Reklama

Logo Discovery Channel Discovery Channel program TV na 2018-05-19 - ramówka, emisje

2018-05-19 Pokaż dziś

06:00

Ocalić dom: Zaufanie albo śmierć

Deeterowie to rodzina poganiaczy psów z Alaski. Kiedy nadchodzi katastrofa, muszą przełamać nieufność do obcych, zaufać Raneyom i zgodzić się na poważne zmiany.

Godziny emisji Ocalić dom

07:00

Traktory na start, odc. 1

Zapraszamy do pełnego zaciętej rywalizacji świata ogromnych traktorów. Trzy drużyny walczą w zawodach tractor pullingu w Niemczech. Która z nich na szansę na tytuł mistrza?

Godziny emisji Traktory na start

08:00

Gorączka złota: rzeka skarbów: Wstrząsy

Dakota Boys są już blisko złota, ale kiedy docierają do największego głazu w tym sezonie, Dustin montuje nową maszynę, nazwaną „The Graboid" na cześć potwora z horroru „Wstrząsy".

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Złomowisko PL 5, odc. 3

Krzykacz nie przestaje zaskakiwać. Tym razem w poszukiwaniu klientów wspomógł się stroną internetową. Czy teraz pozostanie mu tylko oczekiwanie na telefony od tysięcy chętnych?

Godziny emisji Złomowisko PL

10:00

Złomowisko PL 5, odc. 4

Ekipa Stalowego musi uprzątnąć podwórko ze złomu i wraków samochodów. Przed Orłami spore wyzwanie. Manewrowanie niejeżdzącymi samochodami to spora logistyka.

Godziny emisji Złomowisko PL

Reklama
11:00

Złomowisko PL 5, odc. 5

Krzykacz i Edek planują wyjechać do... Szkocji na zaproszenie znajomego. Obydwaj zaczynają naukę języka angielskiego. Nie będzie to jednak jedyna przeszkoda w wyjeździe za granicę...

Godziny emisji Złomowisko PL

12:00

Złomowisko PL 5, odc. 6

Stalowy zakupił 2 stare wozy strażackie. Czy inwestycja okaże się sukcesem? Z kolei Marek i Edek udają się do lekarza przed wyjazdem do Szkocji. Diagnoza zaskoczy obu złomiarzy...

Godziny emisji Złomowisko PL

13:00

Złomowisko PL 5, odc. 7

Przemek, szef Olmetu dostaje zlecenie w Piwnicznej-Zdrój. Do zdemontowania jest wyciąg narciarski. Pomimo najlepszego sprzętu pojawiają się duże trudności i prace się przeciągają.

Godziny emisji Złomowisko PL

14:00

Złomowisko PL 6, odc. 9

Złom to ciężka droga do wzbogacenia - dosłownie! Ekipa z Olmetu musi usunąć estakadę znad drogi krajowej. Marek z Edkiem w poszukiwaniu zlecenia błądzą w korytarzach domu strachów.

Godziny emisji Złomowisko PL

15:00

Ninja Warrior, odc. 5

Tomasz Zimoch i Krzysztof Jankowski „Jankes" ponownie skomentują ekstremalną rywalizację na morderczym torze przeszkód. Czy tym razem ktoś zdobędzie tytuł Ninja Warrior?

Godziny emisji Ninja Warrior

16:00

Spartan Race, odc. 1

Pięcioosobowe zespoły ścigają się na specjalnej trasie Spartan Race. To sprawdzian determinacji i wytrzymałości. Aby wygrać główną nagrodę, uczestnicy muszą ze sobą współpracować.

Godziny emisji Spartan Race

17:00

Polscy Truckersi 2, odc. 4

Niebezpieczne, oblodzone drogi Skandynawii nie sprzyjają Michałowi i Maćkowi. Truckersi walczą z czasem i śniegiem, by zdążyć na prom i dowieźć załadunek. Czy ryzykują zbyt wiele?

