Reklama

Logo Discovery Channel Discovery Channel program TV na 2018-04-23 - ramówka, emisje

2018-04-23 Pokaż dziś

06:00

Od destrukcji do produkcji: Trąbki i wytłoczki na jajka

Ze zużytych fotokopiarek odzyskuje się miedź, z której później produkuje się mosiężne trąbki. Ze startych ziemniaków można wytwarzać wytłaczanki na jajka.

Godziny emisji Od destrukcji do produkcji

06:30

Od destrukcji do produkcji: Protezy rąk

Wizjonerzy recyklingu i chemicy-czarodzieje wspólnie przetwarzają stare lodówki i dają nowe możliwości ludziom w potrzebie.

Godziny emisji Od destrukcji do produkcji

07:00

Fani czterech kółek: BMW 2002tii - Kalifornia

Dwóch legendarnych ekspertów motoryzacji, Mike Brewer i Edd China, podejmują największe ryzyko w karierze. Otwierają warsztat na konkurencyjnym rynku zachodniego wybrzeża USA.

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Premiera Fabryki smaku, odc. 21

Przyjrzyjmy się, jak powstają nasze ulubione przysmaki. Zobaczmy, jak góra składników zamienia się w produkt spożywczy. W programie o maśle orzechowym i pistacjach.

Godziny emisji Fabryki smaku

08:30

Premiera Fabryki smaku, odc. 22

Przyjrzyjmy się, jak powstają nasze ulubione przysmaki. Zobaczmy, jak góra składników zamienia się w produkt spożywczy. W programie o zupie miso i migdałach jordańskich.

Godziny emisji Fabryki smaku

Reklama
09:00

Przetrwać nad Jukonem: Niebezpieczna rzeka

Głodny niedźwiedź zjada kilka psów Stana. Tymczasem lody topnieją i woda wzbiera w rzece Jukon. Mieszkańcy osady muszą się ewakuować w wyżej położone rejony.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Odwilż i ład

Plany otwarcia kopalni Motherlode dla turystów nabierają rozpędu. Ostatnie dni zimy okazują się wielkim wyzwaniem, toteż mieszkańcy McCarthy muszą znowu działać razem.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Zielony smok

Pieniądze mogą stać się przeszkodą w rozwoju wieloletniej spółki Jeff'a, Marka i Lance'a. Josh i Chuck chcą wreszcie wyjść na prostą. Natomiast Markowi i Diggerowi trafia się ważny klient.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją, odc. 2

Poszukiwacz przygód Ed Stafford staje przed największą przygodą życia. Musi przez 60 dni przeżyć na jednej z bezludnych wysp Fidżi bez pożywienia, picia, a nawet ubrania.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Nagi instynkt przetrwania: Na granicy szaleństwa

Były żołnierz marines i dziewczyna z południa USA starają się przetrwać w panamskiej dżungli. Zagrażają im drapieżniki, męczą nieustanne ulewy i poczucie całkowitej izolacji.

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

14:00

Ekstremalna Alaska, odc. 11

Kilcherowie zaczynają dwa trudne zadania: przenoszą zabytkowy ośmiokątny budynek w bezpieczne miejsce i kończą trwającą od paru lat budowę chatki Shane'a.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 3, odc. 9

Kulisy programu Zlomowisko PL. W programie ciekawostki związane z produkcją serii. Przypomnimy też najbardziej zabawne wydarzenia, opatrzone specjalnym komentarzem bohaterów.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Chevrolet Nomad dla Dale'a Earnhardta Jr

Mechanicy z Gas Monkey remontują Chevroleta Nomada z 1956 roku dla gwiazdy wyścigów NASCAR, Dale'a Earnhardta juniora. Mechanicy znajdują też sposób na ochłodę w upale Teksasu.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Brytyjscy truckersi, odc. 5

Dział transportu kolejowego musi dostarczyć do Northamptonshire 50 tys. butelek popularnego szkockiego napoju. Jednego z kierowców czeka wyjątkowo trudny wyładunek w Birmingham.

