Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-02-23 Pokaż dziś

06:00

Nagi instynkt przetrwania: Strach przed nieznanym

Para obcych sobie ludzi zostaje pozostawiona, zupełnie nago, w jednym z najbardziej nieprzyjaznych człowiekowi zakątków świata.

  Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

07:00

Fani czterech kółek: AC Cobra

Mike natrafia na niezarejestrowany samochód sportowy AC Cobra z 1000 mil na liczniku. Auto musi przejść test emisji spalin. Czy za sprawą Eda samochód znowu wyjedzie na drogę?

  Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Złota krew

Parker zabiera się za wielkie porządki. Tony próbuje wyciągnąć bęben ze swojej 75-letniej pogłębiarki. Ekipa Hoffmanów dostaje informacje o śmierci byłego górnika.

  Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Z popiołów

Pożar się skończył, teraz całe otoczenie wygląda zupełnie inaczej. Dwójka osadników wyrusza szukać nowego życia w Cosna.

  Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Powrót do kopalni

Oddalone od cywilizacji i ukryte w sercu alaskańskiej dziczy miasto McCarthy to miejsce schronienia dla tych, którzy chcą, aby świat o nich zapomniał.

  Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Przeczekać

Nowa seria spotkań z bimbrownikami Timem i Tickle'em. Po zatargu z gangiem bimbrowników z Kentucky, Tim postanawia ukryć się na pewien czas i dać o sobie zapomnieć.

  Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Rumunia

Program z wykorzystaniem mediów społecznościowych, pełen tweetów i faktoidów. Ed Stafford zrzucony w samym sercu Karpat musi przetrwać samotnie 10 dni.

  Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Klan z Alaski: O jednego Browna mniej

Brownowie napotykają ogromne przeciwności na drodze do realizacji swoich marzeń. Noah tęskni za dziewczyną, z kolei Bam ogłasza zaskakującą nowinę.

  Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Toaleta dla faceta

Rodzina Kilcherów pomimo niesprzyjającej pogody, ekstremalnych warunków atmosferycznych i swoich trudnych charakterów wspólnie walczy o przetrwanie w dziczy Alaski.

  Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Górnicy PL, odc. 6

Witamy w piekle. Zjedź z nami kilometr pod ziemię, by poznać podziemne miasta i warunki pracy które trudno sobie wyobrazić ludziom, którzy nigdy nie byli w kopalni.

  Godziny emisji Górnicy PL

16:00

Auto - reaktywacja: Cała ciężarówka części

Prace nad chevroletem z 1949 r. przyspieszają. Przygotowany przez mechaników z Gas Monkey monster truck ma rywalizować ze słynnym Grave Diggerem Dennisa Andersona.

  Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Prawdziwa walka dopiero przed nami

Lód skuwa morze. Saga jest w niebezpieczeństwie — może zatonąć. Jake musi działać szybko, aby ocalić załogę. Josh podejmuje wielkie ryzyko, ruszając na spotkanie z zagrożeniem.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

19:00

Gorączka złota: Koniec gry

Czy to koniec ekipy Todda? Parker chce desperacko uruchomić swoją maszynę bez zabezpieczeń. Tony popełnia kosztowny błąd przy pomiarach.

  Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 11

Sławek, szef Holdmaru uruchomił nową bazę autokasacji, na której instaluje zakupiony sprzęt. Pracowników czeka szkolenie. Jak Panowie odnajdą się na nowym miejscu pracy?

  Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Fani czterech kółek: Dodge A100 van

Mick pracuje nad bardzo zniszczonym Dodgem A-100 sportsmanem z 1965 r. Czy detale inspirowane światem surfingu wystarczą, aby zachwycić potencjalnego kupca?

  Godziny emisji Fani czterech kółek

22:00

Auto - reaktywacja: Wyścig: Kurt Busch vs. Joey Logano, część 2

Mechanicy kończą pracę nad panterą z 1972 r. dla Kurta Buscha. Przeciwnikiem Buscha będzie gwiazda wyścigów NASCAR: Joey Lugano zasiadający za kierownicą shelby Daytona

  Godziny emisji Auto - reaktywacja

23:00

Ninja Warrior, odc. 8

Tomasz Zimoch i Krzysztof Jankowski „Jankes" komentują wielki finał. Czy komuś uda się pokonać morderczy tor, dotrzeć do góry Midoriyama i zdobyć tytuł Ninja Warrior?

  Godziny emisji Ninja Warrior

00:00

Fani czterech kółek: Pontiac GTO: Chicago

Mike i Edd wiedzą, że Pontiac GTO będzie wspaniałym samochodem na rozpoczęcie działalności w USA. Jednak te auta są niezwykle rzadkie i Mike jedzie po nie aż do Chicago.

  Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Body Cam Cops, odc. 4

Napady z bronią, pościgi, naruszenia porządku publicznego: kamery przymocowane do policyjnych mundurów pozwalają z bliska zobaczyć, jak policjanci walczą z przestępczością.

  Godziny emisji Body Cam Cops

02:00

Auto Castro: Volkswagen — trudny przeciwnik

Zardzewiały Volkswagen 181 okazuje się wyjątkowo trudnym wyzwaniem. Ekipa postanawia przerobić go na wyjątkowo efektowny pojazd plażowy.

  Godziny emisji Auto Castro

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Rozkwit i upadek rubinowego imperium

Topnieją lody na Grenlandii i odważni łowcy fortuny wyruszają na poszukiwania złota. Jakie inne metale i minerały kryją się w dziewiczych skałach tej nadal niezbadanej wyspy?

  Godziny emisji Grenlandia - wyspa skarbów

03:36

Kosmiczna mapa skarbów: Niebezpieczne wody

Łowca skarbów, Darrell Miklos, próbuje rozszyfrować mapę skarbów stworzoną przez jego idola z dzieciństwa - byłego astronautę Gordona „Gordo" Coopera. Czy Darrell odkryje fortunę?

  Godziny emisji Kosmiczna mapa skarbów

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 4

Najtwardsi australijscy kierowcy ciężarówek ruszają w drogę, aby pokazać nam, jak wygląda ich praca. Zobaczymy największe ładunki, najtrudniejsze drogi i największe odległości.

  Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Brytyjskie aukcje w ciemno, odc. 3

Podczas aukcji w East Sussex tajemniczy pojazd osiąga niebotyczną cenę. Dan decyduje się na nieczyste zagranie. John ma na oku skarb. Linda stawia wszystko na jeden pojemnik.

  Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

05:36

Zgubione - sprzedane, odc. 10

Torba o obiecującym wyglądzie zwraca uwagę Robbiego i Kathleen. Lou próbuje zarobić na tajemniczej skrzyni pełnej noży. Zastosowana przez Johna strategia kończy się niepowodzeniem.

  Godziny emisji Zgubione - sprzedane

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info