Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-09-18 Pokaź dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Zamek Pentille Godziny emisji

Ruth Watson spieszy z pomocą rodzinie Corytonów, która kornwalijski zamek Pentillie odziedziczyła w bardzo przykrych okolicznościach.

06:50

Projekt AKWARIUM: Zbiorniki dla mistrzów NASCAR i baseballu Godziny emisji

Mistrz NASCAR Ryan Newman zleca zespołowi budowę akwarium na biurko, a gwiazda Red Soxów Shane Victorino marzy o zbiorniku w stylu hawajskim.

07:40

Kot z piekła rodem: Kocie walki Godziny emisji

Jackson Galaxy pomaga właścicielom kotów okiełznać domowe bestie. Szczęśliwie godzi dwa zwaśnione koty, a także pomaga w złagodzeniu stresu u kota bengalskiego.

08:30

Łowcy promocji - pojedynek mistrzów: Wielki finał Godziny emisji

Wielki finał w Las Vegas. Trzech finalistów robi zakupy w tym samym sklepie, czasie i z tymi samymi kuponami promocyjnymi. Kto wygra to starcie?

09:30

Włoskie zdrady, odc. 7 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

10:00

Masterchef: Australia, odc. 32 Godziny emisji

Sędziowie Gary Mehigan, George Calombaris i Matt Preston wybierają najlepszych kucharzy amatorów w Australii. 24 uczestników konkursu walczy o tytuł Masterchefa w Melbourne.

11:00

In vitro. Czekając na dziecko: Marta i Paweł Godziny emisji

Zapraszamy na spotkania z rodzicami, którzy rozpoczynają długą i trudną batalię o dziecko. Widzowie programu będą świadkami dramatycznych zmagań par starających się o potomstwo.

12:00

Ekstremalne odchudzanie: David, część 2 Godziny emisji

Chris Powell pomaga Davidowi tracić zbędne kilogramy. Czy trening mieszanych sztuk walki z Michaelem Bispingiem sprawi, że mężczyzna straci 50 procent wagi swojego ciała?

13:00

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Kto strzelał? Godziny emisji

Lekarz udziela pomocy ofiarom strzelaniny, które twierdzą, że były tylko naocznymi świadkami. Policja ma jednak odmienne zdanie. Nowy lekarz musi przeprowadzić operację mózgu.

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Najlepsza dwunastka w akcji Godziny emisji

Uczestnicy konkursu przygotowują zestaw romantycznych dań dla par świętujących swoje rocznice. Niespodziewanie pojawia się żona szefa Ramsaya.

15:00

Kot z piekła rodem: Śledząc panią Daisy Godziny emisji

Drobniutki Dexter zaledwie wrócił do domu, a już znęca się nad Daisy. Corey kupił Sarze Givera na urodzony, lecz teraz chętnie by go zwrócił.

16:00

Łowcy promocji: Amanda i Jess Godziny emisji

Amanda z Georgii próbuje nauczyć swoich rodziców, jak podczas zakupów korzystać z kuponów i promocji. Jess uwielbia chodzić na zakupy i jest uzależniona od przecen i okazji.

16:30

Łowcy promocji: Zadia i Briana Godziny emisji

Zadia zabiera na zakupy przyjaciół, aby im pokazać, jaka jest oszczędna. Briana i Jose zamierzają się zaręczyć, ale Briana nie zgadza się, aby zadłużyli się na zakup pierścionka.

17:00

Otyłość, która zabija: Kompleks Gartha Godziny emisji

Tiffany, którą poznaliśmy w pierwszej serii, waży 259 kilogramów. Lekarze próbują ją przekonać, aby poddała się operacji zmniejszenia żołądka, zanim będzie już za późno.

18:00

Premiera Izba przyjęć, odc. 12 Godziny emisji

Natychmiastowej pomocy lekarzy wymaga mała Isabel, która dostała ataku i traci przytomność. Do szpitala trafia 22-letni Felix z własnoręcznie zadanymi ranami kłutymi na brzuchu.

19:00

Czysty zysk, odc. 9 Godziny emisji

Obsesyjno-kompulsywni sprzątacze poznają ludzi niechlujnych, którzy mają ogromne problemy z bałaganem w swoich domach.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Operacja mózgu pod choinkę Godziny emisji

Urodzone w okresie Bożego Narodzenia dziecko cierpi na infekcję macicy. Groźne zakażenie niszczy obchody Chanuki. Święto Dziękczynienia kończy się tragicznie dla nauczyciela.

21:00

Seks-wypadki: Napruty Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy kończą się przedziwnymi, niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz niezwykle zabawnymi obrażeniami ciała. To historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

22:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Śmierć na weselu Godziny emisji

Bogata prawniczka zostaje zamordowana podczas ślubu syna. Detektywi podejrzewają, że sprawcą zbrodni może być jeden z weselnych gości.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

23:00

Goście z zaświatów: Szatańska sztuka uwodzenia Godziny emisji

Historia badacza zjawisk paranormalnych, który zostaje uwiedziony i zaatakowany przez demona. Żona parapsychologa, walcząc ze zjawą, zwraca się o pomoc do demonologa.

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Czas twojej śmierci Godziny emisji

Dowody w sprawie morderstwa hazardzisty i kobieciarza, który zginął przed kasynem po nocnych hulankach, utwierdzają detektywów w przeświadczeniu, że pozory mogą mylić.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

01:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Wojna raperów Godziny emisji

Trójka nastolatków promująca nowy album rapera ginie zastrzelona z bardzo silnej broni. Czy mordercy działali w imieniu konkurencyjnego rapera?

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

02:00

Włoskie zdrady, odc. 9 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 10 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Czysty zysk: Claire, Sue, Roger, Lynne, Mark i Karl Godziny emisji

Claire pomaga w porządkach Sue i Rogerowi z Hertfordshire, którzy mieszkają w zagraconym domu. Szkolna sprzątaczka Lynn odwiedza dwóch kawalerów, Marka i Karla.

03:36

New York Ink: Ostatni mężczyzna Godziny emisji

Ami postanawia raz na zawsze załatwić sprawy z Chrisem. Megan odkrywa, że została wplątana w tę kłótnię. Przyszłość salonu jest w zawieszeniu.

04:24

Mieszkanie na pniu: Nadrzewne studio nagraniowe Godziny emisji

Pete buduje na drzewie nowoczesne studio nagraniowe. Zaraz po otwarciu obiektu znany wokalista Cee Lo Green wraz ze swoim muzykiem tworzą nowy utwór.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Dwa style, jedna suknia Godziny emisji

Była kelnerka Janine lubi seksowne stroje, ale na ślubie chce wystąpić w bajkowej kreacji. Panna młoda Christina jest w ciąży i boi się, że rosnący brzuch popsuje jej plany.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Kreacja z metką Godziny emisji

Michelle interesują wyłącznie suknie projektantki z salonu, Pniny Tornai. Grecka piękność Kiki szuka okazji. Audrey i Randy robią wszystko, aby sprawić przyjemność Lillian.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info