Reklama

Logo Discovery Channel Discovery Channel program TV na 2018-06-18 - ramówka, emisje

2018-06-18 Pokaż dziś

06:00

Brytyjskie aukcje w ciemno: Hull

Kolejne aukcje, kolejne skarby do zdobycia. Nat nie radzi sobie jednocześnie z magią wudu i raperem Heavy D. Na szczęście Sean znajduje wyjście z sytuacji.

Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

06:25

Mieszkanie na pniu: Piracka kryjówka na wysokości

Pete buduje kryjówkę dla pary poszukującej skarbów ukrytych wśród drzew. Takiego schronienia z mostem linowym i tajemniczymi komnatami nie powstydziłby się sam pirat Czarnobrody.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

07:10

Baseny z rozmachem: Początkowe trudności

Para z małym dzieckiem prosi Lucasa o przebudowę starego basenu, tak aby był bezpieczny dla ich syna. Jak zakończy się ten projekt?

Godziny emisji Baseny z rozmachem

08:00

Wojny magazynowe: Kanada: Terapia Roya

Napięcie wśród kupców sięga zenitu! Ekipy handlarzy muszą poradzić sobie ze stresem podczas aukcyjnych starć i podjąć ważne decyzje w sprawach biznesowych.

Godziny emisji Wojny magazynowe

08:30

Wojny magazynowe: Kanada: Cindy w legginsach

Napięcie wśród kupców sięga zenitu! Ekipy handlarzy muszą poradzić sobie ze stresem podczas aukcyjnych starć i podjąć ważne decyzje w sprawach biznesowych.

Godziny emisji Wojny magazynowe

Reklama
09:00

Stacja Alaska: Wielki mróz

Jim i Nancy muszą spieszyć się z naprawami, zanim alaskańska zima nie dopadnie ich we własnym domu. Dan postanawia sprzedać swoją chatę, ale najpierw musi znaleźć na nią kupca.

Godziny emisji Stacja Alaska

10:00

Na krańcu Alaski: Stary człowiek na szczycie góry

W McCarthy Neil planuje ponownie otworzyć kopalnię dla turystów — czy nic nie stanie mu na przeszkodzie? Jeremy realizuje nowe przedsięwzięcie, a dawnych rywali łączy dziwna więź.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Złodzieje bimbru

Bimbrownicy zrobią wszystko, aby chronić siebie i swój alkohol. Josh i Bill decydują się zamontować zmyślny system zabezpieczeń swojej podziemnej kryjówki bimbru.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Tajlandia

Program z wykorzystaniem mediów społecznościowych, pełen tweetów i faktoidów. Ed Stafford próbuje samotnie przetrwać 10 dni w północnej Tajlandii.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Nagi instynkt przetrwania: Wszystko się sypie

Para kompletnie obcych sobie ludzi zostaje porzucona, w strojach Adama i Ewy, w najbardziej nieprzyjaznych i niebezpiecznych zakątkach świata.

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

14:00

Ekstremalna Alaska: Narodziny dziecka

Kilcherowie próbują wykonać jeszcze kilka prac, zanim nadejdzie zima i pojawi się dziecko. Jane musi poradzić sobie z ruchomymi piaskami podczas swojego pierwszego spędu bydła.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 6, odc. 2

Krzykacz i Edek utknęli w Zakopanem! Zakup nowego samochodu przerósł ich możlwiości finansowe. Czas zarobić na paliwo. Czy Zakopane okaże się kopalnią...złomu?

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Dodge challenger, 1971, część 1

Richard i Aaron poddają gruntownej modernizacji dodge'a challengera z 1971 roku. Richard inwestuje w salę koncertową. Szkolny autobus z 1957 roku odzyskuje dawny blask.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Górnicy PL, odc. 6

Witamy w piekle. Zjedź z nami kilometr pod ziemię, by poznać podziemne miasta i warunki pracy które trudno sobie wyobrazić ludziom, którzy nigdy nie byli w kopalni.

Godziny emisji Górnicy PL

18:00

Przystanek Bieszczady 2, odc. 3

Atmosfera wśród drwali z Bukowca robi się coraz bardziej napięta. Jeden z nich postanawia spróbować swoich sił w innym zawodzie. Czy mu się uda, czy wróci skruszony?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady 2

Reklama
19:00

Złomowisko PL 2, odc. 6

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

Godziny emisji Złomowisko PL

20:00

Złomowisko PL 4, odc. 2

Czy Marek po raz pierwszy w karierze poniesie porażkę poddając się przy wywozie złomu? Sprawdźcie co się dzieję, gdy na szrot trafia karetka...

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Nagi instynkt przetrwania: Przynęta na niedźwiedzia

Dwie osoby muszą przetrwać 21 dni bez pożywienia, wody i ubrania w najtrudniejszych i najbardziej niebezpiecznych rejonach świata. Czy dadzą sobie radę?

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

22:00

Premiera Stacja Australia, odc. 4

W australijskiej dziczy, pod palącym słońcem, armia robotników pracuje dzień i noc, aby utrzymać w dobrym stanie liczącą wiele tysięcy kilometrów sieć kolejową.

Godziny emisji Stacja Australia

23:00

Fani czterech kółek: Sunbeam Alpine z 1963 r.

Mike i Edd powracają: tym razem biorą na warsztat Sunbeam Alpine z 1963 r. — klasyczny brytyjski samochód sportowy i pierwszy pojazd, którym na wielkim ekranie jeździł James Bond.

Godziny emisji Fani czterech kółek

00:00

Fani czterech kółek: Porsche 912 z 1976 r.

Mike znajduje Porsche 912E. Razem z Eddem starają się wyremontować wyjątkowo zaniedbany i zniszczony samochód tak, aby na nim zarobić.

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 9

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

01:30

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 10

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Zardzewiały chevrolet camaro, 1967, część 2

Po odejściu Scota i Austina mechanicy z Fired Up ściągają przyjaciół i rodzinę, aby pomogli im podczas remontu chevroleta camaro z 1967 roku.

Godziny emisji Niechciani w Gas Monkey

02:50

Syberyjska ruletka: Odwieczni wrogowie

Sean i jego ekipa drwali muszą szybko zabrać się za wycinkę drzew, jeśli chcą dotrzymać wyznaczonych terminów. Niestety jedynym rozwiązaniem jest praca 24 godziny na dobę.

Godziny emisji Syberyjska ruletka

Reklama
03:40

Stacja Australia, odc. 2

Kolej na australijskiej prowincji funkcjonuje znakomicie. W tym programie poznamy oddanych i zaangażowanych kolejarzy, dzięki którym wszystko działa tak, jak trzeba.

Godziny emisji Stacja Australia

04:30

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 12

Kraig Bantle z ekipą czyszczą domy z rupieci, ale zabierają wszystko, co znajdą. Właściciele odzyskują garaże, o których marzyli, ale czasami muszą poświęcić bardzo cenne skarby.

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

05:00

Aukcja w ciemno: Koniec ze starą gwardią

Młodsi i bardziej wystrzałowi przeciwnicy Brandona i Lori denerwują starą gwardię licytatorów. Ponadto, wszyscy próbują wygrać licytację hollywoodzkich kostiumów.

Godziny emisji Aukcja w ciemno

05:30

Zgubione - sprzedane, odc. 12

Lou skupia się na swej duchowej karmie, a nie przepływie gotówki. Robbiego i Kathleen interesuje zawartość torby. John pokazuje synowi, na czym polega praca w tym biznesie.

Godziny emisji Zgubione - sprzedane

O programie TV stacji Discovery Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-06-18. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-06-18 dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Channel

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info