Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-02-13 Pokaż dziś

06:00

Nagi instynkt przetrwania: Na skraju szaleństwa

Para żądnych przygód śmiałków próbuje przetrwać na nieprzyjaznej i gorącej sawannie równikowej w Gujanie. Czy uda się im pokonać niemiłosierny upał i wygrać to starcie z naturą?

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

07:00

Fani czterech kółek: Bel Air

Mike'owi udaje się okazyjnie kupić legendę motoryzacji - Chevroleta Bel Air z 1957 r. Ed zabiera się za remont. Czy źle wybrany kolor lakieru przesądzi o końcowej transakcji?

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Zaginione złoto

"Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike?

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Sprawdzian odwagi

Już od pokoleń mieszkańcy osady Tanana na Alasce muszą nie tylko stawiać czoła niskim temperaturom i grasującym wilkom. Muszą dbać również o to, by ich spiżarnie były pełne.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Żyła złota

Daleko, w samym sercu dzikiej Alaski, leży miasto McCarthy. Mieszka tam 42 odważnych ludzi, którzy na co dzień dzielnie stawiają czoła matce naturze.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Pierwsza partia

Historia bimbrownictwa liczy już kilkaset lat, a sam proceder, choć nielegalny, wart jest miliony dolarów. Zapraszamy na spotkanie ze śmiałkami, którzy wiedzą, jak omijać prawo.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją, odc. 3

Poszukiwacz przygód Ed Stafford staje przed największą przygodą życia. Musi przez 60 dni przeżyć na jednej z bezludnych wysp Fidżi bez pożywienia, picia, a nawet ubrania.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Klan z Alaski: Strzały w ciemności

Tajemnicze strzały spowodowały wiele szkód na brzegu. Teraz wszyscy zachowują czujność. Uszkodzenia trzeba naprawić, ale brakuje rąk do pracy.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Koniec sezonu na niedźwiedzie

Zbliża się sezon na niedźwiedzie. Jane i Atz Lee wyruszają na ostatnie w tym roku polowanie. Atz Senior i Bonnie natrafiają na baribala.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 4, odc. 1

Królowie złomu powracają! Stalowy ulegnie kontuzji, Marek i Edek pójdą na... siłownię, poznamy też nowych bohaterów ze złomowiska w Radostowicach.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Motocyklowy zamęt, Pakowanie packarda, część 2

Ekipa GMG remontuje znalezione w garażu zardzewiałe gruchoty. Czy mechanikom uda się przywrócić tym samochodom dawny blask przed kolejną aukcją?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Szaleństwo

Johnathan próbuje poradzić sobie z niebezpiecznym członkiem załogi, podczas gdy szyper, Jake, oczekuje narodzin dziecka. Dochodzi do eksplozji układu hydraulicznego.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 3

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Gorączka złota: Machina Frankensteina

Tony składa Parkerowi ofertę, która wpłynie na jego biznes. Todd wraca do Klondike po legendarną maszynę Monster Red, która ma mu pomóc pokonać trudności w nowej kopalni.

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 3

Krzykacz nie przestaje zaskakiwać. Tym razem w poszukiwaniu klientów wspomógł się stroną internetową. Czy teraz pozostanie mu tylko oczekiwanie na telefony od tysięcy chętnych?

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Polscy Truckersi, odc. 2

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

Godziny emisji Polscy Truckersi

22:00

Supertransporty, odc. 7

Matt, Arran i Paul wiozą po oblodzonych drogach ogromny dźwig dla fabryki turbin wiatrowych. Simon i Sam mają przewieźć koparkę do wyburzeń, ale zatrzymują ich roboty drogowe.

Godziny emisji Supertransporty

23:00

Złomowisko PL 4, odc. 8

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

Godziny emisji Złomowisko PL

00:00

Fani czterech kółek: Ford Thunderbird

Ford Thunderbird był pierwszym na świecie luksusowym samochodem sportowym i świetnie się sprzedawał. Mike szuka modelu z 1957 roku, który może przynieść mu spore pieniądze.

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: NHRA i Pink Caddy z 1955 roku, odc. 2

Po długich oczekiwaniach na części do Volkswagena Caddy z 1955 roku, Richard i reszta mechaników zabierają się do pracy, aby wykonać samochód na czas.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Formuła ekstremalna: Brytyjskie zmagania ciągników

Mechanik Formuły 1 z ekipy McLarena, Marc Elvis Priestley podróżuje po świecie i odwiedza największych maniaków samochodowych, z którymi dokonuje szalonych wyczynów.

Godziny emisji Formuła ekstremalna

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Niebezpieczne rozłamy

Złoże "Americo Creek" rozczarowuje górników swoim rzekomym bogactwem. W innym miejscu matka natura przypomina śmiałkom, że w starciu z nią to człowiek zwykle przegrywa.

Godziny emisji Grenlandia - wyspa skarbów

03:36

Wyprawa po skarb Inków: Jest skarb!

Grupa poszukiwaczy skarbów wyrusza na wielką wyprawę, aby odnaleźć ukryte złoto Inków. Przed nimi wiele niebezpieczeństw. Czy poradzą sobie ze skomplikowanymi zagadkami?

Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 9

Wyruszamy w trasę z największymi twardzielami w całej Australii. To kierowcy wielkich ciężarówek, którzy po niebezpiecznych drogach transportują wielkie ładunki.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Brytyjskie aukcje w ciemno, odc. 5

Prezenter i licytator Sean Kelly podróżuje po całej Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu skarbów ukrytych w tajemniczych schowkach, garażach i na strychach.

Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

05:36

Zgubione - sprzedane, odc. 2

Lou zatrudnia Mario, aby potajemnie wziął udział w aukcyjnej licytacji. Robbie i Kathleen mają wątpliwości, czy słusznie wywalili całe swoje zyski na mikroskop.

Godziny emisji Zgubione - sprzedane

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info