Reklama

Logo Discovery Channel Discovery Channel program TV na 2018-06-19 - ramówka, emisje

2018-06-19 Pokaż dziś

06:00

Brytyjskie aukcje w ciemno, odc. 1

Amerykański prezenter i licytator Sean Kelly wraca do Wielkiej Brytanii. Jest fachowcem, ale podczas licytacji zawartości zamkniętych skrytek i magazynów wszystko może się zdarzyć.

Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

06:25

Mieszkanie na pniu: Trójpoziomowy rekordzista

Pete przyjechał do Luizjany, aby zbudować swój największy do tej pory dom na drzewie. Będzie miał 21-metrowy most i trzy piętra o powierzchni 365 metrów kwadratowych.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

07:10

Baseny jak z bajki: Basen na klifie

Anthony i jego ekipa budują basen z dostępem do naturalnej plaży. Basen ma swój wodospad i ogromną skałę, z której będzie można skakać do wody.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

08:00

Wojny magazynowe: Kanada: Wyznania niebezpiecznego mima

Napięcie wśród kupców sięga zenitu! Ekipy handlarzy muszą poradzić sobie ze stresem podczas aukcyjnych starć i podjąć ważne decyzje w sprawach biznesowych.

Godziny emisji Wojny magazynowe

08:30

Wojny magazynowe: Kanada: Utopia?

Napięcie wśród kupców sięga zenitu! Ekipy handlarzy muszą poradzić sobie ze stresem podczas aukcyjnych starć i podjąć ważne decyzje w sprawach biznesowych.

Godziny emisji Wojny magazynowe

Reklama
09:00

Stacja Alaska: Lodowe piekło

Towarzyszymy ekipie inżynierów, mechaników i maszynistów, którzy robią wszystko, aby w czasie ostrej zimy zachować przejezdność liczącego 800-kilometrów odcinka kolei na Alasce.

Godziny emisji Stacja Alaska

10:00

Na krańcu Alaski: Nie poddam się

Zapraszając turystów do kopalni, Neil zignorował zarówno naturę jak i zdanie mieszkańców miasta. Jednak kiedy dowiadują się o jego dalszych planach, mówią dość.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Rzeka bimbru

Josh i Bill stawiają wszystko na jedną kartę i produkują potrójną ilość alkoholu. Tickle poświęca cały dorobek życia, aby ratować spółkę. Tim przygotowuje Climax Moonshine.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Rwanda

Program z wykorzystaniem mediów społecznościowych, pełen tweetów i faktoidów. Ed Stafford próbuje samotnie przetrwać 10 dni w tropikalnej dziczy Rwandy.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Nagi instynkt przetrwania: Najgorsza chwila w życiu

Człowiek gór Joe i była policjantka Andrea trafiają do Namibii. Ta nieprzebyta kraina jest siedliskiem niebezpiecznych zwierząt, a wśród nich śmiertelnie groźnych hipopotamów.

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

14:00

Ekstremalna Alaska: Święto Dziękczynienia

Kilcherowie spotykają się, aby wspólnie cieszyć się owocami całorocznej pracy. Podczas uczty na stole pojawia się indyk, dyniowa zapiekanka i chleb Yule z pokrzywą.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 6, odc. 3

Czas wyrównać grunt w Holdmarze! Jednak jak pokonać błotnisty teren i grzęznace w nim auta? Grześ, król autokasacji się nie poddaje. A szef, Sławek jest załamany. Końca nie widać.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Pontiac Trans Am, część 1

Przyjaciel Richarda chce, aby na jego 40. urodzinach pojawił się samochód K.I.T.T. i David Hasselhoff. Za przysługę jest gotów zapłacić Richardowi 200 000 dolarów.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Drogi śmierci

Na świecie jest osiem, wyjątkowo niebezpiecznych dróg. Zapraszamy na spotkanie z kierowcami, którzy odważyli się stawić czoła lawinom, osuwiskom skalnym i przestępczym gangom.

