Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-02-08 Pokaż dziś

06:00

Nagi instynkt przetrwania: Wewnętrzny wróg

Para kompletnie obcych sobie ludzi zostaje porzucona w strojach Adama i Ewy, w najbardziej nieprzyjaznych i niebezpiecznych zakątkach świata. Jak uda im się przeżyć?

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

07:00

Fani czterech kółek: DeLorean

Mike jedzie do Stanów Zjednoczonych na poszukiwania jednego z najbardziej charakterystycznych samochodów - DeLorean. Czy Edowi uda się wyremontować auto i sprzedać je z zyskiem?

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Święty Graal

Parker ma problemy z realizacją celu: wydobyciem 5 tysięcy uncji złota. Może w tym pomóc urodzinowy prezent, jaki przygotowała dla niego rodzina. Hoffmanowie nadrabiają zaległości.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Mroczne dni

Mieszkańcy Tanany odkrywają, że stado wilków znad rzeki Tozi przeniosło się na obrzeża osady. Dni robią się coraz krótsze i wilki zaczynają przejmować rządy.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Odwilż

Daleko, w samym sercu dzikiej Alaski, leży miasto McCarthy. Mieszka tam 42 odważnych ludzi, którzy na co dzień dzielnie stawiają czoła matce naturze.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Bimbrownicy z bagien

Josh i Bill szukają gotówki na budowę nowej destylarni. W Missisipi pojawia się nowy bimbrownik, a tymczasem w Kentucky atmosfera robi się coraz bardziej napięta.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Norwegia

Ed Stafford spędził już 60 dni na bezludnej wyspie. Był nagi, a jego jedynym towarzyszem była kamera. Teraz wyrusza do najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Klan z Alaski: Zimowe czuwanie

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą zjednoczyć siły.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Święto Dziękczynienia

Mieszkańcy osady pracują razem, a także wspólnie obchodzą święta. Kilcherowie spędzają Święto Dziękczynienia z przyjaciółmi, którzy pomogli im w przygotowaniach do zimy.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 3, odc. 8

Prędkość i emocje. Kto wygra? Wyścig wraków to niezła zabawa, ale i rywalizacja. Zobacz jak bohaterowie Złomowiska PL, poradzą sobie na torze wyścigowym.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Premiera Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: sport, odc. 5

Archiwalne materiały filmowe przybliżą nam historię zimowych igrzysk olimpijskich i pozwolą podziwiać osiągnięcia sportowców, którzy zdobyli na nich sławę i medale.

Godziny emisji Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

16:30

Sekrety sportu, odc. 1

Dzięki symulacji komputerowej, eksperci przedstawią naukowe i technologiczne podłoże sportu. Polscy sportowcy opowiedzą o najtrudniejszych chwilach w trakcie Igrzysk Olimpijskich.

Godziny emisji Sekrety sportu

16:45

Sekrety sportu, odc. 9

Analizy ekspertów i symulacje komputerowe ujawniają naukę i technologię stojące za nowoczesnym sportem. Polscy sportowcy opowiadają o najtrudniejszych chwilach na olimpiadzie.

Godziny emisji Sekrety sportu

17:00

Kamil Stoch. Moja historia, odc. 4

Kamil Stoch to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, dwukrotny złoty medalista olimpijski z 2014 r. Jak rozwijała się jego kariera? Jak trenował, aby zostać mistrzem?

Godziny emisji Kamil Stoch. Moja historia

17:30

Kamil Stoch. Moja historia, odc. 5

Kamil Stoch to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, dwukrotny złoty medalista olimpijski z 2014 r. Jak rozwijała się jego kariera? Jak trenował, aby zostać mistrzem?

Godziny emisji Kamil Stoch. Moja historia

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 2

W Bieszczadach temperatury spadają do - 20 stopni Celsjusza. Mirek próbuje uruchomić swój traktor, a Fredrek i Stasio przygotowują się do sylwestra.

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Gorączka złota: Cud na górze: część 1

Parker musi nauczyć się żyć bez dziadka, który był jego mentorem. Dla ekipy Hoffmana nowy sezon oznacza poważne zmiany: Todd przenosi wszystkie działania do Oregonu.

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL, odc. 4

Rozwalenie ściany, rozbrojenie bomby czy transport samolotu na złomowisko - to zadania dla polskich przedsiębiorców, którzy zarabiają duże pieniądze, zajmując się handlem złomem.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Gorączka złota: Zaginione złoto

"Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike?

Godziny emisji Gorączka złota

22:00

Premiera Górnicy PL, odc. 4

Wzmacnianie stropu i praca na przodku to bardzo niebezpieczne zajęcia. Każdy minimalny błąd może skończyć się tragicznie dla całego zespołu pracującego pod ziemią.

Godziny emisji Górnicy PL

23:00

Premiera Stacja Kanada: Tunel do piekieł

Aby dostawa odbyła się na czas, ekipy kolejowe muszą pomóc przeprowadzić 15-tonowy pociąg ze zbożem przez pokryte lodem tunele gór Skalistych.

Godziny emisji Stacja Kanada

00:00

Fani czterech kółek: Maserati 3200 GT

Mike kupuje piękne włoskie superauto za niecałe 10 tysięcy funtów. Ale czy remont tej ekskluzywnej maszyny naprawdę się opłaca?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Wielki i zły C-10, odc. 2

Richard pracuje nad chevroletem C-10, który trafi na aukcję podczas Cattle Baron's Ball. Lincoln Continental z 1966 roku i Volkswagen Caddy z 1955 roku czekają na swoją kolej.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Motoholik, Jimmy de Ville: Silnik KTM 125 SX

Jimmy jedzie do Austrii na poszukiwania legendarnego dwusuwowego silnika z jednym cylindrem, który napędza motocykl crossowy KTM 125 SX.

Godziny emisji Motoholik, Jimmy de Ville

02:48

Alaska: ostatni przystanek: Krąg życia

Czas na zmiany! Heimo i Edna są zaskoczeni niespodzianką przygotowaną przez Krin. Tyler i Ashley planują przyszłość, a siostra Charlie'go niebawem przeprowadzi się do miasta.

Godziny emisji Alaska

03:36

Wyprawa po skarb Inków: Na progu fortuny

Ekspedycja zapuszcza się coraz bardziej w głąb wyspy. Każdy kolejny krok jest śmiertelnie niebezpieczny. W końcu łowcy skarbów dokonają odkrycia, które na zawsze odmieni ich życie.

Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 6

Wyruszamy w trasę z największymi twardzielami w całej Australii. To kierowcy wielkich ciężarówek, którzy po niebezpiecznych drogach transportują wielkie ładunki.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Brytyjskie aukcje w ciemno, odc. 2

Prezenter i licytator Sean Kelly podróżuje po całej Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu skarbów ukrytych w tajemniczych schowkach, garażach i na strychach.

Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

05:36

Hazard w lombardzie: Broń króla

W lombardzie zjawia się klient poszukujący pistoletu Elvisa Presleya. Kiedy w grę wchodzi 20 tysięcy dolarów, miłośnik broni palnej zaczyna się poważnie zastanawiać.

Godziny emisji Hazard w lombardzie

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info