Logo Discovery Historia Program TV Discovery Historia - ramówka, emisje

2017-10-18 Pokaź dziś

06:00

Militarny ranking: Wynalazki Godziny emisji

Wojny zawsze napędzały rozwój techniki. Penicylina, pierwsze operacje plastyczne, rozwój Internetu: które z tych wynalazków miały największy wpływ na nasze życie?

06:50

Samochody - klasyka gatunku: F jak Ferrari Godziny emisji

Wayne Carini oprowadzi widzów po świecie największych kolekcjonerów starych aut. Zaprezentuje perełki motoryzacji, które przez wiele lat stały zapomniane w garażach.

07:15

Łowcy staroci, odc. 5 Godziny emisji

Drew Pritchard odwiedza zamek Woodland w Somerset i od razu zakochuje się w starych zabawkach. W Lincolnshire odwiedza składowisko pełne wyjątkowo tanich staroci.

08:05

Militaria na warsztat, odc. 3 Godziny emisji

Michael Manousakis i jego mechanicy z warsztatu Morlock Motors nie pogardzą żadnym pojazdem militarnym. To pasjonaci, którzy mogą pochwalić się długą listą znakomitych projektów.

09:00

Wojenne miesiące, odc. 5 Godziny emisji

W grudniu 1940 roku mieszkańcy Londynu spędzali noce w schronach przeciwlotniczych, ale naloty bombowe i zaciemnienie nie zrujnowały intymnego życia Anglików.

09:30

Wojenne miesiące, odc. 6 Godziny emisji

W 1941 roku po nieudanej kampanii w Kairze wielu Włochów trafiło do obozów jenieckich. Po zbombardowaniu Portsmouth Churchill zwrócił się do USA o pomoc finansową, broń i okręty.

10:00

Być jak Da Vinci, odc. 8 Godziny emisji

Zespół konstruuje jeden z najbardziej futurystycznych wynalazków mistrza. Projekt maszyny XV-wiecznego geniusza może z powodzeniem konkurować ze współczesnymi projektami.

11:00

Ekstremalni przewodnicy: W niebezpieczne i nieznane Godziny emisji

Naukowcy próbują pokonać granice wiedzy i docierają do najmroczniejszych miejsc na ziemi. Ich bezpieczeństwa pilnuje bractwo survivalistów, którzy obserwują każdy krok badaczy.

12:00

Ekstremalni przewodnicy: Chrzest ognia Godziny emisji

Naukowcy próbują pokonać granice wiedzy i docierają do najmroczniejszych miejsc na ziemi. Ich bezpieczeństwa pilnuje bractwo survivalistów, którzy obserwują każdy krok badaczy.

13:00

Ekstremalni przewodnicy: Osuwiska i obalone drzewa Godziny emisji

Naukowcy próbują pokonać granice wiedzy i docierają do najmroczniejszych miejsc na ziemi. Ich bezpieczeństwa pilnuje bractwo survivalistów, którzy obserwują każdy krok badaczy.

14:00

Ekstremalni przewodnicy: Zagubiony w dżungli Godziny emisji

Naukowcy próbują pokonać granice wiedzy i docierają do najmroczniejszych miejsc na ziemi. Ich bezpieczeństwa pilnuje bractwo survivalistów, którzy obserwują każdy krok badaczy.

15:00

Nowoczesna wojna: Okinawa - wyspa forteca Godziny emisji

Cykl programów ukazujący dramatyczny obraz współczesnych pól bitew, widziany oczami zwykłych żołnierzy.

16:00

Militaria na warsztat, odc. 5 Godziny emisji

Michael Manousakis i jego mechanicy z warsztatu Morlock Motors nie pogardzą żadnym pojazdem militarnym. To pasjonaci, którzy mogą pochwalić się długą listą znakomitych projektów.

17:00

Premiera Łowcy staroci, odc. 13 Godziny emisji

W kornwalijskiej posiadłości do gustu przypada Drew kolekcja klasycznych samochodów, a Newark znajduje zbiór emaliowanych tabliczek pochodzących z sektora petrochemicznego.

18:00

Wyprawa po skarb Inków: Pierwszy krok na wyspie Godziny emisji

Łowcy skarbów przygotowują się do pierwszej wyprawy na samą wyspę, gdzie w bardzo wysokich temperaturach będą musieli stawić czoła jadowitym wężom.

