Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-02-12 Pokaż dziś

06:00

Domy na aukcji: Spokój

Scott wraca ze swojego ślubu. Dom na wsi tuż obok mlecznej farmy ma pozabijane deskami wszystkie okna. Z kolei w pokojach panuje przedziwna atmosfera.

Godziny emisji Domy na aukcji

06:30

Domy na aukcji: Drugie oblicze Scotta

Kupcy biorą udział w ekskluzywnej aukcji. Scott przyprowadza do pracy swojego syna. Czy popisywanie się przed chłopakiem nie będzie miało opłakanych skutków?

Godziny emisji Domy na aukcji

07:00

Fani czterech kółek: Karmann Ghia

W Idaho Mike kupuje stary sportowy samochód Volkswagen Karmann Ghia, w którym Ed zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Czy po remoncie uda się sprzedać auto z zyskiem?

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Pod wieczną zmarzliną

Gorączka złota w Yukonie nadal trwa a poszukiwacze drogocennego kruszcu ryzykują, licząc, że uda im się zbić fortunę. Do kogo uśmiechnie się los? Kto zostanie królem Klondike?

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Po cienkim lodzie

Już od pokoleń mieszkańcy osady Tanana na Alasce muszą nie tylko stawiać czoła niskim temperaturom i grasującym wilkom. Muszą dbać również o to, by ich spiżarnie były pełne.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Atak niedźwiedzia

Daleko, w samym sercu dzikiej Alaski, leży miasto McCarthy. Mieszka tam 42 odważnych ludzi, którzy na co dzień dzielnie stawiają czoła matce naturze.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Zapłata za milczenie

W Północnej Karolinie Jeff i Mark muszą płacić właścicielowi działki, aby ten przymknął oko na ich destylarnię. Doświadczony bimbrownik Jim Tom udziela porad Wayne'owi.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją, odc. 2

Poszukiwacz przygód Ed Stafford staje przed największą przygodą życia. Musi przez 60 dni przeżyć na jednej z bezludnych wysp Fidżi bez pożywienia, picia, a nawet ubrania.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Klan z Alaski: Nieoczekiwana wizyta

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą zjednoczyć siły.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: W hołdzie hodowcy bydła

Kilcherowie składają hołd zmarłemu przyjacielowi i przywożą bydło do domu. Atz Lee przygotowuje na zimę myśliwską chatę, ponieważ ma zamiar zamieszkać z dala od osady.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 3, odc. 9

Kulisy programu Zlomowisko PL. W programie ciekawostki związane z produkcją serii. Przypomnimy też najbardziej zabawne wydarzenia, opatrzone specjalnym komentarzem bohaterów.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Motocyklowy zamęt, Pakowanie packarda, część 1

Ekipa GMG remontuje znalezione w garażu zardzewiałe gruchoty. Czy mechanikom uda się przywrócić tym samochodom dawny blask przed kolejną aukcją?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Piekielne dzwony

Boże Narodzenie na morzu. Załoga kutra Time Bandit przeżywa trudne chwile, kiedy terroryzuje ją szalony marynarz. Tymczasem Jake Anderson czeka na narodziny dziecka.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Górnicy PL, odc. 4

Wzmacnianie stropu i praca na przodku to bardzo niebezpieczne zajęcia. Każdy minimalny błąd może skończyć się tragicznie dla całego zespołu pracującego pod ziemią.

Godziny emisji Górnicy PL

19:00

Gorączka złota: Widok z góry

Warta 600 tys. $ odsiewarka Parkera psuje się przy pierwszym użyciu. Todd Hoffman znajduje się pod ścianą, gdyż jego nowa kopalnia w Oregonie nie przynosi zysków.

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 2

Stalowy jak zwykle nie daje wytchnienia swoim Orłom. Wszystko musi być tu i teraz. Ceny metali kolorowych poszły w górę, trzeba działać szybko. Czy się opłaci?

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Superciężka pomoc drogowa, odc. 1

Kolejna zima na najbardziej ruchliwej autostradzie Kanady. Śnieżne burze, przewrócone ciężarówki — ekipy pomocy drogowej dla ciężkich pojazdów muszą utrzymać przejezdność drogi.

Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

22:00

Premiera Ekstremalna Alaska: Bizony vs. kowboje - 2:0

Otto i Jane mają tylko jedną szansę na przeniesienie stada bizonów. Atz Lee i Nikos testują swoje umiejętności strzeleckie.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

23:00

Fani czterech kółek: Mitsubishi 3000GT VR-4

Na falii nostalgii za latami 90., Mike kupuje Mitsubishi 3000GT VR-4 z roku 1994. Ant bardzo się stara przywrócić autu jego dawny wygląd.

Godziny emisji Fani czterech kółek

00:00

Fani czterech kółek: Samochód amfibia

Mike postanawia zaszaleć, inwestując w auto i łódź w jednym. Napotyka jednak na kilka podstawowych problemów, które mogą całkowicie pożreć jego zysk.

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: NHRA i Pink Caddy z 1955 roku, odc. 1

Richard zabiera się za remont Volkswagena Caddy z 1955 roku. Radość szybko się kończy, kiedy okazuje się, że mechanicy mają poważne problemy z dotrzymaniem terminów.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Formuła ekstremalna: Lowridery z Meksyku

Mechanik Formuły 1 z ekipy McLarena, Marc Elvis Priestley podróżuje po świecie i odwiedza największych maniaków samochodowych, z którymi dokonuje szalonych wyczynów.

Godziny emisji Formuła ekstremalna

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Złoto na grani

Do końca sezonu pozostało tylko sześć tygodni. Eric znajduje miejsce warte przeszukania, które położone jest u stóp niebezpiecznej grani. Czy wspinaczka zakończy się powodzeniem?

Godziny emisji Grenlandia - wyspa skarbów

03:36

Wyprawa po skarb Inków: Przeklęta fortuna

Grupa poszukiwaczy skarbów wyrusza na wielką wyprawę, aby odnaleźć ukryte złoto Inków. Przed nimi wiele niebezpieczeństw. Czy poradzą sobie ze skomplikowanymi zagadkami?

Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 8

Wyruszamy w trasę z największymi twardzielami w całej Australii. To kierowcy wielkich ciężarówek, którzy po niebezpiecznych drogach transportują wielkie ładunki.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Brytyjskie aukcje w ciemno, odc. 4

Prezenter i licytator Sean Kelly podróżuje po całej Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu skarbów ukrytych w tajemniczych schowkach, garażach i na strychach.

Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

05:36

Zgubione - sprzedane, odc. 1

Robbie i Kathleen nie mogą oprzeć się tajemniczej skrzyni i postanawiają zaryzykować. Lou rzuca się na zestaw srebrnych znaczków, które mogą okazać się gratką dla kolekcjonerów.

Godziny emisji Zgubione - sprzedane

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info