Logo Discovery Historia Program TV Discovery Historia - ramówka, emisje

2017-03-31

00:00

Trwa...  Okrutni ludzie: Siła zazdrości Godziny emisji

Doktor Stone analizuje siłę uczucia miłości i zastanawia się, kiedy zazdrość prowadzi do morderstwa. W programie o okrutnych czynach, od zbrodni w afekcie po brutalne akty zemsty.

01:00

Łowcy staroci, odc. 5 Godziny emisji

Drew Pritchard poszukuje zdemontowanych elementów budynków, które można ponownie wykorzystać - od komina ze zrujnowanego dworu po szklaną kopułę pochodzącą z epoki wiktoriańskiej.

02:00

U źródeł wynalazków, odc. 5 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów. W programie historia pociągu, samochodu i samolotu.

02:24

U źródeł wynalazków, odc. 6 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów. W programie historia sejsmografu, radaru i satelity.

02:48

Godzina zero: Porwanie samolotu do Marsylii Godziny emisji

Historia porwania samolotu linii Air France w 1994 roku. W programie rekonstrukcja dramatycznych wydarzeń i kulisy akcji ratowania 170 pasażerów przez francuskich komandosów.

03:36

Broń doskonała: Roboty mobilne Godziny emisji

Nowoczesne systemy automatyzacji przyczyniły się do powstania nowoczesnej, inteligentnej broni. Przyjrzyjmy się tym najbardziej nowatorskim modelom i ich zastosowaniom.

04:24

Nowoczesna wojna: Bitwa o Hue - najkrwawsze walki w Wietnamie Godziny emisji

Tysiące żołnierzy Ludowej Armii Wietnamu zaczaiło się w zabytkowej cytadeli w oczekiwaniu na przybycie amerykańskich marines. Bój o miasto był zaciekły i brutalny.

05:12

Jak powstało dzisiaj: Piwo jednoczy Amerykę Godziny emisji

Jeśliby niemiecki imigrant Adolphus Busch zmarł podczas impasu w czasie wojny secesyjnej, Ameryka nie miałaby jednego z najbardziej popularnych produktów wszech czasów.

05:36

U źródeł wynalazków, odc. 3 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów w dziejach ludzkości. W programie historia deskorolki, roweru górskiego i snowboardu.

06:00

Przeklęte złoto: Duchy z przeszłości Godziny emisji

Podczas ekstremalnej wyprawy po zaginione złoto, skłóceni Adam i Evan wyruszają do pełnej niebezpieczeństw krainy lodowców. Tymczasem Daryl jedzie do San Francisco.

06:50

Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki: Wietnamu dzień powszedni Godziny emisji

Film o życiu i walce „dzielnego" narodu wietnamskiego o wolność. Truong Anh Tuan - Wietnamczyk mieszkający w Polsce - wspomina czasy, gdy jego kraj walczył z Amerykanami.

07:15

Kod Jezusa: Nieznany brat Jezusa Godziny emisji

Wnikliwa analiza dowodów potwierdzających istnienie Jezusa. Autentyczność świętych reliktów sprawdzają eksperci medycyny sądowej, archeolodzy i historycy.

08:05

Niewyjaśnione historie: Roswell Godziny emisji

Analiza trzech doniesień o niezidentyfikowanych obiektach latających, które w latach 40. wstrząsnęły całą Ameryką. Poszukiwania świadków ówczesnych wydarzeń.

09:00

Niewyjaśnione historie: Legendy Pearl Harbor, część 2 Godziny emisji

Relacje naocznych świadków i mniej znane fakty na temat japońskiego ataku na Pearl Harbor, w tym historia drugiego ataku, który miał miejsce trzy miesiące później.

10:00

Ameryka: prawda i mity: Co zdarzyło się w Vegas... Godziny emisji

Hazard nie był pierwszym przedsięwzięciem, który przyniósł miliardy dolarów gospodarce Nevady. W programie przerażający sekret o budowie zapory Hoovera.

10:30

Ameryka: prawda i mity: Mistrzowie iluzji Godziny emisji

Czy Harry Houdini zmarł podczas ucieczki ze swojej słynnej celi tortur? Jak P. T. Barnumowi udało się podwoić zyski, fabrykując plotki na temat swoich sztuczek i wyczynów?

11:00

Kod Nostradamusa Godziny emisji

Dokument o najsłynniejszym na świecie jasnowidzu. Jakie tajemnice kryją się w dziełach Nostradamusa i jak jego proroctwa działają na wyobraźnię?

13:00

Nuklearny koszmar: Japonia w kryzysie Godziny emisji

Chronologiczny zapis trzęsienia ziemi, które doprowadziło do wybuchu kryzysu nuklearnego w elektrowni Fukushima Daiichi. Dramatyczne wydarzenia przypomni Paula Zahn.

14:00

Łowca militariów: Wielki karabin maszynowy Godziny emisji

Jest szybki, silny i bardzo rzadki. Paul Shull zgadza się poddać renowacji karabin maszynowy Quad 50. Czy to będzie jedno z najtrudniejszych zleceń w jego karierze?

