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Podróż na Perl Island

Otto, Jane i Shane transportują domek na odległą i niezamieszkałą wyspę Perl Island. Nagle robi się niebezpiecznie, ponieważ okazuje się, że podąża za nimi drapieżnik.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 3, odc. 6

W Boss Stalu wybucha awantura pomiędzy Kasią i Dafikiem. Dziewczyna postanawia odejść z pracy. Krzysztof wie, że nie poradzi sobie bez niej. Jak zakończy się ten konflikt?

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Premiera Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: sport, odc. 3

Archiwalne materiały filmowe przybliżą nam historię zimowych igrzysk olimpijskich i pozwolą podziwiać osiągnięcia sportowców, którzy zdobyli na nich sławę i medale.

Godziny emisji Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

16:30

Sekrety sportu, odc. 2

Dzięki symulacji komputerowej, eksperci przedstawią naukowe i technologiczne podłoże sportu. Polscy sportowcy opowiedzą o najtrudniejszych chwilach w trakcie Igrzysk Olimpijskich.

Godziny emisji Sekrety sportu

16:45

Sekrety sportu, odc. 3

Dzięki symulacji komputerowej, eksperci przedstawią naukowe i technologiczne podłoże sportu. Polscy sportowcy opowiedzą o najtrudniejszych chwilach w trakcie Igrzysk Olimpijskich.

Godziny emisji Sekrety sportu

17:00

Kamil Stoch. Moja historia, odc. 2

Kamil Stoch to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, dwukrotny złoty medalista olimpijski z 2014 r. Jak rozwijała się jego kariera? Jak trenował, aby zostać mistrzem?

Godziny emisji Kamil Stoch. Moja historia

17:30

Sekrety sportu, odc. 4

Dzięki symulacji komputerowej, eksperci przedstawią naukowe i technologiczne podłoże sportu. Polscy sportowcy opowiedzą o najtrudniejszych chwilach w trakcie Igrzysk Olimpijskich.

Godziny emisji Sekrety sportu

17:45

Sekrety sportu, odc. 5

Dzięki symulacji komputerowej, eksperci przedstawią naukowe i technologiczne podłoże sportu. Polscy sportowcy opowiedzą o najtrudniejszych chwilach w trakcie Igrzysk Olimpijskich.

Godziny emisji Sekrety sportu

18:00

Przystanek Bieszczady 2, odc. 6

Bieszczady, najdzikszy rejon Polski. Sroga zima, praca pod presją, wyczerpujące warunki. Czy Bieszczady to naprawdę miejsce magiczne?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady 2

19:00

Gorączka złota: Zamrożona kasa

Parker zmuszony jest zmienić bieg strumienia i przeszukuje odsłonięty piasek. Tony ma problemy z łyżkami od zepsutej pogłębiarki. Todd chce zamówić kolejną wielką wypłukiwarkę.

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL, odc. 2

Zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja. Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Polscy Truckersi, odc. 1

Kierowca ciężarówki to jeden z najtrudniejszych zawodów. To nie tylko profesja, to styl życia. Zapraszamy na spotkania z kierowcami, którzy z dumą jeżdżą po polskich drogach.

Godziny emisji Polscy Truckersi

22:00

Supertransporty, odc. 6

Ekipa wiezie ogromną kadź do produkcji sera do portu w Felixstowe, skąd ładunek popłynie za granicę. W czasie transportu trzech czołgów niedoświadczony pracownik popełnia błąd.

Godziny emisji Supertransporty

23:00

Złomowisko PL 4, odc. 7

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

Godziny emisji Złomowisko PL

00:00

Fani czterech kółek: Mazda RX7

Mike znajduje mazdę coupe, która wydaje się być w całkiem niezłym stanie. Edd będzie ją remontować. Czy stanie na wysokości zadania?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Chevrolet Impala, 1965

W remont Chevroleta Impala z 1965 roku włącza się cała ekipa Gas Monkey. Tymczasem Richard i Aaron kupują Forda Coupe z 1934 roku.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Motoholik, Jimmy de Ville: Silnik turboodrzutowy Rolls Royce Viper

Jimmy de Ville poszukuje legendarnego silnika w Wielkiej Brytanii. Napęd, skonstruowany przez inżynierów Rolls Royce, jest używany w wojskowych odrzutowcach na całym świecie.

Godziny emisji Motoholik, Jimmy de Ville

02:48

Alaska: ostatni przystanek: Zanim zajdzie słońce

Zimą dni stają się coraz krótsze, przez co jest mniej czasu na sprawdzanie pułapek. Heimo i Edna mają niewiele futer a na domiar złego, wilki plądrują ich sidła.

Godziny emisji Alaska

03:36

Wyprawa po skarb Inków: Jądro ciemności

W poszukiwaniu skarbu ekipa zapuszcza się coraz dalej w głąb wyspy. Coraz więcej osób ma poważne obrażenia. Tym razem dochodzi do ostrej konfrontacji.

Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 4

Kurt walczy z silnym wiatrem, który stanowi poważne zagrożenie dla jego ogromnego ładunku. Johnny jest na Tanami Track, gdzie stawia czoła codziennym problemom kierowcy.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Aukcja w ciemno, odc. 13

Licytanci jadą do bunkra z czasów II wojny światowej ukrytego w dżungli na Hawajach. Biorą udział w aukcji, podczas której pod młotek trafi wiele najprzeróżniejszych przedmiotów.

Godziny emisji Aukcja w ciemno

05:36

Hazard w lombardzie: Finał wyprzedaży

W tym tygodniu Scott i Brian próbują uzyskać jak najlepszą cenę za karabin paintballowego oraz antyczny akordeon. Czy spiszą się na medal?

Godziny emisji Hazard w lombardzie

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info