Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-02-27 Pokaż dziś

06:00

Nagi instynkt przetrwania: Wszystko albo nic

Para kompletnie obcych sobie ludzi zostaje porzucona, w strojach Adama i Ewy, w najbardziej nieprzyjaznych i niebezpiecznych zakątkach świata.

  Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

07:00

Fani czterech kółek: Jeep Willys - USA

Mike jedzie do USA na poszukiwania przodka dzisiejszych terenówek, Jeepa Willys. Czy wysokie koszty transportu i naprawy pozwolą mu na zysk?

  Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Wielkie porządki

Ekipie Hoffmanów udaje się pokonać braki wody. Tony w końcu transportuje pogłębiarkę w nowe miejsce. Niecodzienne porządki Parkera przechodzą do historii.

  Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Akt desperacji

Mieszkańcy Tanany żyją 60 mil od kręgu polarnego. To część zupełnie innej Ameryki — świata, w którym ludzie, aby przetrwać, muszą polować i zastawiać pułapki na zwierzynę.

  Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Nowe, odważne McCarthy

Neil nie liczy się ani z przyrodą, ani z innymi mieszkańcami, ale jego tajny projekt i tak wychodzi na jaw. Tragedia sprawia, że grupa śmiałków z McCarthy musi walczyć o życie.

  Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Kuloodporni

Spotkania z bimbrownikami, którzy w poukrywanych w lasach destylarniach pędzą nielegalny alkohol i cały czas próbują nie wejść w konflikt z prawem. Czy tym razem odniosą sukces?

  Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Botswana

Program z wykorzystaniem mediów społecznościowych, pełen tweetów i faktoidów. Ed Stafford próbuje samotnie przetrwać w delcie Okawango na południu Afryki.

  Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Klan z Alaski: Pola pełne snów

Wygórowana ambicja Billy'ego daje się we znaki Brownom podczas wymiany towarów przed zimą. Niespodziewana wizyta niedźwiedzia powoduje prawdziwy chaos w osadzie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Dawne czasy i stare tradycje

Choć pogoda i okoliczności nie oszczędzają Kilcherów, a oni sami też bywają dla siebie bezwzględni, to dalej pracują wspólnie jako rodzina, dbając o dziedzictwo swej osady.

  Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 4, odc. 9

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

  Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Zbudować model „Hot Wheels"

Kolejne wyzwanie: Richard i Aaron mają zbudować naturalnej wielkości samochód wzorowany na modelu Red Line Club. Aaron decyduje, że powstanie on na bazie Forda Ecoline z 1963 r.

  Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Ciężki los nowicjusza

Na pokładzie kutrów Kodiak i Wizard nowi rybacy odkrywają, na czym polega praca poławiacza krabów. Szyper Sig z Northwestern nie umie dojść do porozumienia z własnym bratem.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady 2, odc. 4

Pożar w Terce. W płomieniach staje dom kuzynki Romana Markuca. Roman ze swoją ekipą rzucają wszystko i ruszają na pomoc. Czy uda się uratować dobytek?

  Godziny emisji Przystanek Bieszczady 2

19:00

Gorączka złota: Linia życia

Pracownicy z ekipy Todda są u kresu wytrzymałości, jednak pojawia się światełko w tunelu. Rick Ness próbuje uruchomić wydobycie złota w drugiej lokalizacji Parkera. Czy mu się uda?

  Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 13

Firma Stalowego kontynuuje prace rozbiórkowe pod Białymstokiem. Dzień pracy rozpoczyna seria niepowodzeń. Okazuje się, że na z placu rozbiórki ukradziono paliwo z koparki.

  Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Polscy Truckersi, odc. 4

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

  Godziny emisji Polscy Truckersi

22:00

Supertransporty, odc. 1

Wracamy do Bristolu, gdzie działa rodzinna firma transportowa Kings Heavy Haulage. Sully, Kev, Broomey i reszta ekipy stają przed kolejnymi, niezwykłymi wyzwaniami.

  Godziny emisji Supertransporty

23:00

Złomowisko PL 5, odc. 1

Czy myślisz, że wiesz już wszystko o złomowiskach w Polsce? Zapewniamy, że nie! Zobacz czym tym razem zaskoczą bohaterowie Złomowiska PL - kultowej serii na Discovery Channel.

  Godziny emisji Złomowisko PL

00:00

Fani czterech kółek: MGA - Kalifornia

Wszyscy dobrze znają samochód sportowy MGB. Mike uparł się, że znajdzie jego poprzednika, sportowe auto MGA i sprowadzi do swojego warsztatu.

  Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Furgonetka G10, 1976

Richard i Aaron znajdują porzuconą przy drodze furgonetkę G10 z 1976 roku i od razu zabierają się do pracy. Czy uda się przywrócić maszynie dawny blask i dodatkowo na niej zarobić?

  Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Warsztat-reaktywacja: Grapevine Automotive

Richard Rawlings i Chris Stephens inwestują w podupadający warsztat Grapevine Automotive w pobliżu Dallas. Mają mniej niż tydzień by postawić to miejsce na nogi.

  Godziny emisji Warsztat-reaktywacja

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Nie ma odwrotu

Zbliża się grenlandzka zima. Josh i Eric mają nadzieję, że uda się im znaleźć złoto w Eqi, położonym na północ od koła biegunowego. Reszta ekipy wyrusza na poszukiwania rubinów.

  Godziny emisji Grenlandia - wyspa skarbów

03:36

Kosmiczna mapa skarbów: Skarb Kolumba

Łowca skarbów, Darrell Miklos, próbuje rozszyfrować mapę skarbów stworzoną przez jego idola z dzieciństwa - byłego astronautę Gordona "Gordo" Coopera. Czy Darrell odkryje fortunę?

  Godziny emisji Kosmiczna mapa skarbów

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 6

Najtwardsi australijscy kierowcy ciężarówek ruszają w drogę, aby pokazać nam, jak wygląda ich praca. Zobaczymy największe ładunki, najtrudniejsze drogi i największe odległości.

  Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Brytyjskie aukcje w ciemno, odc. 5

Barry i Darren pakują się w poważne tarapaty. Dan pada ofiarą własnej dumy. John w końcu decyduje się wywrzeć presję na Nat. Czy takie działanie przyniesie zysk?

  Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

05:36

Zgubione - sprzedane, odc. 12

Lou skupia się na swej duchowej karmie, a nie przepływie gotówki. Robbiego i Kathleen interesuje zawartość torby. John pokazuje synowi, na czym polega praca w tym biznesie.

  Godziny emisji Zgubione - sprzedane

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info