Reklama

Logo Discovery Channel Discovery Channel program TV na 2018-05-21 - ramówka, emisje

2018-05-21 Pokaż dziś

06:00

Czy to było UFO?: Strefa 52

Raporty o znikających samolotach i UFO przekonały badaczy, że rząd wie więcej, niż przyznaje. Supertajna baza wojskowa, znana jako Strefa 52, może kryć jeszcze wiele tajemnic.

Godziny emisji Czy to było UFO

07:00

Wyprawa po skarb Inków: Ukryte pod ziemią

Łowcy skarbów poszukują wskazówek, które pomogą im dotrzeć do skarbów ukrytych na Wyspie Węży w Brazylii. Napięcia i spory w ekipie mogą zniweczyć całą eksperdycję.

Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

08:00

Wojny magazynowe: Kanada: Zorze polarne i walki

Grupa wytrawnych handlarzy bierze udział w aukcjach, podczas których pod młotek idą kontenery z tajemniczą zawartością. Co tym razem znajdą w porzuconych i bezpańskich skrzyniach?

Godziny emisji Wojny magazynowe

08:30

Wojny magazynowe: Kanada: Aukcja w Orangeville

Do Orangeville przybywają kolejni kupujący, a Ursula chce udowodnić, że trzeba się z nią liczyć. Ponadto Paul i Bogart znajdują tajemniczy przedmiot.

Godziny emisji Wojny magazynowe

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Odpoczynek w Tanana

Już od pokoleń mieszkańcy osady Tanana na Alasce muszą nie tylko stawiać czoła niskim temperaturom i grasującym wilkom. Muszą dbać również o to, by ich spiżarnie były pełne.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

Reklama
10:00

Na krańcu Alaski: Droga

Daleko, w samym sercu dzikiej Alaski, leży miasto McCarthy. Mieszka tam 42 odważnych ludzi, którzy na co dzień dzielnie stawiają czoła matce naturze.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Weteran

Mark i Digger zatrudniają emerytowanego bimbrownika, aby pomógł im przy produkcji, podczas gdy oni skupiają się na pewnym specjalnym trunku. Sondra ma problemy ze sprzedażą.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Gwatemala

Ed Stafford spędził już 60 dni na bezludnej wyspie. Był nagi, a jego jedynym towarzyszem była kamera. Teraz wyrusza do najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Nagi instynkt przetrwania: Zderzenie światów

Były żołnierz Chance i przyrodniczka Melissa trafiają do amazońskiej puszczy. Wilgoć, potężne burze, kajmany i piranie: to będą naprawdę trudne chwile.

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

14:00

Ekstremalna Alaska: Wyprawa na ryby

Zapraszamy na spotkanie z mieszkańcami osady, nieopodal Homer na Alasce. Rodzina Kilcherów mieszka tam i prowadzi gospodarstwo już od czterech pokoleń.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 5, odc. 3

Krzykacz nie przestaje zaskakiwać. Tym razem w poszukiwaniu klientów wspomógł się stroną internetową. Czy teraz pozostanie mu tylko oczekiwanie na telefony od tysięcy chętnych?

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Jeep na lewarku

Aaron i mechanicy chcą sprawić niespodziankę przyjacielowi i w ciągu 24 godzin remontują jego dżipa. Dennis i Richard kłócą się, jak najlepiej sprzedać Chevrolety COPO Camaro.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Kurs kolizyjny

Kutry wracają na Morze Beringa, aby w czasach gospodarczego kryzysu i jednej z najostrzejszych zim w historii wyruszyć na połowy krabów. Czy będzie to udany sezon?

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 6

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Gorączka złota: Przeprowadzka potwora

Todd natrafia na poważne trudności, kiedy próbuje przenieść swoją wypłukiwarkę o wadze 50 ton. Pogłębiarka Tony'ego wreszcie wydobywa złoto. Zgryźliwy Parker obraża swoją ekipę.

Godziny emisji Gorączka złota

Reklama
20:00

Złomowisko PL 2, odc. 1

Złom to ich pasja i źródło utrzymania. Czas poznać ludzi, dla których praca na złomowisku jest przyjemnością. To dzięki nim nasze miasta są czyste, a odpadki zyskują nowe życie.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Nagi instynkt przetrwania: Wyspa łez

Na tropikalnej wyspie u wybrzeży Panamy, Max i Bianca muszą zmierzyć się z agresywnym kajmanem, boa dusicielami oraz ogromnymi pająkami. Jak sobie poradzą?

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

22:00

Premiera Wirus - niewidzialny zabójca: Gorączka krwotoczna Ebola

Przez brak infraktrustury medycznej, kwestie kulturowe i powolną reakcję międzynarodową, wybóch gorączki Ebola w zachodniej Afryce w 2014 r. miał poważne konsekwencje.

Godziny emisji Wirus - niewidzialny zabójca

23:00

Fani czterech kółek: Ford Bronco z 1970 r.

Mike znajduje forda Bronco z 1970 r. Kiedy okazuje się, że samochód jest przeżarty przez rdzę, Mike wszelkimi sposobami stara się go uratować. Z kolei Edd zachowuje stoicki spokój.

Godziny emisji Fani czterech kółek

00:00

Fani czterech kółek: Mazda RX7

Mike znajduje mazdę coupe, która wydaje się być w całkiem niezłym stanie. Edd będzie ją remontować. Czy stanie na wysokości zadania?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Ford Bronco, część 2

Remont Forda Bronco przedłuża się, a cierpliwość i pieniądze Richarda znacząco się wyczerpują. Na sprzedaż idzie ford z 1936 r. Czy Richard sprzeda też ulubionego Shelby Mustanga?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Z miłości do samochodów, odc. 1

Phil Glenister ratuje samochody przed smutnym końcem na złomowisku, a projektant Ant Anstead przywraca im dawny blask. Następnie auta trafiają na aukcję. Czy da się na tym zarobić?

Godziny emisji Z miłości do samochodów

02:48

Wielki połów: Gorączka połowów

Szczyt sezonu połowów łososia, więc atmosfera robi się gorąca. W rejonie Naknek kapitan Taran z kutra Thunder podejmuje decyzję o wypłynięciu na bardzo niebezpieczne wody.

Godziny emisji Wielki połów

03:36

Niewyjaśnione: Zaginione olbrzymy z Gruzji, Most śmierci

W dolinie Borżomi naukowcy natrafiają na kości człowieka, który musiał mieć ponad trzy metry wzrostu. Dlaczego psy skaczą z mostu, choć czeka je pewna śmierć?

Godziny emisji Niewyjaśnione

04:24

Superciężka pomoc drogowa, odc. 6

Pod nieobecność Gary'ego Kyle musi sam radzić sobie w trudnej sytuacji i udowodnić, że potrafi kierować ekipą. Sonny jedzie na miejsce poważnego wypadku ciężarówki.

Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

Reklama
05:12

Aukcja w ciemno, odc. 15

Spotkanie z małżeństwem Brandona i Lori Bernierów, którzy żyją ze sprzedaży rzeczy, wylicytowanych podczas aukcji w całej Ameryce. Czy tym razem trafią na prawdziwy skarb?

Godziny emisji Aukcja w ciemno

05:36

Brytyjskie aukcje w ciemno, odc. 5

Barry i Darren pakują się w poważne tarapaty. Dan pada ofiarą własnej dumy. John w końcu decyduje się wywrzeć presję na Nat. Czy takie działanie przyniesie zysk?

Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

O programie TV stacji Discovery Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-05-21. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-05-21 dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Channel

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info