Logo Discovery Historia Program TV Discovery Historia - ramówka, emisje

2017-09-20 Pokaź dziś

06:00

Mistrzowie oręża: Grecki ogień Godziny emisji

Chad i Mike wypuszczają wiązkę płomieni z zamontowanego na łódce miotacza ognia, który jest ulepszoną wersją pierwszego tego rodzaju urządzenia na świecie.

06:50

Samochody - klasyka gatunku: Szukaj, kupuj i powtarzaj! Godziny emisji

Wayne Carini ponownie wyrusza na poszukiwania starych i rzadkich modeli aut, którym przywraca dawny blask. Odnowione perełki motoryzacji sprzedaje później na aukcjach.

07:15

Łowcy staroci, odc. 5 Godziny emisji

Drew i Tee wyruszają do Oswestry, do zakładu specjalizującego się w upcyklingu staroci. Później odwiedzają jeden z najsłynniejszych zabytkowych budynków w Walii.

08:05

Militaria na warsztat, odc. 3 Godziny emisji

Mechanicy podejmują się wielkiego wyzwania - przerobienia masywnego amerykańskiego monster trucka na rodzinną ciężarówkę. Tymczasem w warsztacie Michaela zjawia się policja...

09:00

Naziści na tropie Graala Godziny emisji

Kulisy jednego z najmroczniejszych projektów Trzeciej Rzeszy - poszukiwań zaginionej aryjskiej cywilizacji, której naziści wierzyli, że są potomkami.

10:00

Szyfry i spiski: Amerykańscy naziści Godziny emisji

Historia amerykańskich nazistów, którzy w latach 30. terroryzowali USA, od wieców w Madison Square Garden po kradzieże tajemnic państwowych i technologii militarnych.

11:00

Poszukiwacze skarbów: Wojenne łupy Godziny emisji

W Cedar Creek były zawodowy zapaśnik i poszukiwacz skarbów Ric Savage szuka przedmiotów z czasów wojny secesyjnej. Czy uda mu się znaleźć kilka cennych militarnych pamiątek?

11:30

Poszukiwacze skarbów: Gorączka złota na Alasce Godziny emisji

Ric Savage jedzie ze swoją ekipą na Alaskę, gdzie ma zamiar szukać cennych przedmiotów należących niegdyś do poszukiwaczy złota. Czy niskie temperatury utrudnią mu pracę?

12:00

Poszukiwacze skarbów: Prehistoryczny potwór Godziny emisji

Ric Savage jest ze swoją ekipą w Mechanicsville w Wirginii. Prowadzi poszukiwania wielkiego kła prehistorycznego rekina megalodona. Jak zakończy się ta niezwykła misja?

12:30

Poszukiwacze skarbów: Krew, pot i kasa Godziny emisji

Ric Savage z ekipą wyrusza do Tombstone w Arizonie na poszukiwania przedmiotów i pamiątek z Dzikiego Zachodu. Czy znajdą ludzi, którzy zgodzą się na wykopaliska w ich ogrodach?

13:00

Poszukiwacze skarbów: Skarb narodowy Indian Czirokezi Godziny emisji

Ric Savage i jego ekipa podążają „szlakiem łez" w górach Cherokee w poszukiwaniu skarbów i przedmiotów należących do północnoamerykańskich Indian. Co tym razem uda się im znaleźć?

13:30

Poszukiwacze skarbów: Pieniądze z bimbru Godziny emisji

Ric Savage ze swoją ekipą jest w Ashville w Północnej Karolinie i prowadzi poszukiwania przedmiotów należących do bimbrowników z czasów prohibicji. Co tym razem uda się mu znaleźć?

14:00

Poszukiwacze skarbów: Spór odgrzebany z przeszłości Godziny emisji

Ric Savage z ekipą dociera do Aiken w Południowej Karolinie, gdzie ma zamiar prowadzić poszukiwania pamiątek z okresu niewolnictwa. Jakich odkryć dokona podczas tej wyprawy?

14:30

Poszukiwacze skarbów: Mafijna kasa Godziny emisji

Były zapaśnik, a obecnie poszukiwacz skarbów Ric Savage jest ze swoją ekipą w Chicago. Tym razem prowadzi poszukiwania cennych przedmiotów z czasów prohibicji.

15:00

Strefa śmierci: Strzelanina w banku Godziny emisji

Po porwaniu córki magnata prasowego Patty Hearst, terroryści z grupy SLA dokonali napadu na bank. Strzelanina, która się potem wywiązała, została na żywo pokazana w telewizji.

16:00

Militaria na warsztat, odc. 1 Godziny emisji

Michael Manousakis i jego mechanicy z warsztatu Morlock Motors nie pogardzą żadnym pojazdem militarnym. To pasjonaci, którzy mogą pochwalić się długą listą znakomitych projektów.

