Reklama

Logo Discovery Channel Discovery Channel program TV na 2018-04-24 - ramówka, emisje

2018-04-24 Pokaż dziś

06:00

Od destrukcji do produkcji: Krzesła, doniczki i obrotnice

Z plastikowych butelek można produkować krzesła, a ze starych opon - doniczki. Stalowy most otrzymuje drugie życie jako obrotnica.

Godziny emisji Od destrukcji do produkcji

06:30

Od destrukcji do produkcji: Monety, głośniki i samochody wyścigowe

Błony do zdjęć rentgenowskich zostają przerobione na błyszczące, srebrne monety. Sosnowe belki odzyskane ze zburzonych domów służą za materiał na obudowy głośników.

Godziny emisji Od destrukcji do produkcji

07:00

Fani czterech kółek: AMC Pacer - Kalifornia

Mike z pomocą Edda próbuje przywrócić dawny blask hatchbackowi z lat 70. Czy ograniczony budżet i szalone pomysły pozwolą mechanikom skończyć ten projekt?

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Premiera Fabryki smaku, odc. 23

Przyjrzyjmy się, jak powstają nasze ulubione przysmaki. Zobaczmy, jak góra składników zamienia się w produkt spożywczy. W programie o przekąsce Bombay Mix i zupie grzybowej.

Godziny emisji Fabryki smaku

08:30

Premiera Fabryki smaku, odc. 24

Przyjrzyjmy się, jak powstają nasze ulubione przysmaki. Zobaczmy, jak góra składników zamienia się w produkt spożywczy. W programie o sosie pomidorowym i jogurcie w tubkach.

Godziny emisji Fabryki smaku

Reklama
09:00

Przetrwać nad Jukonem: Fala powodziowa

Wody powodziowe osiągają niebezpieczny poziom i zaczynają zagrażać wiosce. Rzeką spływa wartościowe drewno. Joey próbuje wygrać walkę z żywiołem, który okazuje się silniejszy.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Wypadek w jaskini

Gdy Neil organizuje pierwszą wycieczkę po kopalni Motherlode, pojawiają się problemy, które mogą zniszczyć dzieło jego życia. Jeremy i Gary wyruszają na polowanie na niedźwiedzie.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Wielkomiejski bimber

Josh i Big Chuck potajemnie budują nowy schowek. Mark i Digger udają się do Nashville by dobić największego targu w swojej karierze.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją, odc. 3

Poszukiwacz przygód Ed Stafford staje przed największą przygodą życia. Musi przez 60 dni przeżyć na jednej z bezludnych wysp Fidżi bez pożywienia, picia, a nawet ubrania.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Nagi instynkt przetrwania: Wbrew wszelkim przeciwnościom

Para kompletnie obcych sobie ludzi zostaje porzucona w strojach Adama i Ewy, w najbardziej nieprzyjaznych i niebezpiecznych zakątkach świata. Jak uda im się przeżyć?

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

14:00

Ekstremalna Alaska: Święty Mikołaj u Kilcherów

Ekstremalne warunki pogodowe, trudne sytuacje, konflikty w rodzinie... Kilcherowie muszą wytężać wszystkie siły, aby ocalić swoje dziedzictwo i swój dom.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 4, odc. 1

Królowie złomu powracają! Stalowy ulegnie kontuzji, Marek i Edek pójdą na... siłownię, poznamy też nowych bohaterów ze złomowiska w Radostowicach.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Kabriolet Ford i Chevrolet Corvette

Mechanicy kupują od wdowy samochód jej męża - kabriolet marki Ford z 1932 roku. Następnie, z walącego się garażu wyciągają Chevroleta Corvette z 1962 roku.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Brytyjscy truckersi, odc. 6

Fiona Soltysiak zmagając się z nową, miejską naczepą, stara się dostarczyć towary do Bolton. Eddie Murphy wyrusza do portu w Felixstowe w hrabstwie Suffolk.

