Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-05-28 Pokaź dziś

06:00

Buddy Valastro gotuje: Dla poprawy nastroju Godziny emisji

Siostra Buddy'ego przychodzi pochwalić się swoim klopsem, do którego Buddy dorzuca puree z ziemniaków z serem. Na deser - jabłka zapiekane pod chrupiącą, migdałową kruszonką.

06:25

Buddy Valastro gotuje: Gotowanie dla tłumu Godziny emisji

Buddy przygotowuje makaronową sałatkę z ciecierzycą i oliwkami, włoską kiełbaskę gotowaną z chlebem czosnkowym, a dla kuzyna Vinny'ego - czekoladowy pudding.

06:50

Premiera Projekt AKWARIUM: Światło przewodnie Godziny emisji

Wayde i Brett budują akwarium dla potentata fitness klubów. Z kolei na południu kraju projektują ogromny, heksagonalny zbiornik w kasynie w Alabamie.

07:40

Baseny z rozmachem: Pływając z rybami Godziny emisji

W Siesta Key ekipa Lucasa zamienia oczko wodne w ogrodową oazę, w której schronienie znajdą zwierzęta i cała rodzina. Potem stary basen przemienia się w piękną lagunę.

08:30

Salon Sukien Ślubnych: Sekrety i niespodzianki Godziny emisji

Niki Ann jest gotowa wydać na suknię 5000 dolarów. Matka Dawn pojawia się w przymierzalni, aby ułatwić córce podjęcie trudnej decyzji. Kristyn chce zachwycić gości swoją kreacją.

09:00

Kot z piekła rodem: Puma niszczycielka Godziny emisji

John poślubił Samanthę, przyrzekając jej, że uczyni wszystko, aby ich małżeństwo było zgodne i szczęśliwe. Nie przypuszczał, że kością niezgody może stać się kot panny młodej.

10:00

Nie mów pannie młodej, odc. 10 Godziny emisji

Towarzyszymy parze narzeczonych w przygotowaniach do ich wielkiego dnia, za które w pełni odpowiedzialny jest wyłącznie pan młody. Jak będzie wyglądał wymarzony ślub i wesele?

11:00

Stylowe metamorfozy Stacy London: Jessie Godziny emisji

Jessie zwraca się o pomoc do Stacy, ponieważ chce zostać policjantką w Nowym Jorku. Jej obecny styl jest zbyt wyzywający, aby mogła strzec prawa i porządku.

11:30

Stylowe metamorfozy Stacy London: Mika Godziny emisji

Mika z irokezem na głowie chce zmienić swój agresywny styl, aby nie odstraszać od siebie rodziny i potencjalnych klientów. Co zaproponuje jej Stacy?

12:00

Kto zdradził Jezusa? Godziny emisji

Kto tak naprawdę ponosi winę za śmierć Jezusa? Program jest próbą rozwiązania jednej z największych tajemnic chrześcijaństwa.

14:00

Niezwykłe zjawiska pogodowe: Pioruny kuliste Godziny emisji

Przedziwne zjawiska i anomalie pogodowe na Ziemi. W programie o śnieżnych potworach, inwazji amarantów, piorunach kulistych i czerwonych deszczach.

15:00

Domy na aukcji: Ukryte skarby Godziny emisji

Kupujący biorą udział w licytacji wiejskiej nieruchomości dla koni. Kto wygra aukcję? Scott i Ed walczą między sobą o skromną nieruchomość w podupadłym regionie.

15:30

Domy na aukcji: Dochodzenie Godziny emisji

Przepiękna nieruchomość z East Valley wciąga Douga i Eda w zaciętą licytację. John postanawia zaufać intuicji, z kolei Scott prowadzi swoje śledztwo. Kto zarobi największą kasę?

16:00

Dom w Górach Skalistych: Królestwo za belki Godziny emisji

Oney i Bobbi niedawno się pobrali. Z dwóch rodzin uwielbiających rekreację na świeżym powietrzu stworzyli jedną. Teraz szukają domu w górach dla siebie i sześciorga dzieci.

