Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-08-21 Pokaź dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: powrót: Powrót do Abbey Dore Godziny emisji

Czy Charis Ward i jej wnuczka Clare rozkręciły firmę organizującą wczasy bez wyżywienia? Ruth Watson jedzie do posiadłości Abbey Dore Court, żeby to sprawdzić.

06:50

Projekt AKWARIUM: Żarty, śmiechy i wygłupy! Godziny emisji

Wayde i Brett chcą się nieco rozluźnić po stresującej budowie akwarium w barze Minus 5 w Las Vegas. Postanawiają urządzić w warsztacie bitwę na śnieżki!

07:40

Kot z piekła rodem: Lęk przed śmiechem Godziny emisji

Symone to agresywna kotka, która ostatnio zaczęła atakować swoją właścicielkę, gdy ta śmieje się lub płacze. Czy uda się tak wyszkolić pupila, aby nie zwracał uwagi na te dźwięki?

08:30

Łowcy promocji: Erin i Dominique Godziny emisji

Erin z Missouri chce zrobić zakupy o wartości ponad 2000 dolarów... za darmo. Studentka Dominique z Kentucky zgromadziła zapasy galaretek, które wykorzysta podczas imprezy.

09:00

Włoskie zdrady: Taras z widokiem Godziny emisji

Enrico i Antonella poznali się będąc nastolatkami. Teraz jako małżeństwo pracują w sklepie rybnym. Niestety skandaliczny romans mężczyzny niszczy ich szczęście.

09:30

Włoskie zdrady: Punkty witalne Godziny emisji

Luca i Marina chcą się pobrać. Niestety poziom libido kobiety spada. Pożądanie rodzi się dopiero, gdy poznaje masażystę Filippo. Czy Luca odkryje jej romans?

10:00

Masterchef: Australia, odc. 12 Godziny emisji

Sędziowie Gary Mehigan, George Calombaris i Matt Preston wybierają najlepszych kucharzy amatorów w Australii. 24 uczestników konkursu walczy o tytuł Masterchefa w Melbourne.

11:00

Nietypowe ciąże: Melissa i Lynn Godziny emisji

Ciąża to trudny okres w życiu zdrowej kobiety. A co się dzieje, kiedy pojawią się komplikacje? Spotkanie z przyszłymi mamami, które są chore lub znalazły się w trudnej sytuacji.

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Kim Godziny emisji

Projektantka mody Kim waży 126 kilogramów i czuje, że z tego powodu nikt w branży nie traktuje jej poważnie. Teraz robi wszystko, aby zostać modelką i zaprezentować się na wybiegu.

13:00

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Już umarłam! Godziny emisji

Kobieta przestaje jeść, ponieważ twierdzi, że już umarła. Podczas maratonu jeden z biegaczy ślepnie na jedno oko i musi jak najszybciej dotrzeć do szpitala.

14:00

Masterchef: Australia, odc. 52 Godziny emisji

Amy wygrała kulinarne starcie poprzedniego dnia i teraz ma przewagę nad innymi uczestnikami konkursu. Ben i Tracy czekają na rundę eliminacji. Kto tym razem wróci do domu?

15:00

Kot z piekła rodem: Znakowanie moczem Godziny emisji

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

16:00

Łowcy promocji: J'Aime i Tiffany Godziny emisji

Zapraszamy na spotkania z superoszczędnymi konsumentami, którzy z niebywałą dokładnością planują zakupy wykorzystując oferty. Jamie za produkty warte 2000 dolarów płaci tylko 100.

16:30

Łowcy promocji: Rebecca i Jessica Godziny emisji

Rebecca organizuje przyjęcie, ale nie ma zamiaru wydawać więcej niż zwykle. Jessica ma zamiar 18 razy podejść do kasy, aby oszczędzić na zakupach wartych ponad 600 dolarów.

17:00

Młodzi kontra emeryci: pojedynek na formę: Sunriver, Utah Godziny emisji

Czwórka młodych ludzi zamieszkuje razem z wysportowanymi emerytami i wprowadza w życie ten sam treningowy rygor. Czy pod koniec pobytu juniorzy będą sprawniejsi od seniorów?

18:00

Premiera Izba przyjęć, odc. 8 Godziny emisji

Emerytowany pracownik budowlany Roger spadł z dachu domu swojej córki. Lekarze obawiają się, że mógł doznać poważnych urazów głowy, szyi i kręgosłupa.

19:00

Czysty zysk: Glen, David, Zahra i Jo Godziny emisji

Linda Dykes uważa, że lubiące porządek osoby posiadają wyjątkowe zdolności, które mogą zmienić nawyki Brytyjczyków. Przemierza Wielką Brytanię w poszukiwaniu największych pedantów.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Ja i mój nikczemny bliźniak Godziny emisji

Czteroletni chłopiec zmaga się z paraliżującym bólem. Student omal nie traci życia z powodu małego skaleczenia. Kobieta prawie traci zmysły z powodu potwora w swoim ciele.

21:00

Seks-wypadki: Szalona jazda Godziny emisji

Jazda na mechanicznym byku kończy się dla pary jeźdźców porażeniem prądem elektrycznym. Mężczyzna musi skrócić wyprawę snowboardową z powodu bólów brzucha.

22:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Ciała w ruchu Godziny emisji

Grissom i jego detektywi prowadzą śledztwo w sprawie śmierci dwóch osób, których szczątki znaleziono w spalonej przyczepie kempingowej. Przyczyną pożaru był wybuch gazu.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

23:00

Duchy: Posępny dom Godziny emisji

Para, która wprowadza się do domu o mrocznej przeszłości sądzi, że miejsce to jest nawiedzone przez duchy. Po kilku ich atakach wzywają badaczy zjawisk paranormalnych.

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Obsługa pokoi Godziny emisji

Warrick i Nick prowadzą śledztwo w sprawie śmierci ambitnej gwiazdy filmowej. Ciało aktora znaleziono w hotelowym pokoju, gdzie ofiara zabawiała się z kobietą poznaną w kasynie.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

01:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Jeden z naszych Godziny emisji

Detektywi jednoczą siły, aby pomóc policjantowi, który został postrzelony na służbie i walczy o życie. Ostatni odcinek serii.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

02:00

Włoskie zdrady, odc. 33 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 34 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Drugie życie wiejskich posiadłości: Riverhill House Godziny emisji

Należąca do rodziny Rogersów posiadłość Riverhill House popada w ruinę. Właściciele chcą zatrzymać ten proces za wszelką cenę.

03:36

LA Ink: Kat bez spódnicy Godziny emisji

Corey odchodzi z High Voltage i z powrotem prosi Kat o pracę. Tymczasem w American Electric Craig zatrudnia nowego artystę, ale Amy nie jest nim zachwycona.

04:24

Policja dla zwierząt w Houston: Szympans Fred Godziny emisji

Funkcjonariusze SPCA zostają wezwani w sprawie szokującego doniesienia. Muszą uratować 25-letniego szympansa, trzymanego w klatce, w domu właściciela.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Ta sama suknia, inna dziewczyna Godziny emisji

Konsultantka Jessica dwoi się i troi, kiedy doradza przyszłej pannie młodej Kasey, która ma poważne problemy z podjęciem decyzji. Czy w końcu uda się im znaleźć doskonałą suknię?

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Ta jedyna osoba Godziny emisji

Sarah przychodzi do salonu ze swoim mężem. Szuka sukni na uroczystość z okazji 10. rocznicy odnowienia przysięgi małżeńskiej. Jodee chce zaskoczyć wszystkich weselnych gości.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info