Godziny emisji Drogi śmierci

18:00

Przystanek Bieszczady 2, odc. 4

Pożar w Terce. W płomieniach staje dom kuzynki Romana Markuca. Roman ze swoją ekipą rzucają wszystko i ruszają na pomoc. Czy uda się uratować dobytek?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady 2

Reklama
19:00

Złomowisko PL 3, odc. 1

Królowie złomu powracają! Marek i Edek poważnie zestresują właściciela mieszkania na Saskiej Kępie. Piotr Stalowy z ekipą swoich orłów poleci po... samolot.

Godziny emisji Złomowisko PL

20:00

Złomowisko PL 4, odc. 3

Stalowy rozwija biznes. Jego Orły muszą nauczyć się rozbiórki samochodów. Z pomocą nadejdzie niespodziewany nauczyciel.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Polscy Truckersi, odc. 3

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

Godziny emisji Polscy Truckersi

22:00

Górnicy PL, odc. 2

Kilometrowe korytarze, w których trudno się wyprostować. Dookoła pył i egipskie ciemności. Ciągłe zagrożenie śmiercią. Jeden błąd może kosztować życie wielu ludzi.

Godziny emisji Górnicy PL

23:00

Złomowisko PL 6, odc. 3

Czas wyrównać grunt w Holdmarze! Jednak jak pokonać błotnisty teren i grzęznace w nim auta? Grześ, król autokasacji się nie poddaje. A szef, Sławek jest załamany. Końca nie widać.

Godziny emisji Złomowisko PL

00:00

Fani czterech kółek: Chevrolet Camaro z 1973 r.

Mike i Edd wracają do swojego warsztatu na Zachodnim Wybrzeżu. Tym razem remontują Chevroleta Camaro z 1973 r. Czy na pięknie odnowionym samochodzie da się zarobić?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Premiera Zapuszkowani w Teksasie, odc. 11

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

01:30

Premiera Zapuszkowani w Teksasie, odc. 12

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Ford hot rod, 1931 i plymouth barracuda cuda, 1971

Tom i Thomas kupują ramę forda model A z 1931 roku. Samochód jest praktycznie szkieletem, więc muszą poszukać nowych drzwi i innych części.

Godziny emisji Niechciani w Gas Monkey

02:50

Syberyjska ruletka: Wojna domowa

Mija pierwszy tydzień w lesie. Sean i jego ekipa drwali robią wszystko, aby zwiększyć produkcję drewna. Brak sprzętu stawia pod znakiem zapytania dalszą pracę jednego z drwali.

Godziny emisji Syberyjska ruletka

Reklama
03:40

Stacja Australia, odc. 3

Kolej na australijskiej prowincji funkcjonuje znakomicie. W tym programie poznamy oddanych i zaangażowanych kolejarzy, dzięki którym wszystko działa tak, jak trzeba.

Godziny emisji Stacja Australia

04:30

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 13

Kraig Bantle z ekipą czyszczą domy z rupieci, ale zabierają wszystko, co znajdą. Właściciele odzyskują garaże, o których marzyli, ale czasami muszą poświęcić bardzo cenne skarby.

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

05:00

Aukcja w ciemno: Bij na alarm

Na aukcji w zachodnim Los Angeles Lori za plecami Brandona sprzymierza się z Jessem. Natomiast Papa Bear sądzi, że w jednym z kontenerów dostrzegł dubeltówkę.

Godziny emisji Aukcja w ciemno

05:30

Zgubione - sprzedane, odc. 13

Lou ma chrapkę na lekki samochód terenowy, który pamięta lepsze czasy. Czy będzie w stanie odwrócić uwagę innych handlarzy, a w szczególności państwa Hollywoodów?

Godziny emisji Zgubione - sprzedane

O programie TV stacji Discovery Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-06-19. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-06-19 dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Channel

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info