Logo Discovery Historia Program TV Discovery Historia - ramówka, emisje

2017-10-30 Pokaź dziś

06:00

Maszyny na linii ognia: Helikopter Chinook Godziny emisji

W Afganistanie Mike leci helikopterem Chinook ratować rannych żołnierzy. Nagle maszyna zostaje ostrzelana przez talibów, którzy ranią pilota w głowę.

06:50

Samochody - klasyka gatunku: Gwiazdy i ich samochody Godziny emisji

Wayne Carini wprowadzi nas w świat największych kolekcjonerów luksusowych samochodów. Odkrywa perełki motoryzacji, które od wielu lat stoją zapomniane w garażach.

07:15

Łowcy staroci, odc. 3 Godziny emisji

Drew Pritchard jedzie do sklepu z antykami w Edynburgu na poszukiwania nowych przedmiotów. Podczas wizyty w liczącym 750 lat domu odkrywa rzecz, która napawa go strachem.

08:05

Militaria na warsztat, odc. 5 Godziny emisji

Michael Manousakis i ekipa z warsztatu Morlock Motors potrafią przerobić każdy pojazd. To prawdziwi pasjonaci, którzy zrealizowali wiele znakomitych projektów na całym świecie.

09:00

Poszukiwacze wojennych skarbów, odc. 1 Godziny emisji

Tereny frontu wschodniego II wojny światowej wciąż kryją szczątki milionów żołnierzy i ich broni. Czterech mężczyzn wyrusza z misją odnalezienia zapomnianych pól walki.

10:00

Największe zagadki historii: Arka Przymierza Godziny emisji

Olly Steeds odwiedza stare klasztory, bada podziemne tunele w Jerozolimie i wędruje po egipskiej pustyni w celu przetestowania hipotezy, że Arka Przymierza znajduje się w Etiopii.

11:00

Łowcy staroci, odc. 1 Godziny emisji

Drew daje się ponieść emocjom podczas aukcji w Devon i wraca do domu z najgorszym krzesłem jakie kiedykolwiek kupił. Poza tym, w szkockiej fabryce koronek negocjuje kupno zlewu!

12:00

Łowcy staroci, odc. 2 Godziny emisji

Drew ma zaszczyt wystąpić w zachwycającej, XVIII-wiecznej posiadłości na skaraju wrzosowisk w Yorkshire. Ponadto, pod katedrą w Liverpoolu będzie on szukać religijnych artefaktów.

13:00

Łowcy staroci, odc. 3 Godziny emisji

Drew odwiedza przepiękny prywatny ogród w Leominster oraz zanosi swój zbiór metali do jednej z ostatnich brytyjskich odlewni mosiądzu.

14:00

Łowcy staroci, odc. 4 Godziny emisji

Drew odwiedza sklep z antykami w Kent, specjalizujący się w europejskich starociach. Ponadto, w walijskim muzeum frontu wewnętrznego, lata 40. XX wieku są wiecznie żywe.

15:00

Militarny ranking: Statki powietrzne Godziny emisji

Niemal nieznane nagrania i rozmowy z ekspertami: autorzy programu starają się wskazać samolot, który wywarł największy wpływ na historię lotnictwa - od P-51 Mustang do Harriera.

16:00

Militaria na warsztat, odc. 1 Godziny emisji

Zamożny właściciel klubu nocnego Klaus pragnie wzbogacić swoją imponującą kolekcję aut o Hummera kabrioleta. Czy Michael Manousakis znajdzie dla niego nową zabawkę?

17:00

Łowcy staroci, odc. 6 Godziny emisji

Drew Pritchard przeszukuje sklepy z antykami w północnym Londynie, a później razem z Tee odwiedza muzeum poświęcone szpitalowi z czasów II wojny światowej w Suffolk.

18:00

Przeklęte złoto: Przetrwać burzę Godziny emisji

Jak głosi legenda, w samym sercu gór w Kolumbii Brytyjskiej ukryte jest złoto, którego strzeże złowroga klątwa. Sześciu poszukiwaczy przygód postanawia odnaleźć ten skarb.

19:00

Al Murray w drodze do Berlina: Przeprawa przez Ren Godziny emisji

Al Murray spotyka się z weteranami z I Jednostki do Zadań Specjalnych i I Pułku z Cheshire. Potem zaprasza na spotkanie po latach z byłymi żołnierzami z XXI Armii.

