Logo Discovery Historia Program TV Discovery Historia - ramówka, emisje

2017-10-03 Pokaź dziś

06:00

Łowca militariów: Karabiny wyborowe Godziny emisji

Wielu ekspertów uważa karabiny wyborowe za najgroźniejszą broń na polu bitwy. Paul Shull próbuje ustalić, z którego kraju pochodzi najdoskonalszy rodzaj tej broni.

06:50

Samochody - klasyka gatunku: Wyścig armatniej kuli Godziny emisji

Wayne otrzymuje zlecenie sprzedania roadstera eliminatora, należącego do amerykańskiego dziennikarza motoryzacyjnego Brocka Yatesa. Pojazd zostanie odebrany z muzeum w Saratodze.

07:15

Łowcy staroci, odc. 4 Godziny emisji

Drew Pritchard poszukuje zdemontowanych elementów architektonicznych, które można wykorzystać - od komina ze zrujnowanego dworu po szklaną kopułę wiktoriańskiej budowli ogrodowej.

08:05

Militaria na warsztat, odc. 2 Godziny emisji

Chcesz mieć własną łódź podwodną? A może helikopter albo wojskowego SUV-a? Michael Manousakis i jego ekipa z firmy Morlock Motors mogą spełnić twoje marzenia.

09:00

Zakładnicy SS: Podróż w nieznane Godziny emisji

Rekonstrukcja transportu więźniów wraz z rodzinami w głąb Alp przez jednostki SS. Naziści planowali użyć ich jako kart przetargowych w negocjacjach z Aliantami.

10:00

Szyfry i spiski: Wojna secesyjna Godziny emisji

Wielokrotnie w historii o zwycięstwie na polu bitwy decydowały nie tylko strategia i odwaga, ale także tajne informacje zdobywane potajemnie.

11:00

Klub zabytkowych samochodów: Jaguar E-Type Godziny emisji

Prezenterzy programu, Penny Mallory, Edd China, Tony Mason i Alex Riley odsłaniają tajemnice starych samochodów. W tym odcinku Penny testuje auto Jaguar E-Type.

11:30

Klub zabytkowych samochodów: Ferrari Dino Godziny emisji

Kierowca rajdowy Tony Mason zaprasza na aukcję zabytkowych samochodów. Alex Riley testuje Mercedesa SL, a Edd China rozmawia z ekspertami od renowacji samochodów Alfa Romeo.

12:00

Klub zabytkowych samochodów: Rolls-Royce Godziny emisji

Penny Mallory okiem fachowca ocenia stan auta Rolls-Royce Silver Dawn. Tony Mason zaprasza na minitargi samochodowe, a Edd China zastanawia się nad renowacją Jaguara.

12:30

Klub zabytkowych samochodów: Ferrari 308 Godziny emisji

Edd China zaprasza na przejażdżkę jednym z najsłynniejszych zabytkowych samochodów wyścigowych, a Tony Mason odwiedza targi karawanów.

13:00

Klub zabytkowych samochodów: Lamborghini Godziny emisji

Niecodzienna okazja, aby przejechać się dwoma samochodami wyścigowymi. Penny Mallory testuje samochód Lamborghini Countach, a Alex Riley zaprasza na przejażdżkę Porsche 928.

13:30

Klub zabytkowych samochodów: Jaguar MKII Godziny emisji

Przegląd zabytkowych samochodów od najtańszych aut po supermodele z lat 60., o których posiadaniu marzy każdy miłośnik czterech kółek.

14:00

Klub zabytkowych samochodów: Porsche 356 Godziny emisji

Edd China odwiedza szkołę dla kierowców wyścigowych z nadzieją, że też usiądzie za kierownicą, a Tony Mason szuka okazji na aukcji zabytkowych samochodów.

14:30

Klub zabytkowych samochodów: Austin Healey Godziny emisji

Edd China odsłania kulisy przemysłu renowacji starych i zabytkowych pojazdów. Penny zaprasza na przejażdżkę samochodem Austin Healy 3000, a Alex Riley testuje BMW 6.

15:00

Anatomia wojny: Wojna w Wietnamie Godziny emisji

Analiza zaangażowania amerykańskiej armii w wojnę w Wietnamie, konflikt, w którym życie straciło prawie 60 000 żołnierzy.

16:00

Militaria na warsztat, odc. 4 Godziny emisji

Chcesz mieć własną łódź podwodną? A może helikopter albo wojskowego SUV-a? Michael Manousakis i jego ekipa z firmy Morlock Motors mogą spełnić twoje marzenia.

17:00

Premiera Łowcy staroci, odc. 2 Godziny emisji

Drew ma zaszczyt wystąpić w zachwycającej, XVIII-wiecznej posiadłości na skaraju wrzosowisk w Yorkshire. Ponadto, pod katedrą w Liverpoolu będzie on szukać religijnych artefaktów.

