Logo Discovery Historia Program TV Discovery Historia - ramówka, emisje

2017-09-22 Pokaź dziś

06:00

Mistrzowie oręża: Atlatl Godziny emisji

Miotacz oszczepów powstał przed wynalezieniem łuku. Ta jedna z najstarszych broni, użyta była przez Indian przeciwko hiszpańskim konkwistadorom.

06:50

Samochody - klasyka gatunku: Mokro, dziko i willys! Godziny emisji

Miłośnik starych aut Wayne Carini znów wyrusza na poszukiwanie rzadkich i oryginalnych modeli, którym przywraca dawny blask i sprzedaje je na aukcji.

07:15

Łowcy staroci, odc. 7 Godziny emisji

Tym razem Drew wyrusza do Malvern Hills, gdzie dokonuje jednego z najbardziej niezwykłych odkryć. Potem, w słynnym zakładzie kamieniarskim w Liverpoolu, trafia na ciekawe rzeźby.

08:05

Militaria na warsztat, odc. 1 Godziny emisji

Michael Manousakis i jego mechanicy z warsztatu Morlock Motors nie pogardzą żadnym pojazdem militarnym. To pasjonaci, którzy mogą pochwalić się długą listą znakomitych projektów.

09:00

Największe zagadki historii: Skarb Nazistów Godziny emisji

Olly jedzie do Europy Wschodniej w poszukiwaniu Bursztynowej Komnaty. Ten bezcenny skarb został skradziony przez Niemców w 1941 roku.

10:00

Szyfry i spiski: Ojcowie założyciele Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak ojcowie założyciele Ameryki wykorzystywali seks jako narzędzie dyplomacji. Dowiemy się, który z polityków potajemnie drwił z boskości Jezusa.

11:00

Devonport: duma Royal Navy: Tradycja i praca zespołowa Godziny emisji

Załoga okrętu HMS Protector uczestniczy w ćwiczeniach dla pierwszych oficerów. Artylerzyści z Devonport mierzą się ze swoimi największymi rywalami: oddziałem marines z HMS Raleigh.

12:00

Devonport: duma Royal Navy: Królewski gość Godziny emisji

Za cztery dni HMS Ocean ma odwiedzić królowa, jednak na razie okręt jest na morzu. Bosman Holmes traci cierpliwość do gwardii honorowej.

13:00

Devonport: duma Royal Navy: Okrutne morze Godziny emisji

Po ostatnich sztormach słynny falochron w Devonport jest uszkodzony. Morze wciąż jest wzburzone, co utrudnia naprawy. Dwa zespoły pszczelarzy z Devonport stają do rywalizacji.

14:00

Devonport: duma Royal Navy: Powrót do domu Godziny emisji

HMS Bulwark wraca do portu po operacji ratowania uchodźców na Morzu Śródziemnym. Tymczasem w Devonport pewien marynarz pozwala sobie na zbyt wiele...

15:00

Strefa śmierci: Zasadzka w Hawidża Godziny emisji

Sierpień 2004 roku. W mieście Hawidża toczą się walki zbrojne na niespotykaną do tej pory skalę. Armia amerykańska niespodziewanie trafia w sam środek strefy śmierci.

16:00

Militaria na warsztat, odc. 3 Godziny emisji

Michael Manousakis i jego mechanicy z warsztatu Morlock Motors nie pogardzą żadnym pojazdem militarnym. To pasjonaci, którzy mogą pochwalić się długą listą znakomitych projektów.

17:00

Łowcy staroci, odc. 8 Godziny emisji

Łowca staroci Drew Pritchard przeszukuje jedno z największych miejsc w swojej karierze - ogromną fabrykę włókienniczą z czasów wiktoriańskich w Bradford.

18:00

Największe zagadki historii: Zaginione miasto złota Godziny emisji

Wytrawny podróżnik Olly Steeds poszukuje legendarnego El Dorado w najodleglejszych zakątkach południowoamerykańskich Andów.