19:00

Hitler - nieznane fakty: Führer Godziny emisji

Dogłębna analiza pierwszych trzech dekad życia Adolfa Hitlera. Jak doszło do tego, że pozbawiony środków do życia Austriak stał się przywódcą NSDAP?

20:00

Kod Jezusa: Historia prawdziwego krzyża Godziny emisji

Wnikliwa analiza dowodów potwierdzających istnienie Jezusa. Autentyczność świętych reliktów sprawdzają eksperci medycyny sądowej, archeolodzy i historycy.

21:00

Militarny ranking: Broń i uzbrojenie Godziny emisji

Ranking najsłynniejszych typów broni i uzbrojenia w historii wojen: od torped i wyrzutni granatów przeciwpancernych po gazy bojowe i bombę atomową.

22:00

Jak powstało dzisiaj: Głębokie Gardło zmusza prezydenta do dymisji Godziny emisji

Gdyby reporter Bob Woodward nie spotkał mężczyzny, którego znamy pod pseudonimem "Głębokie Gardło", prezydent USA nigdy nie podałby się do dymisji.

22:30

Jak powstało dzisiaj: Clara Barton ratuje świat Godziny emisji

Jest 1862 rok i trwa zacięta bitwa pod Antietam. W samym środku pola walki ataki wroga dzielnie odpiera była nauczycielka Clara Barton, która realizuje ma w tym swój własny cel.

23:00

Strefa śmierci: Irak Godziny emisji

Nadchodzi dzień wyborów w Iraku, ale sytuacja na południe od Bagdadu jest niebezpieczna. Amerykańska piechota postanawia pokonać wroga i zaprowadzić spokój przed wyborami.

00:00

Okrutni ludzie: Bezlitośni mordercy Godziny emisji

Spotkanie z wielokrotnymi zabójcami: Bundym, Gacym, Ridgwayem i Sellsem. Doktor Stone wyjawia zdumiewające informacje o tych bezwzględnych mordercach.

01:00

Mistrzowie oręża: Pistolety do pojedynku Godziny emisji

Chad i Mike przyglądają się pistoletom do pojedynku. Następnie tworzą ich współczesną, ulepszoną wersję, która posiada spust wyzwalany elektrycznie.

02:00

Tajemnicze samochody, odc. 6 Godziny emisji

W latach 50. Ameryka wyrwała się z okowów wojennych ograniczeń gospodarczych. Nauka ukierunkowała się w stronę konsumpcjonizmu, co poskutkowało tworzeniem samochodów koncepcyjnych.

02:24

U źródeł wynalazków, odc. 15 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów. W programie historia pisma, bibliotek i internetu.

02:48

Łowcy staroci, odc. 7 Godziny emisji

Drew Pritchard ma nadzieję, że podczas wizyty w muzeum maszyn o napędzie parowym w Norfolku, uda mu się znaleźć kilka niechcianych skarbów. W Hereford ogląda ekskluzywną kolekcję.

03:36

Samochody - klasyka gatunku: Pocałuj kilka żab Godziny emisji

Miłośnik starych aut Wayne Carini znów wyruszy na poszukiwanie rzadkich i oryginalnych modeli, które często przez dziesiątki lat stały zapomniane w garażach.

04:00

U źródeł wynalazków, odc. 13 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów w dziejach. W programie o psach wojskowych, gołębiach pocztowych i koniach używanych w bitwach.

04:24

Strefa śmierci: Strzelanina w banku Godziny emisji

Po porwaniu córki magnata prasowego Patty Hearst, terroryści z grupy SLA dokonali napadu na bank. Strzelanina, która się potem wywiązała, została na żywo pokazana w telewizji.

05:12

Fabryka militariów, odc. 14 Godziny emisji

Kiedy gra toczy się o ludzkie życie, nie ma miejsca na błąd. W programie o szwajcarskich scyzorykach, pistoletach maszynowych, kamizelkach kuloodpornych i celownikach laserowych.

05:36

Poszukiwacze skarbów: Fontanna pełna gotówki Godziny emisji

W St Augustine tereny poza miastem pozostają pod ochroną archeologów. Czy w samym mieście ekipie uda się znaleźć mieszkańców, którzy pozwolą przekopać swoje ogródki?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Historia umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Historia. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Historia można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Historia umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Historia. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info