18:00

Zatopione skarby: Piraci! Godziny emisji

Poszukiwacze skarbów badają wrak zatopionego statku handlowego Merchant Royal. Jednak po odnalezieniu pokładowego dzwonu z brązu przekonują się, że popełnili pomyłkę.

19:00

Niewyjaśnione historie: Legendy Pearl Harbor, część 1 Godziny emisji

Relacje naocznych świadków i mniej znane fakty na temat japońskiego ataku na Pearl Harbor, w tym historia drugiego ataku, który miał miejsce trzy miesiące później.

20:00

Badacze mumii: W krypcie Medyceuszy Godziny emisji

Towarzyszymy ekipie ekspertów, która dokonuje ekshumacji ciał rodziny Medyceuszów. Korzystając z najnowszych technologii i sprzętu naukowcy próbują poznać życie tego znanego rodu.

21:00

Pojedynki wizjonerów: Vanderbilt kontra Drew Godziny emisji

Kolejowy magnat Cornelius Vanderbilt wydaje wojnę staremu przyjacielowi Danielowi Drew. Bitwa toczy się o szlak Erie Railroad. Vanderbilt dysponuje kasą, ale Drew ma tajną broń.

22:00

Ameryka: prawda i mity: Czerwony, biały i prawdziwy? Godziny emisji

Patriotyczne symbole Ameryki otacza wiele mitów. Czy Statua Wolności rzeczywiście miała początkowo stanąć w Egipcie? Kto był projektantem amerykańskiej flagi?

22:30

Ameryka: prawda i mity: Wielkie cuda inżynierii Godziny emisji

Prawdę o największych cudach inżynierii przesłaniają często zmyślone fakty. Jak jest poprowadzony Kanał Panamski? Kto ukończył budowę kolei transkontynentalnej?

23:00

Premiera O.J. Simpson - winny czy niewinny?: Podążaj za krwią Godziny emisji

Derrick Levasseur, Kris Mohandie i ekspert medycyny sądowej, Dr Henry Lee, badają materiały dowodowe z miejsca zbrodni. Odkrywają w nich niepokojące sprzeczności.

00:00

Złomowisko PL 5, odc. 5 Godziny emisji

Krzykacz i Edek planują wyjechać do... Szkocji na zaproszenie znajomego. Obydwaj zaczynają naukę języka angielskiego. Nie będzie to jednak jedyna przeszkoda w wyjeździe za granicę.

01:00

Broń doskonała: Szok i przerażenie Godziny emisji

Dziś pod lupę ekspertów trafi wyposażenie amerykańskiej armii: nuklearny okręt podwodny USS Texas, lotniskowiec USS Dwight D Eisenhower i bombowiec B-52.

02:00

Klub zabytkowych samochodów: Lamborghini Godziny emisji

Niecodzienna okazja, aby przejechać się dwoma samochodami wyścigowymi. Penny Mallory testuje samochód Lamborghini Countach, a Alex Riley zaprasza na przejażdżkę Porsche 928.

02:24

U źródeł wynalazków, odc. 4 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów. W programie historia teleskopu, radiologii i mikroskopu.

02:48

Łowcy staroci, odc. 6 Godziny emisji

Drew Pritchard poszukuje zdemontowanych elementów budynków, które można ponownie wykorzystać - od komina ze zrujnowanego dworu po szklaną kopułę pochodzącą z epoki wiktoriańskiej.

03:36

Samochody - klasyka gatunku: Zagadkowe cudo Godziny emisji

Miłośnik starych aut Wayne Carini znów wyrusza na poszukiwanie rzadkich i oryginalnych modeli, którym przywraca dawny blask i sprzedaje je na aukcji.

04:00

U źródeł wynalazków, odc. 2 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów w dziejach. W programie historia pasów bezpieczeństwa, kasków i kremów do opalania.

04:24

Nowoczesna wojna: Odwaga na morzu Godziny emisji

Podczas wojny na Pacyfiku w 1944 roku armia amerykańska dokonała inwazji na zatokę Leyte z ambitnym zamiarem odebrania Japończykom Filipin. Jak zakończyła się ta ofensywa?

05:12

Fabryka militariów, odc. 3 Godziny emisji

Żołnierze na pierwszej linii frontu muszą być dobrze wyposażeni. Jak przebiega produkcja gogli balistycznych, kombinezonów maskujących dla snajperów i niewielkich robotów-kamer?

05:36

Poszukiwacze skarbów: Gorączka złota na Alasce Godziny emisji

Ric Savage jedzie ze swoją ekipą na Alaskę, gdzie ma zamiar szukać cennych przedmiotów należących niegdyś do poszukiwaczy złota. Czy niskie temperatury utrudnią mu pracę?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Historia umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Historia. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Historia można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Historia umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Historia. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info