Godziny emisji Brytyjscy truckersi

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 6

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

Reklama
19:00

Gorączka złota: Złota krew

Parker zabiera się za wielkie porządki. Tony próbuje wyciągnąć bęben ze swojej 75-letniej pogłębiarki. Ekipa Hoffmanów dostaje informacje o śmierci byłego górnika.

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 7

Przemek, szef Olmetu dostaje zlecenie w Piwnicznej-Zdrój. Do zdemontowania jest wyciąg narciarski. Pomimo najlepszego sprzętu pojawiają się duże trudności i prace się przeciągają.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Górnicy PL, odc. 6

Witamy w piekle. Zjedź z nami kilometr pod ziemię, by poznać podziemne miasta i warunki pracy które trudno sobie wyobrazić ludziom, którzy nigdy nie byli w kopalni.

Godziny emisji Górnicy PL

22:00

Operacja: lot 2, odc. 3

Wymagający pasażerowie, nietypowe bagaże, za mało miejsc w samolocie, goniące terminy. Branża lotnicza jest stresująca. Poznaj bohaterów, którzy mimo wszystko kochają swoją pracę.

Godziny emisji Operacja

23:00

Złomowisko PL 6, odc. 1

Kulisy biznesu, w którym rządzą ludzie o stalowych nerwach, a gruz zamienia się w złoto. Jak te pozornie nikomu niepotrzebne metalowe „odpady" obrócić w czysty zysk?

Godziny emisji Złomowisko PL

00:00

Fani czterech kółek: Mitsubishi 3000GT VR-4

Na falii nostalgii za latami 90., Mike kupuje Mitsubishi 3000GT VR-4 z roku 1994. Ant bardzo się stara przywrócić autu jego dawny wygląd.

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Podrasowany Lincoln

Richard i Aaron zamieniają Lincolna Continental Mark III w podrasowany pojazd, a pikapowi Ford '68 przywracają dawny blask. Richard kupuje hot roda z duszą z lat 70.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Przetrwać nad Jukonem: Życie na włosku

Już od pokoleń mieszkańcy osady Tanana na Alasce muszą nie tylko stawiać czoła niskim temperaturom i grasującym wilkom. Muszą dbać również o to, by ich spiżarnie były pełne.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

02:48

Wyprawa po skarb Inków: Złoto jaguarów

Grupa poszukiwaczy skarbów wyrusza na wielką wyprawę, aby odnaleźć ukryte złoto Inków. W tym celu muszą rozwiązać wiele skomplikowanych zagadek i pokonać wiele niebezpieczeństw.

Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

03:36

Budowlana ekipa ratunkowa: Dom kultury

W Nowym Jorku Charlie wraz ze swoją ekipą remontuje zaniedbany dom kultury, w którym czas spędzają zarówno dzieci jak i dorośli z lokalnej społeczności.

Godziny emisji Budowlana ekipa ratunkowa

Reklama
04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 2

Kierowca ma przewieźć delikatny ładunek ciastek z kremem — trzeba je dostarczyć w idealnym stanie. Tymczasem miłośnicy ciężarówek denerwują się pojawieniem się nowego pojazdu.

Godziny emisji Brytyjscy truckersi

05:12

Życie za kółkiem: Huragan Sandy

Brenda wiezie pomoc humanitarną dla ofiar huraganu w Atlancie. Zaś Ryan musi jak najszybciej dostarczyć towar, zanim na drodze wystąpi groźna gołoledź.

Godziny emisji Życie za kółkiem

05:36

Zgubione - sprzedane, odc. 12

Lou skupia się na swej duchowej karmie, a nie przepływie gotówki. Robbiego i Kathleen interesuje zawartość torby. John pokazuje synowi, na czym polega praca w tym biznesie.

Godziny emisji Zgubione - sprzedane

O programie TV stacji Discovery Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-04-24. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-04-24 dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Channel

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info