Logo Discovery Historia Program TV Discovery Historia - ramówka, emisje

2017-10-30 Pokaż dziś

06:00

Maszyny na linii ognia: Helikopter Chinook

W Afganistanie Mike leci helikopterem Chinook ratować rannych żołnierzy. Nagle maszyna zostaje ostrzelana przez talibów, którzy ranią pilota w głowę.

Godziny emisji Maszyny na linii ognia

06:50

Samochody - klasyka gatunku: Gwiazdy i ich samochody

Wayne Carini wprowadzi nas w świat największych kolekcjonerów luksusowych samochodów. Odkrywa perełki motoryzacji, które od wielu lat stoją zapomniane w garażach.

Godziny emisji Samochody - klasyka gatunku

07:15

Łowcy staroci, odc. 3

Drew Pritchard jedzie do sklepu z antykami w Edynburgu na poszukiwania nowych przedmiotów. Podczas wizyty w liczącym 750 lat domu odkrywa rzecz, która napawa go strachem.

Godziny emisji Łowcy staroci

08:05

Militaria na warsztat, odc. 5

Michael Manousakis i ekipa z warsztatu Morlock Motors potrafią przerobić każdy pojazd. To prawdziwi pasjonaci, którzy zrealizowali wiele znakomitych projektów na całym świecie.

Godziny emisji Militaria na warsztat

09:00

Poszukiwacze wojennych skarbów, odc. 1

Tereny frontu wschodniego II wojny światowej wciąż kryją szczątki milionów żołnierzy i ich broni. Czterech mężczyzn wyrusza z misją odnalezienia zapomnianych pól walki.

Godziny emisji Poszukiwacze wojennych skarbów

10:00

Największe zagadki historii: Arka Przymierza

Olly Steeds odwiedza stare klasztory, bada podziemne tunele w Jerozolimie i wędruje po egipskiej pustyni w celu przetestowania hipotezy, że Arka Przymierza znajduje się w Etiopii.

Godziny emisji Największe zagadki historii

11:00

Łowcy staroci, odc. 1

Drew daje się ponieść emocjom podczas aukcji w Devon i wraca do domu z najgorszym krzesłem jakie kiedykolwiek kupił. Poza tym, w szkockiej fabryce koronek negocjuje kupno zlewu!

Godziny emisji Łowcy staroci

12:00

Łowcy staroci, odc. 2

Drew ma zaszczyt wystąpić w zachwycającej, XVIII-wiecznej posiadłości na skaraju wrzosowisk w Yorkshire. Ponadto, pod katedrą w Liverpoolu będzie on szukać religijnych artefaktów.

Godziny emisji Łowcy staroci

13:00

Łowcy staroci, odc. 3

Drew odwiedza przepiękny prywatny ogród w Leominster oraz zanosi swój zbiór metali do jednej z ostatnich brytyjskich odlewni mosiądzu.

Godziny emisji Łowcy staroci

14:00

Łowcy staroci, odc. 4

Drew odwiedza sklep z antykami w Kent, specjalizujący się w europejskich starociach. Ponadto, w walijskim muzeum frontu wewnętrznego, lata 40. XX wieku są wiecznie żywe.

Godziny emisji Łowcy staroci

15:00

Militarny ranking: Statki powietrzne

Niemal nieznane nagrania i rozmowy z ekspertami: autorzy programu starają się wskazać samolot, który wywarł największy wpływ na historię lotnictwa - od P-51 Mustang do Harriera.

Godziny emisji Militarny ranking

16:00

Militaria na warsztat, odc. 1

Zamożny właściciel klubu nocnego Klaus pragnie wzbogacić swoją imponującą kolekcję aut o Hummera kabrioleta. Czy Michael Manousakis znajdzie dla niego nową zabawkę?

Godziny emisji Militaria na warsztat

17:00

Łowcy staroci, odc. 6

Drew Pritchard przeszukuje sklepy z antykami w północnym Londynie, a później razem z Tee odwiedza muzeum poświęcone szpitalowi z czasów II wojny światowej w Suffolk.

Godziny emisji Łowcy staroci

18:00

Premiera 4 razy sztuka, odc. 21

Ludzie, posiadający cenne rzeczy, mogą sprzedać je zawodowym kupcom i handlarzom. Jednak muszą pamiętać, że decyzja o odrzuceniu oferty jest nieodwracalna...

Godziny emisji 4 razy sztuka

19:00

Al Murray w drodze do Berlina: Przeprawa przez Ren

Al Murray spotyka się z weteranami z I Jednostki do Zadań Specjalnych i I Pułku z Cheshire. Potem zaprasza na spotkanie po latach z byłymi żołnierzami z XXI Armii.

Godziny emisji Al Murray w drodze do Berlina

19:30

Al Murray w drodze do Berlina: Berlin

Al schodzi do piwnic pod starym Reichstagiem, gdzie mieścił się bunkier Hitlera. Spotyka się z weteranami walk o Berlin i uczestnikami ostatnich starć przed kapitulacją Niemiec.

