Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-02-24 Pokaż dziś

06:00

Mega maszyny Alaski: Bestie z Arktyki

Wytrzymały statek zdolny przetrwać fale tsunami jest przewożony wzdłuż wyjątkowych dróg w Ameryce Północnej. Flota maszyn jest gotowa do stawienia czoła potężnej powodzi.

  Godziny emisji Mega maszyny Alaski

07:00

Traktory na start, odc. 1

Zapraszamy do pełnego zaciętej rywalizacji świata ogromnych traktorów. Trzy drużyny walczą w zawodach tractor pullingu w Niemczech. Która z nich na szansę na tytuł mistrza?

  Godziny emisji Traktory na start

08:00

Gorączka złota: Awaria

Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike?

  Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Złomowisko PL 3, odc. 6

W Boss Stalu wybucha awantura pomiędzy Kasią i Dafikiem. Dziewczyna postanawia odejść z pracy. Krzysztof wie, że nie poradzi sobie bez niej. Jak zakończy się ten konflikt?

  Godziny emisji Złomowisko PL

10:00

Złomowisko PL 3, odc. 7

Czy samochód wart 1000 złotych, może wziąć udział w rajdzie? Oczywiście, że tak! Wyścig wraków to świetna okazja do dobrej zabawy i sportowej rywalizacji. Jak się przygotować?

  Godziny emisji Złomowisko PL

11:00

Złomowisko PL 3, odc. 8

Prędkość i emocje. Kto wygra? Wyścig wraków to niezła zabawa, ale i rywalizacja. Zobacz jak bohaterowie Złomowiska PL, poradzą sobie na torze wyścigowym.

  Godziny emisji Złomowisko PL

12:00

Złomowisko PL 3, odc. 9

Kulisy programu Zlomowisko PL. W programie ciekawostki związane z produkcją serii. Przypomnimy też najbardziej zabawne wydarzenia, opatrzone specjalnym komentarzem bohaterów.

  Godziny emisji Złomowisko PL

13:00

Złomowisko PL 4, odc. 1

Królowie złomu powracają! Stalowy ulegnie kontuzji, Marek i Edek pójdą na... siłownię, poznamy też nowych bohaterów ze złomowiska w Radostowicach.

  Godziny emisji Złomowisko PL

14:00

Złomowisko PL 4, odc. 7

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

  Godziny emisji Złomowisko PL

15:00

Polscy Truckersi, odc. 2

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

  Godziny emisji Polscy Truckersi

16:00

Superciężka pomoc drogowa, odc. 2

Kolejna zima na najbardziej ruchliwej autostradzie Kanady. Śnieżne burze, przewrócone ciężarówki — ekipy pomocy drogowej dla ciężkich pojazdów muszą utrzymać przejezdność drogi.

  Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

17:00

Górnicy PL, odc. 6

Witamy w piekle. Zjedź z nami kilometr pod ziemię, by poznać podziemne miasta i warunki pracy które trudno sobie wyobrazić ludziom, którzy nigdy nie byli w kopalni.

  Godziny emisji Górnicy PL

18:00

Przystanek Bieszczady 2, odc. 5

Bieszczady, najdzikszy rejon Polski. Sroga zima, praca pod presją, wyczerpujące warunki. Czy Bieszczady to naprawdę miejsce magiczne?

  Godziny emisji Przystanek Bieszczady 2

19:00

Ekstremalna Alaska: Niebezpieczny lodowiec

Atz Lee i Charlotte starają się uratować krowę, zanim będzie za późno. Otto z synem wyruszają na krewetki — wyprawa staje się niebezpieczna, kiedy muszą pokonać zdradliwy lodowiec.

  Godziny emisji Ekstremalna Alaska

20:00

Złomowisko PL 2, odc. 5

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

  Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Złomowisko PL 5, odc. 2

Stalowy jak zwykle nie daje wytchnienia swoim Orłom. Wszystko musi być tu i teraz. Ceny metali kolorowych poszły w górę, trzeba działać szybko. Czy się opłaci?

  Godziny emisji Złomowisko PL

22:00

Przystanek Bieszczady, odc. 4

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

  Godziny emisji Przystanek Bieszczady

23:00

Premiera Tesla: niebezpieczny umysł: W poszukiwaniu zaginionego laboratorium

Aron wraz z ekipą rozpoczyna pracę nad rekonstrukcją „promienia śmierci". Jack i Cameron udają się do Colorado Springs by sprawdzić gdzie niegdyś mieściło się laboratorium Tesli.

  Godziny emisji Tesla

00:00

Kodeks gangstera: Grypserzy

W Polsce Lou udaje się przeniknąć do półświatka grypserów. Spotyka się z kilkoma przywódcami gangu. Jeden z nich jest świadkiem koronnym pod stałą ochroną policji.

  Godziny emisji Kodeks gangstera

01:00

Gorączka złomu: Budowa jeepa

Andy chce za wszelką cenę rozszerzyć swoją działalność i przyjmuje zbyt dużo zleceń. Czy zespół doświadczonych techników pomoże mu wygrzebać się z kłopotów?

  Godziny emisji Gorączka złomu

02:00

Pieskie życie: Trudna wolność

W tym odcinku zobaczymy, jak wygląda kilka pierwszych tygodni niebezpiecznego życia bezdomnych psów w Tajlandii. Tymczasem w Katmandu, w czasie święta Tihar, czci się psy.

  Godziny emisji Pieskie życie

02:48

Łowcy jadu: Teraz albo nigdy

Zapotrzebowanie na wężowy jad do celów badań medycznych jest ogromne. Łowcy jadu podróżują po różnych zakątkach świata w poszukiwaniu najgroźniejszych węży na Ziemi.

  Godziny emisji Łowcy jadu

03:36

Obcy wewnątrz nas: Zabójcy z zimną krwią

Mózg 9-letniego hokeisty zaatakował groźny pasożyt, a biegacza zżera od środka niezidentyfikowane stworzenie. Czy wygrają walkę ze śmiercią?

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

04:24

Cuda inżynierii: Najwyższy most świata

Przyjrzyjmy się niewiarygodnym cudom inżynierii, od wielkich kontenerowców po ogromne odrzutowce. Inżynierowie zdradzą w programie tajniki powstawania tych niezwykłych konstrukcji.

  Godziny emisji Cuda inżynierii

05:12

Militaria na warsztat, odc. 6

Michael Manousakis i jego mechanicy z warsztatu Morlock Motors nie pogardzą żadnym samochodem. Ten pasjonat z Westerwald może pochwalić się długą listą projektów na całym świecie.

  Godziny emisji Militaria na warsztat

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info