Logo Discovery Historia Program TV Discovery Historia - ramówka, emisje

2017-10-12 Pokaź dziś

06:00

Arsenał przyszłości: Wojna asymetryczna Godziny emisji

Taktyki i rodzaje nowoczesnej broni stosowane w konfliktach z terrorystami i rebeliantami, którzy dysponują niszczycielską bronią o niewielkim stopniu technicznego zaawansowania.

06:50

Samochody - klasyka gatunku: Robi się gorąco Godziny emisji

Miłośnik starych aut Wayne Carini znów wyruszy na poszukiwanie rzadkich i oryginalnych modeli, które często przez dziesiątki lat stały zapomniane w garażach.

07:15

Łowcy staroci, odc. 1 Godziny emisji

Łowca staroci Drew Pritchard odwiedza wielką prywatną szkołę, w której piwnica jest pełna starych mebli. Następnie jedzie do Glastonbury w poszukiwaniu nowego towaru.

08:05

Militaria na warsztat, odc. 3 Godziny emisji

Mechanicy podejmują się wielkiego wyzwania - przerobienia masywnego amerykańskiego monster trucka na rodzinną ciężarówkę. Tymczasem w warsztacie Michaela zjawia się policja...

09:00

Al Murray w drodze do Berlina: Bitwa o Ardeny Godziny emisji

Al Murray spotyka się z załogą niemieckiego czołgu. Sam próbuje kierować jednym z czołgów przez pokryte śniegiem, gęste lasy w Ardenach.

09:30

Al Murray w drodze do Berlina: Front wschodni Godziny emisji

Al rozmawia z polskimi weteranami walk na froncie wschodnim. Ma okazję przejechać się czołgiem T-34, jednym z najlepszych wozów bojowych z czasów II wojny światowej.

10:00

Być jak Da Vinci: Karabin maszynowy Godziny emisji

Tym razem zespół konstruuje wielolufowy karabin maszynowy. Czy uda im się przeprowadzić test prototypu tej niesamowitej, miotającej kulami machiny?

11:00

Hitler - nieznane fakty: Oportunista Godziny emisji

Dogłębna analiza pierwszych trzech dekad życia Adolfa Hitlera. Jak doszło do tego, że pozbawiony środków do życia Austriak stał się przywódcą NSDAP?

12:00

Hitler - nieznane fakty: Aktor Godziny emisji

Dogłębna analiza pierwszych trzech dekad życia Adolfa Hitlera. Jak doszło do tego, że pozbawiony środków do życia Austriak stał się przywódcą NSDAP?

13:00

Hitler - nieznane fakty: Führer Godziny emisji

Dogłębna analiza pierwszych trzech dekad życia Adolfa Hitlera. Jak doszło do tego, że pozbawiony środków do życia Austriak stał się przywódcą NSDAP?

14:00

Hitler - nieznane fakty: Zwycięzca Godziny emisji

Dogłębna analiza pierwszych trzech dekad życia Adolfa Hitlera. Jak doszło do tego, że pozbawiony środków do życia Austriak stał się przywódcą NSDAP?

15:00

Nowoczesna wojna: Uderzenie na Kandahar - wbrew wszelkim oczekiwaniom Godziny emisji

Prawdziwe bitwy widziane oczami zwykłych żołnierzy. W tym odcinku przyjrzymy się walkom Amerykanów z talibami o kontrolę nad Kandaharem.

16:00

Militaria na warsztat, odc. 1 Godziny emisji

Michael Manousakis i jego mechanicy z warsztatu Morlock Motors nie pogardzą żadnym pojazdem militarnym. To pasjonaci, którzy mogą pochwalić się długą listą znakomitych projektów.

17:00

Premiera Łowcy staroci, odc. 9 Godziny emisji

W Londynie, Drew targuje się o kolekcję makabrycznych przyborów medycznych. W Nottinghamshire, odwiedza magazyn pełen amerykańskich staroci. Zwiedza także szkocką posiadłość.

18:00

Zatopione skarby: Statek typu Liberty Godziny emisji

Załoga Odyssey odnajduje niemiecki okręt podwodny U103. Dostaje się również do wraku statku Cyrus H McCormack. W podróży towarzyszy im Jim McDonald, weteran II wojny światowej.