Godziny emisji Brytyjscy truckersi

18:00

Przystanek Bieszczady 3, odc. 7

Więźniowie z Łupkowa budują kładkę na nowym szlaku turystycznym. Chłopaki muszą wykazać się pomysłowością i siłą. Czy efekt ich pracy spodoba się leśniczym?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady 3

Reklama
19:00

Gorączka złota: Złoty potwór

Todd musi znaleźć 100 uncji złota, aby sfinansować duży zakup. Parker wydaje spore pieniądze na nowy sprzęt. Tony próbuje usunąć sterownię.

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 6

Stalowy zakupił 2 stare wozy strażackie. Czy inwestycja okaże się sukcesem? Z kolei Marek i Edek udają się do lekarza przed wyjazdem do Szkocji. Diagnoza zaskoczy obu złomiarzy...

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Nagi instynkt przetrwania: Huragan 5 kategorii

Dwie osoby muszą przetrwać 21 dni bez pożywienia, wody i ubrania w najtrudniejszych i najbardziej niebezpiecznych rejonach świata. Czy dadzą sobie radę?

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

22:00

Premiera Ekstremalna Alaska: Podwójne polowanie

Eve po raz pierwszy w tym roku poluje na jelenia — i staje oko w oko z bykiem. Jane i Atz senior wyruszają na poszukiwania łosia.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

23:00

Fani czterech kółek: 1963 Chevy Corvair

Mike i Edd postanawiają stworzyć efektowny i niedrogi samochód plażowy na bazie Chevroleta Corvair z 1963 r. Czy uda im się zachować oryginalne piękno auta?

Godziny emisji Fani czterech kółek

00:00

Fani czterech kółek: Saab 96

Mike Brewer i Ant Anstead chcą wywrzeć wrażenie na pasjonatach Saabów dzięki przywróceniu dawnej świetności zardzewiałemu Saabowi 96 z roku 1973.

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Podwójny kłopot

Richard i Aaron zawzięcie szukają drugiego Forda Galaxie z 1964 roku, aby wystawić go na aukcji. Pierwszy okazał się w dużo gorszym stanie, niż się spodziewali.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Przetrwać nad Jukonem: Odpoczynek w Tanana

Już od pokoleń mieszkańcy osady Tanana na Alasce muszą nie tylko stawiać czoła niskim temperaturom i grasującym wilkom. Muszą dbać również o to, by ich spiżarnie były pełne.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

02:48

Wyprawa po skarb Inków: Śmiertelne niebezpieczeństwo

Kajman atakuje Meghan, ale potencjalnie groźny wypadek prowadzi do niezwykłego znaleziska: zakodowana wiadomość może doprowadzić poszukiwaczy bliżej złota.

Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

03:36

Budowlana ekipa ratunkowa: Salon fryzjerski

Salon fryzjera Freda Robinsona to miejsce, gdzie nie tylko można sobie ściąć włosy. To również miejsce spotkań. Ekspert budowlany Charlie Frattini zabiera się za remont salonu.

Godziny emisji Budowlana ekipa ratunkowa

Reklama
04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 1

Doświadczony kierowca ciężarówki utknął w korku — ryzykuje, że spóźni się z dostawą. Operator dźwigu stara się jak najszybciej przeładować 30 kontenerów z pociągu na ciężarówki.

Godziny emisji Brytyjscy truckersi

05:12

Życie za kółkiem: Pierwszy śnieg

Zmagania kierowców ciężarówek, którzy muszą dostarczyć ładunek w krótkim terminie. Ryan transportuje niebezpieczny towar w ekstremalnie trudnych warunkach pogodowych.

Godziny emisji Życie za kółkiem

05:36

Zgubione - sprzedane, odc. 11

Zupełnie niespodziewane znalezisko sprawia, że John musi szybko działać. Robbie i Kathleen decydują się postawić na skrzynię o solidnym wyglądzie. Lou znajduje starą szafę grającą.

Godziny emisji Zgubione - sprzedane

O programie TV stacji Discovery Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-04-23. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-04-23 dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Channel

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info