Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-02-07 Pokaż dziś

06:00

Nagi instynkt przetrwania: Wbrew wszelkim przeciwnościom

Para kompletnie obcych sobie ludzi zostaje porzucona w strojach Adama i Ewy, w najbardziej nieprzyjaznych i niebezpiecznych zakątkach świata. Jak uda im się przeżyć?

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

07:00

Fani czterech kółek: Dodge Charger

Mike jedzie do Stanów Zjednoczonych na poszukiwanie jednego z najdoskonalszych amerykańskich aut: Dodge Charger. Za ten renomowany samochód musi zapłacić wysoką cenę.

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Palec diabła

Jest już półmetek sezonu ale Parker Schnabel nie uzyskał nawet połowy zamierzonego celu. Tony Beets jest gotowy poszukiwać złota na rzece Jukon dzięki pogłębiarce wieloczerpakowej.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Zima górą

James musi jak najszybciej umocnić swój drzewny biznes - w wyzwaniu nie obejdzie się bez rywalizacji. Stan ryzykuje utratę zimowych połowów ryb, a Pata spotyka tragedia.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Ostatnie dni zimy

Ostatnie dni zimy przynoszą zmiany, waży się przyszłość miasta. Jason stara się dotrzeć do rozbitego samolotu, nim rozmarzną przeprawy przez rzeki.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Bimbrownik z Kentucky

Kłótnia Josha i Billa zagraża ich dalszej współpracy. Czy Tim będzie potrafił wyzbyć się złych nawyków i zaadaptować do pracy w legalnej destylarni w Kentucky?

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Filipiny

Ed Stafford spędził już 60 dni na bezludnej wyspie. Był nagi, a jego jedynym towarzyszem była kamera. Teraz wyrusza do najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Klan z Alaski: Deszcz

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Polowanie nad chmurami

Zmieniająca się pogoda zmusza Kilcherów do dalekiej wyprawy w poszukiwaniu jedzenia na zimę. Eivin i Eve polują na grubą zwierzynę nad chmurami.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 3, odc. 7

Czy samochód wart 1000 złotych, może wziąć udział w rajdzie? Oczywiście, że tak! Wyścig wraków to świetna okazja do dobrej zabawy i sportowej rywalizacji. Jak się przygotować?

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Premiera Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: sport, odc. 4

Archiwalne materiały filmowe przybliżą nam historię zimowych igrzysk olimpijskich i pozwolą podziwiać osiągnięcia sportowców, którzy zdobyli na nich sławę i medale.

Godziny emisji Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

16:30

Sekrety sportu, odc. 6

Dzięki symulacji komputerowej, eksperci przedstawią naukowe i technologiczne podłoże sportu. Polscy sportowcy opowiedzą o najtrudniejszych chwilach w trakcie Igrzysk Olimpijskich.

Godziny emisji Sekrety sportu

16:45

Sekrety sportu, odc. 7

Dzięki symulacji komputerowej, eksperci przedstawią naukowe i technologiczne podłoże sportu. Polscy sportowcy opowiedzą o najtrudniejszych chwilach w trakcie Igrzysk Olimpijskich.

Godziny emisji Sekrety sportu

17:00

Kamil Stoch. Moja historia, odc. 3

Kamil Stoch to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, dwukrotny złoty medalista olimpijski z 2014 r. Jak rozwijała się jego kariera? Jak trenował, aby zostać mistrzem?

Godziny emisji Kamil Stoch. Moja historia

17:30

Sekrety sportu, odc. 8

Dzięki symulacji komputerowej, eksperci przedstawią naukowe i technologiczne podłoże sportu. Polscy sportowcy opowiedzą o najtrudniejszych chwilach w trakcie Igrzysk Olimpijskich.

Godziny emisji Sekrety sportu

17:45

Sekrety sportu, odc. 3

Dzięki symulacji komputerowej, eksperci przedstawią naukowe i technologiczne podłoże sportu. Polscy sportowcy opowiedzą o najtrudniejszych chwilach w trakcie Igrzysk Olimpijskich.

Godziny emisji Sekrety sportu

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 1

W pięknych i dzikich Bieszczadach Arek i Augustyn muszą rozwiązać problemy w kamieniołomach. Magda i jej córka Jagoda próbują zapanować nad półdzikim koniem.

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Gorączka złota: Król Klondike

Poszukiwacze złota z Klondike rozpoczynają nowy sezon! Hoffmanowie próbują naprawić swoją reputację. Parker musi nadrobić stracony czas. Czy rodzina Beetsów znowu stanie na nogach?

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL, odc. 3

Zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja. Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Złomowisko PL 4, odc. 8

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

Godziny emisji Złomowisko PL

22:00

Górnicy PL, odc. 3

Awaria prądu w kopalni soli zagraża płynności wydobycia. Zobacz jak radzą sobie górnicy w wąskich i klaustrofobicznych korytarzach, by wykonać plan dnia.

Godziny emisji Górnicy PL

23:00

Premiera Body Cam Cops, odc. 2

Napady z bronią, pościgi, naruszenia porządku publicznego: kamery przymocowane do policyjnych mundurów pozwalają z bliska zobaczyć, jak policjanci walczą z przestępczością.

Godziny emisji Body Cam Cops

00:00

Fani czterech kółek: Citroen 2CV

Na słonecznym południu Francji Mike znajduje 56-letniego citroena 2CV. Stare auto posiada jednak wiele usterek. Czy Edd wyremontuje silnik i przywróci maszynie dawny blask?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Wielki i zły C-10

Richard i Aaron budują najbardziej odjazdowego hot roda w swojej karierze. Chevrolet C-10 z 1976 roku zostanie wystawiony na aukcji podczas Cattle Baron's Ball.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Motoholik, Jimmy de Ville: Silnik Volvo 850 T5R

Jimmy jedzie do Szwecji na poszukiwania legendarnego pięciocylindrowego silnika turbo, który napędzał najszybsze na świecie kombi Volvo 850 T5R z automatyczną skrzynią biegów.

Godziny emisji Motoholik, Jimmy de Ville

02:48

Alaska: ostatni przystanek: W sercu dziczy

Zima nie jest już tak sroga na północy i Alaskanie świętują powrót słońca. Ednę czeka urodzinowa niespodzianka, natomiast Seldenowie usłyszą wiadomość, która zmieni ich życie.

Godziny emisji Alaska

03:36

Wyprawa po skarb Inków: Przejścia nie ma

Niebezpieczne starcie naprowadza ekspedycję na trop nowej wskazówki. Brak komunikacji radiowej sprawia, że na wyspę nie dociera wiadomość o nadchodzącej burzy.

Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 5

Australijscy kierowcy gigantycznych ciężarówek wyruszają w trasy, które zdają się nie mieć końca. Pokonać muszą nieprzyjazny dla człowieka teren i dowieźć towar na czas.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Brytyjskie aukcje w ciemno, odc. 1

Prezenter i licytator Sean Kelly podróżuje po całej Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu skarbów ukrytych w tajemniczych schowkach, garażach i na strychach.

Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

05:36

Hazard w lombardzie: Tango

Scott i Brian mają okazję kupienia pojazdu na pedały, będącego repliką żółtej łodzi podwodnej z filmu o Beatlesach. Następnie negocjują cenę butelki szampana ze starego rocznika.

Godziny emisji Hazard w lombardzie

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info