Godziny emisji Al Murray w drodze do Berlina

20:00

Aleksander Wielki: Droga do władzy

Kronika życia jednego z najbardziej utalentowanych wodzów w historii. Poznamy szczegóły kampanii z Macedonii do Indii, jaką odbył Aleksander chcąc rozszerzyć królestwo swego ojca.

Godziny emisji Aleksander Wielki

21:00

Zamach w Moskwie

Szczegółowa analiza wydarzeń podczas oblężenia teatru w Moskwie. Co zanotowały kamery umieszczone w teatrze? W jaki sposób rosyjska policja usiłowała uwolnić zakładników?

Godziny emisji Zamach w Moskwie

22:00

Premiera Kosmiczna mapa skarbów: Ruchomy cel

Łowca skarbów, Darrell Miklos, próbuje rozszyfrować mapę skarbów stworzoną przez jego idola z dzieciństwa - byłego astronautę Gordona "Gordo" Coopera. Czy Darrell odkryje fortunę?

Godziny emisji Kosmiczna mapa skarbów

23:00

Podróż w dorosłość: Syberia

Podróżnik Tim Noonan odwiedza plemię Tsaatan, które trudni się wypasaniem reniferów na Syberii. Jego dążenie do samopoznania pozwala odkryć tajemnice, które definiują ludzkość.

Godziny emisji Podróż w dorosłość

00:00

Najgłośniejsze morderstwa III RP: Zabójcza ochrona

W marcu 2001 roku filia Kredyt Banku w Warszawie stała się miejscem wydarzeń, które wstrząsnęły opinią publiczną. Od strzałów w tył głowy zginęły tu trzy kasjerki i ochroniarz.

Godziny emisji Najgłośniejsze morderstwa III RP

00:30

Najgłośniejsze morderstwa III RP: Śmierć maturzysty

Porwany, torturowany, a następnie brutalnie zabity. Tak wyglądała ostatnia doba życia maturzysty Tomka Jaworskiego. Tą makabryczną zbrodnią kierowała kobieta - Monika Szymańska.

Godziny emisji Najgłośniejsze morderstwa III RP

01:00

Mistrzowie oręża: Dmuchawka

Mike Loades wyrusza w głąb selwy amazońskiej w poszukiwaniu peruwiańskiego plemienia, które wciąż używa dmuchawki. W tym czasie Chad konstruuje nowoczesną wersję tej broni.

Godziny emisji Mistrzowie oręża

02:00

Klub zabytkowych samochodów: Ferrari Dino

Kierowca rajdowy Tony Mason zaprasza na aukcję zabytkowych samochodów. Alex Riley testuje Mercedesa SL, a Edd China rozmawia z ekspertami od renowacji samochodów Alfa Romeo.

Godziny emisji Klub zabytkowych samochodów

02:24

U źródeł wynalazków, odc. 23

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów. W programie o strażakach, policjantach i ratownikach medycznych.

Godziny emisji U źródeł wynalazków

02:48

Łowcy staroci, odc. 5

Podczas pierwszych w swojej karierze zakupów w Irlandii Północnej Drew Pritchard łamie wszystkie zawodowe zasady. Upija się na umór i zakochuje w starej japońskiej piękności.

Godziny emisji Łowcy staroci

03:36

Samochody - klasyka gatunku: Jak feniks z popiołów

Wayne Carini wprowadzi nas w świat największych kolekcjonerów luksusowych samochodów. Odkrywa perełki motoryzacji, które od wielu lat stoją zapomniane w garażach.

Godziny emisji Samochody - klasyka gatunku

04:00

U źródeł wynalazków, odc. 21

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków, idei i pomysłów. W programie historia latarni morskiej.

Godziny emisji U źródeł wynalazków

04:24

Anatomia wojny: Starcie na Bliskim Wschodzie

W latach 1948-1973 Arabowie i Izraelczycy stoczyli pięć wojen o Palestynę. W programie kulisy jednej z kluczowych kampanii tego konfliktu.

Godziny emisji Anatomia wojny

05:12

Jak powstało dzisiaj: Clara Barton ratuje świat

Jest 1862 rok i trwa zacięta bitwa pod Antietam. W samym środku pola walki ataki wroga dzielnie odpiera była nauczycielka Clara Barton, która realizuje ma w tym swój własny cel.

Godziny emisji Jak powstało dzisiaj

05:36

Poszukiwacze skarbów: Mafijna kasa

Były zapaśnik, a obecnie poszukiwacz skarbów Ric Savage jest ze swoją ekipą w Chicago. Tym razem prowadzi poszukiwania cennych przedmiotów z czasów prohibicji.

Godziny emisji Poszukiwacze skarbów

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Historia umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Historia. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Historia można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Historia umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Historia. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info