Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-02-17 Pokaż dziś

06:00

Mega maszyny Alaski: Gigantyczna zapora

Na wyspie Sitka alaskańscy inżynierowie wznieśli olbrzymią tamę, która ma zasilać całe miasto. Największy alaskański podnośnik do łodzi uniesie statek rybacki o masie 400 ton.

Godziny emisji Mega maszyny Alaski

07:00

Traktory na start, odc. 4

Zapraszamy do pełnego zaciętej rywalizacji świata ogromnych traktorów. Trzy drużyny walczą w zawodach tractor pullingu w Niemczech. Która z nich na szansę na tytuł mistrza?

Godziny emisji Traktory na start

08:00

Gorączka złota: Ojciec, syn i złoto

Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike?

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Złomowisko PL 3, odc. 1

Królowie złomu powracają! Marek i Edek poważnie zestresują właściciela mieszkania na Saskiej Kępie. Piotr Stalowy z ekipą swoich orłów poleci po... samolot.

Godziny emisji Złomowisko PL

10:00

Złomowisko PL 3, odc. 2

Krzykacz nie przestaje zaskakiwać. Odkryje absolutnie nowatorskie i alternatywne poszukiwanie złomu. Zaczyna "wędkować" w rzece szukając drogocennego materiału na wagę złota.

Godziny emisji Złomowisko PL

11:00

Złomowisko PL 3, odc. 3

Chęć zarobku na starej maszynie rolniczej kończy się pożarem wywołanym przez Krzykacza i Edka. Kasia odnajduje na placu sprawny wózek inwalidzki i chce go oddać do domu opieki.

Godziny emisji Złomowisko PL

12:00

Złomowisko PL 3, odc. 4

Stalowy inwestuje sto tysięcy złotych w nowoczesną i ogromną maszynę do odzysku miedzi z kabli. Niestety kolos nie mieści się na hali. Czy ekipie uda się zainstalować sprzęt?

Godziny emisji Złomowisko PL

13:00

Złomowisko PL 3, odc. 5

Ekipa Boss Stalu bierze w ciemno duże zlecenie z nadzieją na spory zarobek. Czy wśród sterty śmieci znajdą złom? Z kolei Stalowy znajduje niezłe cacko na terenie starej cegielni.

Godziny emisji Złomowisko PL

14:00

Złomowisko PL 4, odc. 6

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

Godziny emisji Złomowisko PL

15:00

Polscy Truckersi, odc. 1

Kierowca ciężarówki to jeden z najtrudniejszych zawodów. To nie tylko profesja, to styl życia. Zapraszamy na spotkania z kierowcami, którzy z dumą jeżdżą po polskich drogach.

Godziny emisji Polscy Truckersi

16:00

Superciężka pomoc drogowa, odc. 1

Kolejna zima na najbardziej ruchliwej autostradzie Kanady. Śnieżne burze, przewrócone ciężarówki — ekipy pomocy drogowej dla ciężkich pojazdów muszą utrzymać przejezdność drogi.

Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

17:00

Górnicy PL, odc. 5

Malwina to geolog górniczy pracujący nawet kilometr pod ziemią w ekstremalnie trudnych i niebezpiecznych warunkach. Jak radzi sobie kobieta w zawodzie kojarzonym z męskim światem.

Godziny emisji Górnicy PL

18:00

Przystanek Bieszczady 2, odc. 4

Pożar w Terce. W płomieniach staje dom kuzynki Romana Markuca. Roman ze swoją ekipą rzucają wszystko i ruszają na pomoc. Czy uda się uratować dobytek?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady 2

19:00

Ekstremalna Alaska: Bizony vs. kowboje - 2:0

Otto i Jane mają tylko jedną szansę na przeniesienie stada bizonów. Atz Lee i Nikos testują swoje umiejętności strzeleckie.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

20:00

Złomowisko PL 2, odc. 4

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Złomowisko PL 5, odc. 1

Czy myślisz, że wiesz już wszystko o złomowiskach w Polsce? Zapewniamy, że nie! Zobacz czym tym razem zaskoczą bohaterowie Złomowiska PL - kultowej serii na Discovery Channel.

Godziny emisji Złomowisko PL

22:00

Przystanek Bieszczady 2, odc. 6

Bieszczady, najdzikszy rejon Polski. Sroga zima, praca pod presją, wyczerpujące warunki. Czy Bieszczady to naprawdę miejsce magiczne?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady 2

23:00

Premiera Tesla: niebezpieczny umysł: Szalony naukowiec na Long Island

Eksperci badają życie, pracę i tajemniczą śmierć Nikoli Tesli. Czy jest on wynalazcą pierwszej broni masowego zniszczenia, zwanej „promieniem śmierci"?

Godziny emisji Tesla

00:00

Kodeks gangstera: Camorra

Lou jest w Neapolu, siedzibie Camorry, jednego z najstarszych i najbardziej wpływowych gangów świata. Niedawno w mieście znaleziono kilka ciał ofiar mafijnych pojedynków.

Godziny emisji Kodeks gangstera

01:00

Gorączka złomu: To nie złom, to czołg

Andy uwielbia wyzwania. Najpierw zgadza się zbudować czołg do paintballu, a potem zakłada się ze swoim ojcem o pickupa. Kto wygra ten szalony zakład?

Godziny emisji Gorączka złomu

02:00

Pieskie życie: Psy warte miliardy

Jak doszło do tego, że psy stały się najbardziej cenionymi zwierzętami na naszej planecie? Od drapieżnika do domowego zwierzaka — oto historia najlepszego przyjaciela człowieka.

Godziny emisji Pieskie życie

02:48

Łowcy jadu: Ukąszenie węża

Zapotrzebowanie na wężowy jad do celów badań medycznych jest ogromne. Łowcy jadu podróżują po różnych zakątkach świata w poszukiwaniu najgroźniejszych węży na Ziemi.

Godziny emisji Łowcy jadu

03:36

Obcy wewnątrz nas: Rabusie

Zbadamy, jak wielkie spustoszenie w organizmie sieje pasożytnicze zapalenie opon mózgowych. Dowiemy się też, czy pewien chłopiec straci wzrok przez swojego pieska.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

04:24

Cuda inżynierii: Rakietą NASA na Marsa

Przyjrzyjmy się niewiarygodnym cudom inżynierii, od wielkich kontenerowców po ogromne odrzutowce. Inżynierowie zdradzą w programie tajniki powstawania tych niezwykłych konstrukcji.

Godziny emisji Cuda inżynierii

05:12

Militaria na warsztat, odc. 5

Michael Manousakis i jego mechanicy z warsztatu Morlock Motors nie pogardzą żadnym pojazdem militarnym. To pasjonaci, którzy mogą pochwalić się długą listą znakomitych projektów.

Godziny emisji Militaria na warsztat

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info