19:00

Tajna fortuna Hitlera Godziny emisji

Adolf Hitler popełnił samobójstwo w bunkrze w Berlinie w 1945 roku. Czy w swoim testamencie podzielił majątek pomiędzy najbliższych, czy wszystko zabrał ze sobą do grobu?

20:00

Kod Jezusa: Całun Turyński Godziny emisji

Wnikliwa analiza dowodów potwierdzających istnienie Jezusa. Autentyczność świętych reliktów sprawdzają eksperci medycyny sądowej, archeolodzy i historycy.

21:00

Premiera Brzegiem Nilu, odc. 3 Godziny emisji

Lev podziwia widoki na Saharze, przemierzając ją w towarzystwie przyjaznego sudańskiego przewodnika Moeza, charyzmatycznych nomadów Awada i Ahmada, oraz trzech upartych wielbłądów.

22:00

Największe zagadki historii: Hitlerowskie mumie Godziny emisji

Olly Steeds próbuje dowiedzieć się, dlaczego w Trzeciej Rzeszy tak bardzo fascynowano się mumiami. Przy okazji analizuje funkcjonowanie nazistowskiej maszyny propagandowej.

23:00

Nieznane oblicza wielkich polityków: Eden Godziny emisji

Dochodzenie w sprawie podejrzeń o narkomanię wobec brytyjskiego premiera Anthony'ego Edena. Czy uzależnienie mogło wpłynąć na brytyjską politykę w czasie kryzysu sueskiego?

00:00

Maszyny śmierci: Rzymskie maszyny Godziny emisji

Starożytni Rzymianie byli znawcami tortur i wymyślnych męczarni, jakie zadawali swoim wrogom. Wśród narzędzi, jakimi się posługiwali, znajdowały się zgniatacz i rozdzieracz ciała.

01:00

Pierwsza dziesiątka: Okręty wojenne Godziny emisji

Archiwalny materiał filmowy i niewiarygodne dane statystyczne sprawiają, że to program dla dużych chłopców. W programie dziesięć najlepszych okrętów wojennych w historii.

02:00

Tajemnicze samochody, odc. 2 Godziny emisji

W latach 50. Ameryka wyrwała się z okowów wojennych ograniczeń gospodarczych. Nauka ukierunkowała się w stronę konsumpcjonizmu, co poskutkowało tworzeniem samochodów koncepcyjnych.

02:24

U źródeł wynalazków, odc. 11 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów. W programie historia zapór wodnych, kanałów i autostrad.

02:48

Łowcy staroci, odc. 3 Godziny emisji

Drew Pritchard odwiedza starą rezydencję w Walii. Na strychu odkrywa piękne, zapomniane skarby. Z kolei w antykwariacie w Norfolku natrafia na ciekawe dzieła sztuki ulicznej.

03:36

Samochody - klasyka gatunku: Zapomniane skarby Godziny emisji

Wayne'owi udaje się zdobyć kilka samochodów, wyprodukowanych przez korporację Chryslera, a także cadillaca z 1905 roku oraz ferrari 330.

04:00

U źródeł wynalazków, odc. 9 Godziny emisji

Dziś poznamy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów w dziejach ludzkości. W programie historia hoteli, restauracji i domów towarowych.

04:24

Strefa śmierci: Bitwa o Inchon: Korea Godziny emisji

Bitwa o Inchon miała miejsce trzy miesiące przed inwazją Korei Północnej na Południową. Amerykańska piechota morska przeprowadziła kontratak i dwa tygodnie później odzyskała Seul.

05:12

Fabryka militariów, odc. 10 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji szabli kawaleryjskich i amunicji treningowej. W programie o technologii, która sprawia, że myśliwiec F16 utrzymuje się w powietrzu.

05:36

Poszukiwacze skarbów: Samochody z Detroit Godziny emisji

Ric Savage z ekipą jedzie do Detroit w poszukiwaniu przedmiotów z czasów, kiedy miasto było mekką przemysłu motoryzacyjnego. Czy ta wyprawa zakończy się sukcesem?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Historia umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Historia. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Historia można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Historia umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Historia. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info