Logo Discovery Historia Program TV Discovery Historia - ramówka, emisje

2017-10-04 Pokaź dziś

06:00

Łowca militariów: Armaty z wojny secesyjnej Godziny emisji

Paul Shull jeździ po Tennessee, Kentucky i Oregonie. Próbuje zdobyć jak najwięcej informacji o najgroźniejszych armatach z czasów wojny secesyjnej.

06:50

Samochody - klasyka gatunku: Powrót na wystawę Godziny emisji

Derek Hill, który jest synem legendarnego kierowcy wyścigowego Phila Hilla, pokazuje na wystawie Pebble Beach Concours d' Elegance należącego do jego ojca packarda z 1912 roku.

07:15

Łowcy staroci, odc. 5 Godziny emisji

Drew Pritchard poszukuje zdemontowanych elementów budynków, które można ponownie wykorzystać - od komina ze zrujnowanego dworu po szklaną kopułę pochodzącą z epoki wiktoriańskiej.

08:05

Militaria na warsztat, odc. 3 Godziny emisji

Chcesz mieć własną łódź podwodną? A może helikopter albo wojskowego SUV-a? Michael Manousakis i jego ekipa z firmy Morlock Motors mogą spełnić twoje marzenia.

09:00

Zakładnicy SS: Na ostrzu noża Godziny emisji

Rekonstrukcja transportu więźniów wraz wraz z rodzinami w głąb Alp przez jednostki SS. Naziści planowali użyć ich jako kart przetargowych w negocjacjach z Aliantami.

10:00

Szyfry i spiski: Las Vegas Godziny emisji

Dlaczego Las Vegas było celem sabotażu nazistów w czasie wojny, poligonem do prób jądrowych i miejscem spotkań terrorystów z 11 września 2001 roku? Wnikliwa analiza tych sekretów.

11:00

Samoloty, które nigdy nie latały: Ostatni myśliwiec rakietowy Godziny emisji

Wiele wspaniałych modeli nowych samolotów nigdy nie uniosło się w powietrze. Ich projekty utknęły w biurach konstrukcyjnych.

12:00

Samoloty, które nigdy nie latały: Ekspresem do Nowego Jorku - Boeing SST Godziny emisji

Opowieść o marzeniu Kennedy'ego - budowie samolotu wytyczającego nowe drogi rozwoju techniki. Boeing 2707 miał latać najszybciej i najwyżej.

13:00

Samoloty, które nigdy nie latały: Pierwszy amerykański myśliwiec odrzutowy Godziny emisji

Wielką gwiazdą wśród odrzutowców lat 50. był Lockheed F-104 Starfighter zaprojektowany przez Kelly Johnsona. Nie była to jego pierwsza próba budowy naddźwiękowego myśliwca.

14:00

Samoloty, które nigdy nie latały: Atomowy bombowiec Godziny emisji

Ameryka i Rosja wydały miliardy na kolejny wyścig technologiczny - budowę ogromnego samolotu o napędzie nuklearnym.

15:00

Anatomia wojny: Operacja Pustynna burza Godziny emisji

W 1991 roku międzynarodowa koalicja wyzwoliła Kuwejt i zmusiła do rozejmu irackiego dyktatora, Saddama Husajna. Przyjrzyjmy się, jak przebiegała ta militarna operacja.

16:00

Militaria na warsztat, odc. 5 Godziny emisji

Michael Manousakis i ekipa z warsztatu Morlock Motors potrafią przerobić każdy pojazd. To prawdziwi pasjonaci, którzy zrealizowali wiele znakomitych projektów na całym świecie.

17:00

Premiera Łowcy staroci, odc. 3 Godziny emisji

Drew odwiedza przepiękny prywatny ogród w Leominster oraz zanosi swój zbiór metali do jednej z ostatnich brytyjskich odlewni mosiądzu.

18:00

Zatopione skarby: Kryptonim „Legenda" Godziny emisji

Załoga statku Odyssey Explorer odkrywa wrak statku, na którego pokładzie może znajdować się ładunek o ogromnej wartości.

