Logo Discovery Historia Program TV Discovery Historia - ramówka, emisje

2017-09-21 Pokaź dziś

06:00

Mistrzowie oręża: Pistolety do pojedynku Godziny emisji

Chad i Mike przyglądają się pistoletom do pojedynku. Następnie tworzą ich współczesną, ulepszoną wersję, która posiada spust wyzwalany elektrycznie.

06:50

Samochody - klasyka gatunku: Zielony to nowy czarny Godziny emisji

Wayne Carini ponownie wyrusza na poszukiwania starych i rzadkich modeli aut, którym przywraca dawny blask. Odnowione perełki motoryzacji sprzedaje później na aukcjach.

07:15

Łowcy staroci, odc. 6 Godziny emisji

Drew Pritchard przeszukuje sklepy z antykami w północnym Londynie, a później razem z Tee odwiedza muzeum poświęcone szpitalowi z czasów II wojny światowej w Suffolk.

08:05

Militaria na warsztat, odc. 4 Godziny emisji

Zespół otrzymuje zlecenie wymiany w czołgu silnika. Z pozoru proste zadanie staje się nie lada wyzwaniem, kiedy Michael odkrywa wiele cieknących ruch oraz innych poważnych usterek.

09:00

Na krawędzi wojny: Fałszywa flaga Hitlera Godziny emisji

Jak sfabrykowane doniesienia o napaści polskiej armii na Niemcy mogły ułatwić Hitlerowi przekroczenie polsko-niemieckiej granicy? Czy ten spisek przyczynił się do wybuchu wojny?

10:00

Szyfry i spiski: Starożytni kosmonauci Godziny emisji

Czy kosmici pomogli zbudować piramidy? Czy teoria „starożytnych kosmonautów" jest wymysłem szwajcarskiego pisarza Ericha von Danikena, który kwestionuje i wiedzę, i religię?

11:00

Złoto wojny secesyjnej: Pociąg pełen skarbów Godziny emisji

W 1865 roku z pociągu wiozącego 20 milionów dolarów należących do Konfederatów, zniknęło 39 skrzynek pełnych srebrnych monet. Ekipa łowców skarbów wyrusza na poszukiwania.

12:00

Złoto wojny secesyjnej: Skarb z Chester Godziny emisji

Ekipa łowców skarbów kontynuuje poszukiwania zaginionego złota i podąża śladami prezydenta Jeffersona Davisa. Larry i Brant rozdzielają się, aby sprawdzić dwa różne tropy.

13:00

Złoto wojny secesyjnej: Cała nadzieja w złocie Godziny emisji

Poszukiwacze zaginionego złota przenoszą się do Waszyngtonu. Brant prowadzi swoją ekipę do lasu pełnego jadowitych węży i nagle staje w obliczu buntu.

14:00

Złoto wojny secesyjnej: Konfederat Godziny emisji

Poszukiwacze zaginionego złota Konfederatów docierają do ostatniej stacji, na której zatrzymał się pociąg z Jeffersonem Davisem.

15:00

Strefa śmierci: Irak: Bitwa o Nadżaf Godziny emisji

Świątynia Imam Alego bardzo długo była miejscem niedostępnym dla Amerykanów. Jednak w końcu stała się miejscem jednej z najkrwawszych bitew w historii konfliktu irackiego.

16:00

Militaria na warsztat, odc. 2 Godziny emisji

Michael Manousakis i jego mechanicy z warsztatu Morlock Motors nie pogardzą żadnym pojazdem militarnym. To pasjonaci, którzy mogą pochwalić się długą listą znakomitych projektów.

17:00

Łowcy staroci, odc. 7 Godziny emisji

Drew Pritchard ma nadzieję, że podczas wizyty w muzeum maszyn o napędzie parowym w Norfolku, uda mu się znaleźć kilka niechcianych skarbów. W Hereford ogląda ekskluzywną kolekcję.

18:00

Największe zagadki historii: Rysunki z Nazca Godziny emisji

Olly Steeds bada system linii, który oglądany z góry przypomina kształtem zwierzęta. Do czego służyły te gigantyczne geometryczne rysunki, powstałe w Peru przed tysiącami lat?