Godziny emisji Polscy Truckersi 2

18:00

Przystanek Bieszczady 2, odc. 1

Bieszczady, najdzikszy rejon Polski. Sroga zima, praca pod presją, wyczerpujące warunki. Czy Bieszczady to naprawdę miejsce magiczne?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady 2

19:00

Premiera Ocalić dom: Niedźwiedzie i pszczoły

Raneyowie starają się pomóc właścicielowi pasieki, która wabi okoliczne niedźwiedzie. Porywiste wiatry zagrażają łaźni.

Godziny emisji Ocalić dom

20:00

Złomowisko PL 6, odc. 9

Złom to ciężka droga do wzbogacenia - dosłownie! Ekipa z Olmetu musi usunąć estakadę znad drogi krajowej. Marek z Edkiem w poszukiwaniu zlecenia błądzą w korytarzach domu strachów.

Godziny emisji Złomowisko PL

Reklama
21:00

Złomowisko PL 5, odc. 12

Podróż Marka i Edka dobiega końca, złomiarze wracają do Pruszkowa. Nie jest to jednak koniec ich przygód. Czy Edek zrealizuje zakład i założy odświętny szkocki strój - kilt?

Godziny emisji Złomowisko PL

22:00

Przystanek Bieszczady 3, odc. 1

Nowa seria powraca! A wraz z nią - drwale, wypalacze węgla i budowniczowie domów z bali. Jesienna pora roku jest im wyjątkowo nieprzychylna. Jak poradzą sobie z bezwględną naturą?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady 3

23:00

Łowcy opali, odc. 1

Czas gorączki opali! W południowej Australii, poszukiwacze: Daniel i Justin, nie siedzą z założonymi rękami. Panowie wykorzystują szansę na zbicie fortuny dzięki wydobywaniu opali.

Godziny emisji Łowcy opali

00:00

Kodeks gangstera: Commandos

W Manili na Filipinach były gangster Lou Ferrante spotyka się z członkami najbardziej bezwzględnego gangu więziennego - Commandos i przekonuje się, kto rządzi na ulicach miasta.

Godziny emisji Kodeks gangstera

01:00

Premiera Zapuszkowani w Teksasie, odc. 1

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

01:30

Premiera Zapuszkowani w Teksasie, odc. 2

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

02:00

Złoto rzeki krokodyli: Rzeki pełne złota

Stojący w obliczu bankructwa poszukiwacz złota z Alaski, Farley Dean, wyrusza na wyspę Bougainville w Papui-Nowej Gwinei, aby szukać bogactwa w rzece pełnej krokodyli-ludojadów.

Godziny emisji Złoto rzeki krokodyli

02:48

Ed Stafford poza cywilizacją, odc. 2

Poszukiwacz przygód Ed Stafford staje przed największą przygodą życia. Musi przez 60 dni przeżyć na jednej z bezludnych wysp Fidżi bez pożywienia, picia, a nawet ubrania.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

03:36

Obcy wewnątrz nas: Pasożyty zjadają mi twarz

Lekarze próbują ratować twarz mężczyzny zniekształconą dziwaczną infekcją. Życie chłopca jest zagrożone, kiedy tajemnicze pasożyty atakują jego mózg.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

04:24

Porzucone konstrukcje: Misja kosmos

Witajcie w przedziwnym świecie porzuconych programów kosmicznych. Co stało się z ogromną armatą z projektu HARP na Barbados, oraz z górskim obserwatorium Barcroft w Kalifornii?

Godziny emisji Porzucone konstrukcje

Reklama
05:12

Militaria na warsztat, odc. 6

Michael wybiera się do Polski na zawody strzeleckie. Niestety, jego nowy karabin dociera do niego dopiero na trzy dni przed zawodami. Czy mimo to ma szansę na zwycięstwo?

Godziny emisji Militaria na warsztat

O programie TV stacji Discovery Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-05-19. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-05-19 dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Channel

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info