15:00

Nowoczesna wojna: Walka o Pacyfik Godziny emisji

Cykl programów ukazujący dramatyczny obraz współczesnych pól bitew, widziany oczami zwykłych żołnierzy.

16:00

Fabryka militariów, odc. 9 Godziny emisji

Jak przebiega proces produkcji sprzętu wykorzystywanego na linii frontu? W programie o kleszczach do rozcinania wraków pojazdów, czołgu Abrams M1 i zegarku wojskowym.

16:30

Fabryka militariów, odc. 10 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji szabli kawaleryjskich i amunicji treningowej. W programie o technologii, która sprawia, że myśliwiec F16 utrzymuje się w powietrzu.

17:00

Łowcy staroci, odc. 7 Godziny emisji

Drew Pritchard ma nadzieję, że podczas wizyty w muzeum maszyn o napędzie parowym w Norfolku, uda mu się znaleźć kilka niechcianych skarbów. W Hereford ogląda ekskluzywną kolekcję.

18:00

Nieznane oblicza wielkich polityków: Churchill Godziny emisji

Nieznane oblicze Winstona Churchilla, który cierpiał na huśtawkę nastrojów i często pod wpływem alkoholu podejmował pochopne decyzje polityczne.

19:00

Hitler - nieznane fakty: Aktor Godziny emisji

Dogłębna analiza pierwszych trzech dekad życia Adolfa Hitlera. Jak doszło do tego, że pozbawiony środków do życia Austriak stał się przywódcą NSDAP?

20:00

Tajemnice Biblii: Sodoma i Gomora Godziny emisji

W kolejnym odcinku serii, opowiadającej o największych wydarzeniach biblijnych, poznamy historię Sodomy i Gomory - dwóch miast, w których pleniły się rozpusta i zepsucie moralne.

21:00

Opowieści z zaświatów: Edgar Allan Poe Godziny emisji

Edgar Allan Poe był człowiekiem-zagadką. Jednak żadne z jego opowiadań nie było tak tajemnicze, jak wydarzenia, które doprowadziły do śmierci pisarza.

22:00

Premiera Exodus. Księga cudów Godziny emisji

Gwiazda serialu "Breaking Bad", Aaron Paul wraz z ekspertami analizuje zjawiska zachodzące w przyrodzie i w naukowy sposób próbuje wyjaśnić rzeczy z pozoru niewytłumaczalne.

23:00

Samochody - klasyka gatunku: Motocykle Hartunga Godziny emisji

Wayne odwiedza Lee Roy Hartunga, by poznać jego ogromną kolekcję samochodów, motocykli, tablic rejestracyjnych i innych motoryzacyjnych gadżetów.

23:30

Samochody - klasyka gatunku: Scottsdale, Gullwing i Lusso Godziny emisji

Wayne zabiera dopiero co odrestaurowane ferrari lusso z 1964 roku i mercedesa 300SL gullwing z 1957 roku na aukcję w Scottsdale. Ale czy sprzeda je za oczekiwaną cenę?

00:00

Okrutni ludzie: Prześladowca Godziny emisji

Neuropsychologiczna analiza umysłów czterech brutalnych prześladowców. Doktor Stone rozmawia z mordercą aktorki Rebeki Schaeffer. W programie kulisy tej brutalnej zbrodni.

01:00

Łowcy staroci, odc. 6 Godziny emisji

Drew Pritchard poszukuje zdemontowanych elementów budynków, które można ponownie wykorzystać - od komina ze zrujnowanego dworu po szklaną kopułę pochodzącą z epoki wiktoriańskiej.

02:00

U źródeł wynalazków, odc. 7 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów. W programie historia spadochroniarstwa, alpinizmu i ultramaratonów.

02:24

U źródeł wynalazków, odc. 8 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów. W programie historia ognia, zapałek i dynamitu.

02:48

Zimna wojna Mao, odc. 1 Godziny emisji

Odtajnione dokumenty rzucają nowe światło na taktyki i strategie, stosowane przez chińską armię podczas wojen w Korei i Wietnamie.

03:36

Broń doskonała: Szok i przerażenie Godziny emisji

Dziś pod lupę ekspertów trafi wyposażenie amerykańskiej armii: nuklearny okręt podwodny USS Texas, lotniskowiec USS Dwight D Eisenhower i bombowiec B-52.

04:24

Nowoczesna wojna: Oblężenie bazy marines w Khe Sanh Godziny emisji

Sześć tysięcy marines, stacjonujących w Khe Sanh, zostało otoczonych przez znacznie liczebniejsze siły komunistycznego Wietnamu Północnego. Amerykanie odpierali ataki przez 77 dni.

05:12

Jak powstało dzisiaj: Naftowe imperium Rockefellera Godziny emisji

24-letni księgowy John D. Rockefeller stawia wszystkie swoje pieniądze na dopiero raczkującą nową dziedzinę przemysłu.

05:36

U źródeł wynalazków, odc. 4 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów w dziejach ludzkości. W programie historia kanalizacji, ogrzewania i elektryczności.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Historia umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Historia. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Historia można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Historia umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Historia. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info