Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-02-14 Pokaż dziś

06:00

Nagi instynkt przetrwania: Hałasy w dżungli

Christina i Steve muszą przetrwać 21 dni w meksykańskiej dżungli Quintana Roo. Czy nieprzespane z powodu hałasów i robaków noce pozwolą im wspólnie działać bez zbędnych emocji?

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

07:00

Fani czterech kółek: Fiat Dino Coupe 900

Mike jedzie do Triestu we Włoszech w poszukiwaniu samochodu sportowego z początków lat 70. Tym razem Eddie'ego czeka sporo ciężkiej pracy.

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Nowa krew

Tony Beets kupuje pogłębiarkę, która ma już 75 lat. Todd Hoffman może ogłosić się bankrutem. Nie ma pieniędzy, ekipy i żadnych planów na przyszłość.

Godziny emisji Gorączka złota

10:00

Na krańcu Alaski: Powstanie w McCarthy

Daleko, w samym sercu dzikiej Alaski, leży miasto McCarthy. Mieszka tam 42 odważnych ludzi, którzy na co dzień dzielnie stawiają czoła matce naturze.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Błękitny bimber

Historia bimbrownictwa liczy już kilkaset lat, a sam proceder, choć nielegalny, wart jest miliony dolarów. Zapraszamy na spotkanie ze śmiałkami, którzy wiedzą, jak omijać prawo.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

10 dni, by przeżyć: Madagaskar: lasy namorzynowe

Ed zaczyna swoją przygodę w lasach namorzynowych na Madagaskarze. Wody przybywa, dlatego Ed musi się śpieszyć i w ciągu 10 dni dotrzeć do rybackiej wioski.

Godziny emisji 10 dni, by przeżyć

13:00

Klan z Alaski: Sądny dzień

Wiosna u Brownów minęła pod znakiem polowań i remontów, tworząc namiastkę domu. Jednak nagle, w ciągu 72 godzin, muszą opuścić las, nie wiedząc, co ich czeka.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Przygotowania do zimy

Kilcherowie mieszkają na farmie w dziczy na Alasce. Muszą polować, hodować zwierzęta i zajmować się zbieractwem, aby zapewnić rodzinie niezbędne do przeżycia jedzenie.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 4, odc. 2

Czy Marek po raz pierwszy w karierze poniesie porażkę poddając się przy wywozie złomu? Sprawdźcie co się dzieję, gdy na szrot trafia karetka...

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Nowe życie Buicka Riviery

Ekipa GMG remontuje znalezione w garażu zardzewiałe gruchoty. Czy mechanikom uda się przywrócić tym samochodom dawny blask przed kolejną aukcją?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Nowy kapitan

Jake Anderson przygotowuje się do objęcia funkcji kapitana Sagi. Z kolei kapitan Andy Hillstrand powraca na pokład kutra Time Bandit, gdzie zastaje chaos.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 4

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Gorączka złota: Bunt

Szczeście w końcu uśmiecha się do Todda. Tony i Minnie decydują się obciąć pensje swojej załodze. Czy w związku z tym stracą kluczowego czlonka zespołu?

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 4

Ekipa Stalowego musi uprzątnąć podwórko ze złomu i wraków samochodów. Przed Orłami spore wyzwanie. Manewrowanie niejeżdzącymi samochodami to spora logistyka.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Złomowisko PL 4, odc. 9

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

Godziny emisji Złomowisko PL

22:00

Górnicy PL, odc. 4

Wzmacnianie stropu i praca na przodku to bardzo niebezpieczne zajęcia. Każdy minimalny błąd może skończyć się tragicznie dla całego zespołu pracującego pod ziemią.

Godziny emisji Górnicy PL

23:00

Premiera Body Cam Cops, odc. 3

Napady z bronią, pościgi, naruszenia porządku publicznego: kamery przymocowane do policyjnych mundurów pozwalają z bliska zobaczyć, jak policjanci walczą z przestępczością.

Godziny emisji Body Cam Cops

00:00

Fani czterech kółek: Jaguar XJC

Jaguar XJC to dwudrzwiowa wersja czterodrzwiowego sedana XJ6 zaprojektowanego przez Williama Lyonsa. Mike jest pewien, że ten legendarny samochód znajdzie grono nabywców.

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Dodge challenger, 1971, część 1

Richard i Aaron poddają gruntownej modernizacji dodge'a challengera z 1971 roku. Richard inwestuje w salę koncertową. Szkolny autobus z 1957 roku odzyskuje dawny blask.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Formuła ekstremalna: Szwedzki rallycross

Mechanik Formuły 1 z ekipy McLarena, Marc Elvis Priestley podróżuje po świecie i odwiedza największych maniaków samochodowych, z którymi dokonuje szalonych wyczynów.

Godziny emisji Formuła ekstremalna

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Walka z czasem

Czas mija nieubłaganie. Górnicy przerzucają się ze złota na rubiny i szafiry. Niestety, znowu przyroda okazuje się silniejsza i mężczyźni muszą uciekać przed schodzącą lawiną.

Godziny emisji Grenlandia - wyspa skarbów

03:36

Wyprawa po skarb Inków: Śmiertelne niebezpieczeństwo

Kajman atakuje Meghan, ale potencjalnie groźny wypadek prowadzi do niezwykłego znaleziska: zakodowana wiadomość może doprowadzić poszukiwaczy bliżej złota.

Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 10

Zagorzali kierowcy ciężarówek zabiorą nas na wyprawę po niekończących się drogach Australii. Ładunki są większe, trasy trudniejsze, a akcja bardziej intensywna niż kiedykolwiek.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Brytyjskie aukcje w ciemno, odc. 6

Prezenter i licytator Sean Kelly podróżuje po całej Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu skarbów ukrytych w tajemniczych schowkach, garażach i na strychach.

Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

05:36

Zgubione - sprzedane, odc. 3

Johnowi udaje się pokonać Robbiego i zdobywa skrzynię pełną kosmetyków do efektów specjalnych. Robbie i Kathleen biorą udział w licytacji zagubionej torby golfowej.

Godziny emisji Zgubione - sprzedane

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info