19:30

Al Murray w drodze do Berlina: Berlin Godziny emisji

Al schodzi do piwnic pod starym Reichstagiem, gdzie mieścił się bunkier Hitlera. Spotyka się z weteranami walk o Berlin i uczestnikami ostatnich starć przed kapitulacją Niemiec.

20:00

Aleksander Wielki: Droga do władzy Godziny emisji

Kronika życia jednego z najbardziej utalentowanych wodzów w historii. Poznamy szczegóły kampanii z Macedonii do Indii, jaką odbył Aleksander chcąc rozszerzyć królestwo swego ojca.

21:00

Zamach w Moskwie Godziny emisji

Szczegółowa analiza wydarzeń podczas oblężenia teatru w Moskwie. Co zanotowały kamery umieszczone w teatrze? W jaki sposób rosyjska policja usiłowała uwolnić zakładników?

22:00

Premiera Kosmiczna mapa skarbów: Ruchomy cel Godziny emisji

Łowca skarbów, Darrell Miklos, próbuje rozszyfrować mapę skarbów stworzoną przez jego idola z dzieciństwa - byłego astronautę Gordona "Gordo" Coopera. Czy Darrell odkryje fortunę?

23:00

Podróż w dorosłość: Syberia Godziny emisji

Podróżnik Tim Noonan odwiedza plemię Tsaatan, które trudni się wypasaniem reniferów na Syberii. Jego dążenie do samopoznania pozwala odkryć tajemnice, które definiują ludzkość.

00:00

Najgłośniejsze morderstwa III RP: Zabójcza ochrona Godziny emisji

W marcu 2001 roku filia Kredyt Banku w Warszawie stała się miejscem wydarzeń, które wstrząsnęły opinią publiczną. Od strzałów w tył głowy zginęły tu trzy kasjerki i ochroniarz.

00:30

Najgłośniejsze morderstwa III RP: Śmierć maturzysty Godziny emisji

Porwany, torturowany, a następnie brutalnie zabity. Tak wyglądała ostatnia doba życia maturzysty Tomka Jaworskiego. Tą makabryczną zbrodnią kierowała kobieta - Monika Szymańska.

01:00

Mistrzowie oręża: Dmuchawka Godziny emisji

Mike Loades wyrusza w głąb selwy amazońskiej w poszukiwaniu peruwiańskiego plemienia, które wciąż używa dmuchawki. W tym czasie Chad konstruuje nowoczesną wersję tej broni.

02:00

Klub zabytkowych samochodów: Ferrari Dino Godziny emisji

Kierowca rajdowy Tony Mason zaprasza na aukcję zabytkowych samochodów. Alex Riley testuje Mercedesa SL, a Edd China rozmawia z ekspertami od renowacji samochodów Alfa Romeo.

02:24

U źródeł wynalazków, odc. 23 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów. W programie o strażakach, policjantach i ratownikach medycznych.

02:48

Łowcy staroci, odc. 5 Godziny emisji

Podczas pierwszych w swojej karierze zakupów w Irlandii Północnej Drew Pritchard łamie wszystkie zawodowe zasady. Upija się na umór i zakochuje w starej japońskiej piękności.

03:36

Samochody - klasyka gatunku: Jak feniks z popiołów Godziny emisji

Wayne Carini wprowadzi nas w świat największych kolekcjonerów luksusowych samochodów. Odkrywa perełki motoryzacji, które od wielu lat stoją zapomniane w garażach.

04:00

U źródeł wynalazków, odc. 21 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków, idei i pomysłów. W programie historia latarni morskiej.

04:24

Anatomia wojny: Starcie na Bliskim Wschodzie Godziny emisji

W latach 1948-1973 Arabowie i Izraelczycy stoczyli pięć wojen o Palestynę. W programie kulisy jednej z kluczowych kampanii tego konfliktu.

05:12

Jak powstało dzisiaj: Clara Barton ratuje świat Godziny emisji

Jest 1862 rok i trwa zacięta bitwa pod Antietam. W samym środku pola walki ataki wroga dzielnie odpiera była nauczycielka Clara Barton, która realizuje ma w tym swój własny cel.

05:36

Poszukiwacze skarbów: Mafijna kasa Godziny emisji

Były zapaśnik, a obecnie poszukiwacz skarbów Ric Savage jest ze swoją ekipą w Chicago. Tym razem prowadzi poszukiwania cennych przedmiotów z czasów prohibicji.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Historia umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Historia. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Historia można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Historia umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Historia. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info