19:00

Opowieści z zaświatów: Adolf Hitler Godziny emisji

Biografia Hitlera jest pełna tajemnic. Eksperci medycyny sądowej ujawniają sekrety dyktatora: upodobanie do sadomasochistycznych praktyk seksualnych i uzależnienie od narkotyków.

20:00

Skandale w starożytnym Egipcie Godziny emisji

Szczere spojrzenie na seks, narkotyki, skandale wielkich ludzi, militarne wpadki i morderstwa w starożytnych czasach. W programie rekonstrukcje, wywiady i materiały archiwalne.

21:00

Na tropie legend: Szczurołap z Hamelin Godziny emisji

Naukowiec, historyk i osoba o zdolnościach parapsychologicznych wspólnie odkryją najsłynniejsze z szokujących legend skrywanych w otulonych mgłą tajemnicy zakątkach Europy.

22:00

Największe zagadki historii: Zaginione miasto złota Godziny emisji

Wytrawny podróżnik Olly Steeds poszukuje legendarnego El Dorado w najodleglejszych zakątkach południowoamerykańskich Andów.

23:00

Nieznane oblicza wielkich polityków: Churchill Godziny emisji

Nieznane oblicze Winstona Churchilla, który cierpiał na huśtawkę nastrojów i często pod wpływem alkoholu podejmował pochopne decyzje polityczne.

00:00

Amerykański ranking drani: Życie na krawędzi Godziny emisji

Neil Armstrong, Teddy Roosevelt, John Dillinger i Harry Houdini cały czas prowadzili życie na krawędzi. Łączy ich jedno - wszyscy są twardzielami Ameryki.

01:00

Historia oręża: Ekstremalni wojownicy Godziny emisji

Wszystko o broni i rozwoju techniki militarnej na przestrzeni stuleci. W tym odcinku o uzbrojeniu, taktyce i metodach szkolenia w jednostkach specjalnych.

02:00

Tajemnicze samochody, odc. 9 Godziny emisji

W latach 50. Ameryka wyrwała się z okowów wojennych ograniczeń gospodarczych. Nauka ukierunkowała się w stronę konsumpcjonizmu, co poskutkowało tworzeniem samochodów koncepcyjnych.

02:24

U źródeł wynalazków, odc. 22 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków, idei i pomysłów. W programie historia mody, designu i architektury.

02:48

Łowcy staroci, odc. 8 Godziny emisji

Drew, mistrz w ratowaniu staroci, przeszukuje fort z czasów napoleońskich w Essex. Drew i Tee zachwycają się średniowieczną katedrą w Lichfield i oglądają zabytkowe przedmioty.

03:36

Samochody - klasyka gatunku: Ukryte skarby Godziny emisji

Wayne jedzie do krainy amiszów w poszukiwaniu unikatowego auta marki DuPont boattail speedster z 1929 roku. Odwiedza też muzeum motoryzacji w Simeone.

04:00

Samochody - klasyka gatunku: Król szos Godziny emisji

Wayne sprzedaje na aukcji, wart ponad milion dolarów, najstarszy zachowany egzemplarz zabytkowego samochodu marki Simplex 50 Speedcar Roadster.

04:24

Największe tajemnice...: CIA Black Ops Godziny emisji

Elitarna jednostka CIA o nazwie Special Activities Division posiada operatorów wykonujących misje na całym świecie. O ich działaniach opowiedzą w programie byli agenci.

05:12

Fabryka militariów, odc. 9 Godziny emisji

Jak przebiega proces produkcji sprzętu wykorzystywanego na linii frontu? W programie o kleszczach do rozcinania wraków pojazdów, czołgu Abrams M1 i zegarku wojskowym.

05:36

U źródeł wynalazków, odc. 6 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów w dziejach ludzkości. W programie historia zegara, kalendarza i kalkulatora.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Historia umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Historia. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Historia można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Historia umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Historia. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info