16:30

Dom w Górach Skalistych: Górski pałac Godziny emisji

Dan i Suzanne zbili kokosy na handlu bizonim mięsem. Teraz marzą o posiadłości w górach wartej milion dolarów.

17:00

Pierwsza randka, odc. 3 Godziny emisji

Świat współczesnych randek jest bardzo skomplikowany. Czasem wystarczy jednak tylko jedno spojrzenie, by w brzuchu pojawiły się motylki, a serce zaczeło bić szybciej.

18:00

Łowcy promocji: Erin i Shavon Godziny emisji

Shavon z całą stertą ofert i promocji, które odziedziczyła po babci, próbuje uzupełnić zapasy swojej siostry. Czy Erin uda się nakarmić 280 gości weselnych za jedyne 150 dolarów?

18:30

Łowcy promocji: Michelle i Kelly Godziny emisji

Michelle potrafi wyczyścić półki supermarketu w Północnej Karolinie ze wszystkich ofert i promocji. Kelly tak manewruje kuponami, aby utrzymać rodzinę za 50 dolarów miesięcznie.

19:00

Włoskie zdrady, odc. 37 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

19:30

Włoskie zdrady, odc. 38 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

20:00

Kino domowej roboty, odc. 9 Godziny emisji

Kompilacja nagrań prezentujących zabawne zachowania zwierząt i małych dzieci oraz różne śmieszne wpadki, scenki i zdarzenia, które podbiły Internet.

20:30

Kino domowej roboty, odc. 10 Godziny emisji

Kompilacja nagrań prezentujących zabawne zachowania zwierząt i małych dzieci oraz różne śmieszne wpadki, scenki i zdarzenia, które podbiły Internet.

21:00

Premiera Seks-wypadki: Pod kluczem Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy kończą się niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz zabawnymi obrażeniami ciała. Przed nami historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

22:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Martwa natura Godziny emisji

Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie zaginięcia sześcioletniego chłopca. Do aresztu trafia para z dzieckiem odpowiadającym rysopisowi zaginionego. Czy test DNA ujawni prawdę?

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

23:00

Duchy: Umysł pod kontrolą Godziny emisji

Podczas remontu posiadłości Morrisonowie znajdują złowieszczy naszyjnik i przynoszą go ze sobą do domu. Wkrótce potem członków rodziny nawiedzają złe moce.

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Wilkołaki Godziny emisji

Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa mężczyzny, który cierpiał na hipertrichozę, chorobę, która objawia się nadmiernym owłosieniem.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

01:00

Seks-wypadki: Trójka to tłum Godziny emisji

Na izbę przyjęć trafiają mąż i żona, którzy mieli wypadek z odkurzaczem. Szybki numerek na lodowisku kończy się dla łyżwiarza obrażeniami. Igraszki w trójkącie mają pechowy koniec.

02:00

Włoskie zdrady, odc. 23 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 24 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Drugie życie wiejskich posiadłości: Cothay Godziny emisji

Ruth Watson podpowiada Alastairowi i Mary-Anne Robbom, jak utrzymać okazałą posiadłość Cothay Manor w Somerset. Czy właściciele budynku skorzystają z jej dobrych rad?

03:36

LA Ink: To już przesada Godziny emisji

Kat postanawia wreszcie zakończyć kłótnię Adrienne i Liz. Tymczasem Corey nie potrafi ukryć swoich stresów a Craig testuje umiejętności Paulie'ego.

04:24

Policja dla zwierząt w Houston: Matka Godziny emisji

Oficerowie SPCA spieszą z pomocą psu, który znalazł się w poważnych tarapatach. Weterynarze odkrywają, że suczka jest tuż po porodzie. Co stało się ze szczeniętami?

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Wóz albo przewóz Godziny emisji

Jesyca szuka twarzowej kreacji. Duave chce w ślubnej sukni wyglądać wytwornie. Po niespodziewanych oświadczynach Sara pojawia się na przymiarkę.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Szybka decyzja Godziny emisji

Justyna już za kilka godzin wychodzi za mąż i musi kupić suknię. Shauna pojawia się w salonie z rodziną, ale myślami jest zupełnie gdzie indziej. Sherry przychodzi z narzeczonym.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info