19:00

Niewyjaśnione historie: Legendy Pearl Harbor, część 2 Godziny emisji

Relacje naocznych świadków i mniej znane fakty na temat japońskiego ataku na Pearl Harbor, w tym historia drugiego ataku, który miał miejsce trzy miesiące później.

20:00

Badacze mumii: Morderstwo faraona Godziny emisji

W 1167 roku p.n.e. faraon został zamordowany we własnym haremie. Spisek został uknuty przez kobiety z pomocą starszych dworzan. Poznajmy kulisy tej starożytnej intrygi.

21:00

Militarny ranking: Wynalazki Godziny emisji

Wojny zawsze napędzały rozwój techniki. Penicylina, pierwsze operacje plastyczne, rozwój Internetu: które z tych wynalazków miały największy wpływ na nasze życie?

22:00

Jak powstało dzisiaj: Złoto na pierwszych stronach gazet Godziny emisji

Złoto w Kalifornii przyciągało tłumy poszukiwaczy fortuny. Wśród nich był biedny jak mysz kościelna George Hearst. Po latach trudów i mozolnej pracy jego syn przejął gazetę.

22:30

Jak powstało dzisiaj: Colt uczynił ludzi równymi Godziny emisji

Gdyby w 1844 roku mała grupa Strażników Teksasu została zabita przez osiemdziesięciu wojowników z plemienia Komanczów, Ameryka być może nie stałaby się przemysłową potęgą.

23:00

Strefa śmierci: Misja w Panamie Godziny emisji

Amerykanin Kurt Muse, więziony w Panamie przez generała Noriegę, zginąłby, gdyby nie akcja przeprowadzona przez amerykańskie siły specjalne Delta Force.

00:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły światem: Morderca turystów Godziny emisji

W Australii w latach 1992-1993 znaleziono ciała siedmiu zamordowanych turystów, w tym dwóch Brytyjczyków. Okrutnym mordercą okazał się Ivan Milat.

01:00

Broń doskonała: Karabiny wyborowe Godziny emisji

Który z karabinów wyborowych można nazwać bronią doskonałą? Zespół ekspertów ocenia kilka najlepszych modeli, a wśród nich Barrett M107 i śmiercionośny McMillan TAC-50.

02:00

Klub zabytkowych samochodów: Jaguar MKII Godziny emisji

Przegląd zabytkowych samochodów od najtańszych aut po supermodele z lat 60., o których posiadaniu marzy każdy miłośnik czterech kółek.

02:24

U źródeł wynalazków, odc. 5 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów. W programie historia pociągu, samochodu i samolotu.

02:48

Łowcy staroci, odc. 7 Godziny emisji

Drew Pritchard poszukuje zdemontowanych elementów budynków, które można ponownie wykorzystać - od komina ze zrujnowanego dworu po szklaną kopułę pochodzącą z epoki wiktoriańskiej.

03:36

Samochody - klasyka gatunku: Czego pragnie Wayne Godziny emisji

Wayne wprowadza widzów w świat kolekcjonerów starych samochodów. Tym razem musi sprzedać na aukcji kilka pojazdów, by móc kupić upragnionego wintona 17b z 1911 roku.

04:00

U źródeł wynalazków, odc. 3 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów w dziejach ludzkości. W programie historia deskorolki, roweru górskiego i snowboardu.

04:24

Nowoczesna wojna: Walka o Pacyfik Godziny emisji

Cykl programów ukazujący dramatyczny obraz współczesnych pól bitew, widziany oczami zwykłych żołnierzy.

05:12

Fabryka militariów, odc. 4 Godziny emisji

Żołnierze na pierwszej linii frontu muszą być dobrze wyposażeni. Jak przebiega produkcja gogli balistycznych, kombinezonów maskujących dla snajperów i niewielkich robotów-kamer?

05:36

Poszukiwacze skarbów: Prehistoryczny potwór Godziny emisji

Ric Savage jest ze swoją ekipą w Mechanicsville w Wirginii. Prowadzi poszukiwania wielkiego kła prehistorycznego rekina megalodona. Jak zakończy się ta niezwykła misja?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Historia umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Historia. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Historia można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Historia umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Historia. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info