17:00

Łowcy staroci, odc. 6 Godziny emisji

W Penzance w Kornwalii Drew Pritchard musi stoczyć walkę ze sprzedawcą, który nie chce rozstawać się ze swoimi przedmiotami. W Norfolku łowca staroci zabiera nas do muzeum magii.

18:00

Największe zagadki historii: Arka Przymierza Godziny emisji

Olly Steeds odwiedza stare klasztory, bada podziemne tunele w Jerozolimie i wędruje po egipskiej pustyni w celu przetestowania hipotezy, że Arka Przymierza znajduje się w Etiopii.

19:00

Poszukiwacze wojennych skarbów, odc. 4 Godziny emisji

Tereny frontu wschodniego II wojny światowej wciąż kryją szczątki milionów żołnierzy i ich broni. Czterech mężczyzn wyrusza z misją odnalezienia zapomnianych pól walki.

20:00

Nieznana historia Egiptu Godziny emisji

Czym zajmowali się Egipcjanie w czasie, kiedy nie budowali piramid? Co oznaczają tajemnicze hieroglify? Terry Jones z grupy Monty Python przenosi się w czasy starożytnego Egiptu.

21:00

Militarny ranking: Statki powietrzne Godziny emisji

Niemal nieznane nagrania i rozmowy z ekspertami: autorzy programu starają się wskazać samolot, który wywarł największy wpływ na historię lotnictwa - od P-51 Mustang do Harriera.

22:00

Wojna, która zmieniła świat: Bitwa narodów Godziny emisji

Na początku 1918 roku wojna pochłonęła już ponad 1,5 miliona istnień ludzkich, a wszelkie działania znalazły się w impasie. Której ze stron udało się uzyskać przewagę?

23:00

Strefa śmierci: Bitwa o Hue: Wietnam Godziny emisji

Bitwa o Hue w Wietnamie rozegrała się w 1968 roku. Wietnamskie wojska przewyższały liczebnie oddziały amerykańskiej piechoty morskiej. W mieście trwały walki o każdy budynek.

00:00

Amerykański ranking drani: Odwaga i chwała Godziny emisji

Benjamin Franklin, Al Capone, Abraham Lincoln i Ernest Hemingway zasłużyli na miejsca w galerii twardzieli. Trafili tam za sprawą pełnych rozsądku postaw i stanowczych działań.

01:00

Historia oręża: Królewska Piechota Morska Godziny emisji

Wszystko o broni i rozwoju techniki militarnej na przestrzeni stuleci. W tym odcinku o uzbrojeniu brytyjskiej piechoty morskiej - Amfibijnych Sił Zjednoczonego Królestwa.

02:00

Tajemnicze samochody, odc. 8 Godziny emisji

W latach 50. Ameryka wyrwała się z okowów wojennych ograniczeń gospodarczych. Nauka ukierunkowała się w stronę konsumpcjonizmu, co poskutkowało tworzeniem samochodów koncepcyjnych.

02:24

U źródeł wynalazków, odc. 21 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków, idei i pomysłów. W programie historia latarni morskiej.

02:48

Łowcy staroci, odc. 7 Godziny emisji

Tym razem Drew wyrusza do Malvern Hills, gdzie dokonuje jednego z najbardziej niezwykłych odkryć. Potem, w słynnym zakładzie kamieniarskim w Liverpoolu, trafia na ciekawe rzeźby.

03:36

Samochody - klasyka gatunku: Podwójna frajda Godziny emisji

Wayne wyrusza do Kalifornii mini cooperem z 1965 roku. Odwiedza dom aukcyjny Mecum Auctions, gdzie jego uwagę zwracają motocykl marki MV Agusta F4 i Ferrari 275 GTB/4 z roku 1967.

04:00

Samochody - klasyka gatunku: Pogoń za prędkością Godziny emisji

Wayne kupuje wyścigowe Tojeiro-Climax Mk II z 1958 roku i bierze udział w rajdzie. Czy nowy nabytek zda egzamin?

04:24

Największe tajemnice...: Marine Force Recon Godziny emisji

Jednostki Force Reconnaissance Marines to oddziały do zadań specjalnych. Sekrety dotyczące ich działań poznamy z pierwszej ręki. Niektóre tajemnice zdradzą widzom byli oficerowie.

05:12

Fabryka militariów, odc. 8 Godziny emisji

Żołnierze na pierwszej linii frontu muszą być dobrze wyposażeni. Jak przebiega produkcja gogli balistycznych, kombinezonów maskujących dla snajperów i niewielkich robotów-kamer?

05:36

U źródeł wynalazków, odc. 5 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów w dziejach ludzkości. W programie historia piekarnika, lodówki i pralki.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Historia umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Historia. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Historia można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Historia umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Historia. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info