Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-02-21

06:00

Nagi instynkt przetrwania: Przetrwać w Gujanie

Matka trójki dzieci w towarzystwie zaprawionego w bojach komandosa wyrusza na podbój dzikich bagien w Gujanie. Czy ta wyprawa zakończy się sukcesem?

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

07:00

Fani czterech kółek: G-Wagen

Mike szuka popularnego niemieckiego samochodu terenowego G-Wagen. Eddie zmienia przednią maskę i tylne światła. Czy tym razem uda się zarobić?

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Przeklęty skrót

Dave i Todd kłócą się, jak prowadzić poszukiwania w zamarzniętej ziemi. Córka Tony'ego Monica pakuje się w poważne kłopoty. Seria problemów odbiera Parkerowi wszelkie nadzieje.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Punkt krytyczny

Już od pokoleń mieszkańcy osady Tanana na Alasce muszą nie tylko stawiać czoła niskim temperaturom i grasującym wilkom, ale cały czas martwić się, by ich spiżarnie były pełne.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Ostatnie dni zimy

Neil Darish ogłosił plany zamiany kopalni w McCarthy w atrakcję turystyczną i teraz robi wszystko, aby nie zwracać na siebie uwagi.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Reperkusje

Historia bimbrownictwa liczy już kilkaset lat, a sam proceder, choć nielegalny, wart jest miliony dolarów. Zapraszamy na spotkanie ze śmiałkami, którzy wiedzą, jak omijać prawo.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

10 dni, by przeżyć: Panama: przesmyk Darién

Tym razem Ed trafia na pacyficzne wybrzeże Panamy. Ma 10 dni, aby pokonać przesmyk Darién: czy poradzi sobie z wyzwaniami i niebezpieczeństwami, które skrywa dżungla?

Godziny emisji 10 dni, by przeżyć

13:00

Klan z Alaski: Boom w Browntown

Marzenie Billy'ego o samowystarczalności zostanie wystawione na próbę, gdy Brownowie rozpoczną swój największy projekt. Matt i Bam również organizują własne przedsięwzięcie.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Do wszystkich niedźwiedzi!

Nadeszła wiosna i osada zaczyna tętnić życiem. Atz senior poluje z łukiem na dalekim wybrzeżu, aby uzupełnić kurczące się zapasy jedzenia.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 4, odc. 6

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Niemcy kontra USA

Aaron z ekipą chcą, by ich „porsche ze złomowiska" wystartowało w wyścigu z nowym, wartym 200 tys. dolarów porsche należącym do Richarda. Richard znajduje cztery fordy mustangi.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Kiedy wszystko idzie źle

Na pokładzie kutra Cornelia Marie wszyscy czekają na finał Superbowl. Na pokładzie Wizarda ranny marynarz stanowi zagrożenie dla powodzenia połowów. Time Bandit traci kapitana.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady 2, odc. 2

Jak wylądować szybowcem w czasie silnego wiatru, nie mając dużego doświadczenia jako pilot? Jak ściąć drzewo na wysokości 30 metrów? Czy w Bieszczadach naprawdę żyje się lekko?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady 2

19:00

Gorączka złota: Rekordowe wydobycie

Nadszedł dzień, który będzie długo zapamiętany przez Tony'ego. Parker walczy o swoje przetrwanie. U Todda w końcu następuje przełom w wydobyciu złota.

Godziny emisji Gorączka złota

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
20:00

Trwa...  Złomowisko PL 5, odc. 9

Kazika z Deschu czeka wyzwanie -pociąć grube elementy stalowe nową maszyną, której nie zna. Marek i Edek samodzielnie szukają zleceń. Jak sobie poradzą bez znajomości angielskiego?

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Złomowisko PL 5, odc. 1

Czy myślisz, że wiesz już wszystko o złomowiskach w Polsce? Zapewniamy, że nie! Zobacz czym tym razem zaskoczą bohaterowie Złomowiska PL - kultowej serii na Discovery Channel.

  Godziny emisji Złomowisko PL

22:00

Górnicy PL, odc. 5

Malwina to geolog górniczy pracujący nawet kilometr pod ziemią w ekstremalnie trudnych i niebezpiecznych warunkach. Jak radzi sobie kobieta w zawodzie kojarzonym z męskim światem.

  Godziny emisji Górnicy PL

23:00

Premiera Body Cam Cops, odc. 4

Napady z bronią, pościgi, naruszenia porządku publicznego: kamery przymocowane do policyjnych mundurów pozwalają z bliska zobaczyć, jak policjanci walczą z przestępczością.

  Godziny emisji Body Cam Cops

00:00

Fani czterech kółek: Lincoln Continental

Mike znajduje model samochodu Lincoln Continental, który w latach 60. wiódł prym w kategorii luksusowych sedanów. Gusta się jednak zmieniły i Edd wpada na oryginalny pomysł.

  Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Powrót w lata 80. - dodge coronet, 1968

Richard kupuje chevroleta malibu z 1969 roku i szybko odkrywa, że remont przysporzy wielu problemów. Aaron znajduje na złomowisku dodge'a coroneta z 1968 roku.

  Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Auto Castro: Mercedes boksera

Team Unique ma tylko tydzień, aby przerobić Mercedesa G-Wagen należącego do mistrza bokserskiego Kida Chocolate. Piosenkarz Austin Mahone zabiera Willa na przejażdżkę życia.

  Godziny emisji Auto Castro

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Na minusie

Topnieją lody na Grenlandii i odważni łowcy fortuny wyruszają na poszukiwania złota. Jakie inne metale i minerały kryją się w dziewiczych skałach tej niezbadanej wyspy?

  Godziny emisji Grenlandia - wyspa skarbów

03:36

Kosmiczna mapa skarbów: Martwa cisza

Darrell szuka wskazówek w przeszłości Coopera. Wdowa po astronaucie wyjawia wiele sekretów, ale czy były dyrektor lotów NASA będzie równie pomocny? Darrellowi brakuje informacji.

  Godziny emisji Kosmiczna mapa skarbów

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 2

Najtwardsi australijscy kierowcy ciężarówek ruszają w drogę, aby pokazać nam, jak wygląda ich praca. Przed nami największe ładunki, najtrudniejsze drogi i największe odległości.

  Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Brytyjskie aukcje w ciemno, odc. 1

Na aukcji pojawia się gwiazda amerykańskiej edycji programu, Tarrell Wright. Natychmiast zaczyna wygadywać głupstwa i machać innym przed nosem swoją gotówką.

  Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

05:36

Zgubione - sprzedane, odc. 8

Państwo Hollywood mają ochotę na dzieła sztuki autorstwa nieznanego artysty, ale czy uda im się wygrać licytację? Lou i Robbie walczą o tajemniczy plecak.

  Godziny emisji Zgubione - sprzedane

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info