Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-02-09 Pokaż dziś

06:00

Nagi instynkt przetrwania: Na granicy szaleństwa

Były żołnierz marines i dziewczyna z południa USA starają się przetrwać w panamskiej dżungli. Zagrażają im drapieżniki, męczą nieustanne ulewy i poczucie całkowitej izolacji.

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

07:00

Fani czterech kółek: Chevrolet pick-up

W San Francisco Mike szuka klasycznego pikapa Chevrolet Stepside. Czy uda mu się znaleźć pozbawiony rdzy egzemplarz, który potem trafi w ręce Eda?

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Zaćmienie

Nad kopalnią złota w Kolorado widać rzadkie zaćmienie słońca. Toddowi udało się do tej pory wydobyć zaledwie 800 uncji złota, z kolei Rick ma dla Parkera złe wieści.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Niezwykła zima

Zbudowanie barykady wcale nie odstraszyło grasującej w Tananie watahy wilków znad rzeki Taozi. Charlie Wright postanawia rozprawić się z przywódcą stada.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Droga

Daleko, w samym sercu dzikiej Alaski, leży miasto McCarthy. Mieszka tam 42 odważnych ludzi, którzy na co dzień dzielnie stawiają czoła matce naturze.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Tłok w biznesie

Historia bimbrownictwa liczy już kilkaset lat, a sam proceder, choć nielegalny, wart jest miliony dolarów. Zapraszamy na spotkanie ze śmiałkami, którzy wiedzą, jak omijać prawo.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją, odc. 1

Podróżnik Ed Stafford próbuje przetrwać na jednej z dzikich wysp Fidżi. Bez pożywienia, picia, a nawet ubrania spróbuje przeżyć przez 60 dni w prawdziwie ekstremalnych warunkach.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Kamil Stoch. Moja historia, odc. 5

Kamil Stoch to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, dwukrotny złoty medalista olimpijski z 2014 r. Jak rozwijała się jego kariera? Jak trenował, aby zostać mistrzem?

Godziny emisji Kamil Stoch. Moja historia

13:30

Kamil Stoch. Moja historia, odc. 1

Kamil Stoch to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, dwukrotny złoty medalista olimpijski z 2014 r. Jak rozwijała się jego kariera? Jak trenował, aby zostać mistrzem?

Godziny emisji Kamil Stoch. Moja historia

14:00

Ekstremalna Alaska: Bum! Boże Narodzenie!

W nieprzyjaznej i bezwzględnej dziczy na Alasce rodzina Kilcherów z patriarchą Atzem na czele musi stawić czoła wyzwaniom, które niesie wyjątkowo ciepła zima.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Górnicy PL, odc. 4

Wzmacnianie stropu i praca na przodku to bardzo niebezpieczne zajęcia. Każdy minimalny błąd może skończyć się tragicznie dla całego zespołu pracującego pod ziemią.

Godziny emisji Górnicy PL

16:00

Premiera Złote momenty Igrzysk Olimpijskich

Zimowe Igrzyska Olimpijskie są dla atletów z całego świata szansą na zdobycie sportowej chwały. Przeżyj ponownie 50 najciekawszych chwil w historii zimowych olimpiad.

Godziny emisji Złote momenty Igrzysk Olimpijskich

18:00

Premiera Superheros

Micky Yule, paraolimpijczyk, postawił sobie ekstremlanie trudy cel. Pomimo tego, że nie ma nóg startuje w skeletonie - najniebezpieczniejszym zimowym sporcie olimpijskim.

Godziny emisji Superheros

19:00

Gorączka złota: Cud na górze: część 2

Zaczyna się nowy sezon. Parker ma kłopoty, Rick przynosi dobre wieści, a Todd wypożycza wartą milion dolarów maszynę do płukania złota.

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 1

Czy myślisz, że wiesz już wszystko o złomowiskach w Polsce? Zapewniamy, że nie! Zobacz czym tym razem zaskoczą bohaterowie Złomowiska PL - kultowej serii na Discovery Channel.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Fani czterech kółek: Mitsubishi 3000GT VR-4

Na falii nostalgii za latami 90., Mike kupuje Mitsubishi 3000GT VR-4 z roku 1994. Ant bardzo się stara przywrócić autu jego dawny wygląd.

Godziny emisji Fani czterech kółek

22:00

Auto - reaktywacja: Kurt Busch vs. Joey Logano - odcinek specjalny

Warsztat odwiedza Kurt Bush, zwycięzca wyścigu Daytona 500 w 2017 r. Richard przygotowuje dla niego panterę z 1972 r. na wyścig z innym mistrzem NASCAR, Joeyem Logano.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

23:00

Ninja Warrior, odc. 6

Tomasz Zimoch oraz Krzysztof Jankowski „Jankes" skomentują półfinały Ninja Warrior. Kto wykaże się najlepszą sprawnością i znajdzie się w gronie 14 finalistów?

Godziny emisji Ninja Warrior

00:00

Fani czterech kółek: Chevrolet Camaro

W Kalifornii Mike natrafia na wyremontowanego do połowy Chevroleta Camaro, który w dalszym ciągu wymaga ciężkiej pracy. Czy ten projekt zakończy się sukcesem?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Body Cam Cops, odc. 2

Napady z bronią, pościgi, naruszenia porządku publicznego: kamery przymocowane do policyjnych mundurów pozwalają z bliska zobaczyć, jak policjanci walczą z przestępczością.

Godziny emisji Body Cam Cops

02:00

Formuła ekstremalna: Kaskaderzy z Południowej Afryki

Mechanik Formuły 1 z ekipy McLarena, Marc Elvis Priestley podróżuje po świecie i odwiedza największych maniaków samochodowych, z którymi dokonuje szalonych wyczynów.

Godziny emisji Formuła ekstremalna

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Dawid i Goliat

Każdego lata, kiedy topnieją lody, Grenlandia odsłania bogate złoża minerałów. Odważni poszukiwacze fortuny stawiają wszystko na jedną szalę. Czy takie wyprawy kończą się sukcesem?

Godziny emisji Grenlandia - wyspa skarbów

03:36

Wyprawa po skarb Inków: Ślady krwi

Grupa poszukiwaczy skarbów wyrusza na wielką wyprawę, aby odnaleźć ukryte złoto Inków. Przed nimi wiele niebezpieczeństw. Czy poradzą sobie ze skomplikowanymi zagadkami?

Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 7

Wyruszamy w trasę z największymi twardzielami w całej Australii. To kierowcy wielkich ciężarówek, którzy po niebezpiecznych drogach transportują wielkie ładunki.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Brytyjskie aukcje w ciemno, odc. 3

Prezenter i licytator Sean Kelly podróżuje po całej Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu skarbów ukrytych w tajemniczych schowkach, garażach i na strychach.

Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

05:36

Hazard w lombardzie: Na dzielnicy

W tym tygodniu właściciele lombardu wystawiają na aukcji motocykl marki Indian Chief Steve'a McQueena, a także pojazd Batmana o nazwie Gotham Cruiser. Czy dopisze im szczęście?

Godziny emisji Hazard w lombardzie

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info