19:00

Największe zagadki historii: Hitlerowskie mumie Godziny emisji

Olly Steeds próbuje dowiedzieć się, dlaczego w Trzeciej Rzeszy tak bardzo fascynowano się mumiami. Przy okazji analizuje funkcjonowanie nazistowskiej maszyny propagandowej.

20:00

Upadek starożytnego Egiptu Godziny emisji

Przez 4000 lat przyczyny upadku cywilizacji starożytnego Egiptu były zagadką dla naukowców. Teraz pojawiła się teoria, że globalne ocieplenie mogło spowodować zagładę imperium.

21:00

Hitler: Anioły i demony, odc. 1 Godziny emisji

Grupa ekspertów analizuje dokumenty, wspomnienia i listy, aby ukazać, jak partia nazistowska planowała stworzenie wyższej rasy przy pomocy sił nadprzyrodzonych.

22:00

Zoom na architekturę: Tajemnice średniowiecznej katedry Godziny emisji

Czy tajemnicza średniowieczna katedra skrywa szczątki biblijnych Trzech Królów? Naukowcy i eksperci odkrywają sekrety otaczające miejsce religijnego kultu.

23:00

Premiera Samochody - klasyka gatunku: Raz a dobrze Godziny emisji

Pod okiem Wayne'a i konstruktora karoserii Steve'a Moale'a powstaje niepowtarzalny hot rod. Wayne przygotowuje także najstarsze auto firmy DuPont Motors na konkurs klasyków.

00:00

Amerykański ranking drani: Ryzykanci i renegaci Godziny emisji

Kaskader Evel Knievel, rekordzista z największą liczbą połamanych kości, zmierzy się z byłym prezydentem Andrew Jacksonem, miliarderem Howardem Hughesem i generałem Pattonem.

01:00

Historia oręża: Saperzy USA Godziny emisji

Amerykańscy saperzy i ich motto "sprawdźcie nas". W serii Wszystko o broni i rozwoju techniki militarnej na przestrzeni stuleci, tym razem o żołnierzach, którzy mylą się tylko raz.

02:00

Tajemnicze samochody, odc. 10 Godziny emisji

W latach 50. Ameryka wyrwała się z okowów wojennych ograniczeń gospodarczych. Nauka ukierunkowała się w stronę konsumpcjonizmu, co poskutkowało tworzeniem samochodów koncepcyjnych.

02:24

U źródeł wynalazków, odc. 23 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków, idei i pomysłów. W programie bardzo animowana historia aktorstwa.

02:48

Łowcy staroci, odc. 9 Godziny emisji

W Portsmouth Drew odwiedza zakład malarza szyldów i znajduje wyjątkowo ciekawy przedmiot. Z kolei w Southend-on-Sea trafia do warsztatu, w którym odnawia się stare modele Porsche.

03:36

Samochody - klasyka gatunku: Wszystkiego najlepszego! Godziny emisji

Gdy Wayne dowiaduje się, że sprzedał auto synowi Joego Bojalada, kierowcy wyścigowego i pierwszego właściciela tego samochodu, postanawia dostarczyć mu maszynę na jego 78 urodziny.

04:00

Samochody - klasyka gatunku: Hudson Hornet Godziny emisji

Wayne polował na auto marki Hudson Italia przez 38 lat. Znalazł egzemplarz dopiero w 2006 roku. Ale kobieta, od której je nabył, posiada jeszcze kilka innych perełek motoryzacji.

04:24

Największe tajemnice...: Dyplomatyczna Służba Ochrony Godziny emisji

Agenci dyplomatycznej służby ochrony stoją na pierwszej linii frontu amerykańskiej dyplomacji. Rąbka tajemnicy na temat jej działania uchylą byli funkcjonariusze.

05:12

Fabryka militariów, odc. 10 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji szabli kawaleryjskich i amunicji treningowej. W programie o technologii, która sprawia, że myśliwiec F16 utrzymuje się w powietrzu.

05:36

U źródeł wynalazków, odc. 7 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów w dziejach ludzkości. W programie historia banków, pieniędzy i rynku giełdowego.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Historia umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Historia. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Historia można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Historia umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Historia. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info