Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-09-19 Pokaź dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: powrót: Cothay Manor Godziny emisji

Ruth wraca do posiadłości Mary Anne i Alastaira Robbów w Somerset, żeby sprawdzić, czy otworzyli park rzeźb i zaczęli zarabiać.

06:50

Projekt AKWARIUM: Daj psu telefon Godziny emisji

Firma telekomunikacyjna zamawia interaktywne akwarium w kształcie gigantycznego telefonu. Czy Wayne i Brett zbudują napiędce zbiornik, który się spodoba?

07:40

Kot z piekła rodem: Kot albo rodzina Godziny emisji

Czy Jackson pomoże rodzinie, w której urocze kociątko wyrosło na złośliwego potwora? Behawiorysta pokaże też, jak przygotować kota na przybycie nowego domownika.

08:30

Łowcy promocji: J'Aime i Tiffany Godziny emisji

Zapraszamy na spotkania z superoszczędnymi konsumentami, którzy z niebywałą dokładnością planują zakupy wykorzystując oferty. Jamie za produkty warte 2000 dolarów płaci tylko 100.

09:00

Włoskie zdrady, odc. 8 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

09:30

Włoskie zdrady, odc. 9 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

10:00

Masterchef: Australia, odc. 33 Godziny emisji

Sędziowie Gary Mehigan, George Calombaris i Matt Preston wybierają najlepszych kucharzy amatorów w Australii. 24 uczestników konkursu walczy o tytuł Masterchefa w Melbourne.

11:00

In vitro. Czekając na dziecko: Karina i Artur Godziny emisji

Zapraszamy na spotkania z rodzicami, którzy rozpoczynają długą i trudną batalię o dziecko. Widzowie programu będą świadkami dramatycznych zmagań par starających się o potomstwo.

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Brandi, część 1 Godziny emisji

Trener Chris Powell pomaga otyłym ludziom w walce ze zbędnymi kilogramami. Spotyka się z wizażystką, która nie umiała przyjąć krytyki i swoje stresy odreagowywała jedzeniem.

13:00

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Już umarłam! Godziny emisji

Kobieta przestaje jeść, ponieważ twierdzi, że już umarła. Podczas maratonu jeden z biegaczy ślepnie na jedno oko i musi jak najszybciej dotrzeć do szpitala.

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Najlepsza jedenastka w akcji Godziny emisji

Uczestnicy konkursu kulinarnego wybierają produkty z tajemniczych skrzyń. Jedna pełna jest najzwyklejszych składników, druga zawiera wyszukane przysmaki.

15:00

Kot z piekła rodem: Mamma Mia Godziny emisji

Greg i Dina mają trójkę uroczych dzieci i jednego zajadłego kota o imieniu Mia. Zaś dla Chrisa i Tenille jedyną przeszkodą w zamieszkaniu razem jest jej krnąbrny kot.

16:00

Łowcy promocji - pojedynek mistrzów: Carla kontra Faatima Godziny emisji

Maniaczki promocji Faatima i Carla biorą udział w zakupowym pojedynku. W ciągu 30 minut mogą wydać jedynie 500 dolarów. Która z nich okaże się mistrzynią przecen?

16:30

Łowcy promocji - pojedynek mistrzów: Chris kontra Michelle Godziny emisji

Michelle z Missouri staje do pojedynku z Chrisem z Pensylwanii. Swoje zakupowe łupy przekażą miejscowym bankom żywności a zwycięzca zdobędzie miejsce w finale.

17:00

Otyłość, która zabija: Zła wiadomość Godziny emisji

Robert robi wszystko, aby Marc został poddany operacji. Tymczasem Marc dostaje złą wiadomość - jego ubezpieczenie nie pokrywa kosztów pobytu w szpitalu.

18:00

Zwierzęta na receptę Godziny emisji

Trzy osoby cierpiące na poważne schorzenia psychiatryczne szukają alternatywnych sposobów leczenia. Czy z pomocą zwierząt uda im się wygrać walkę z wewnętrznymi demonami?

19:00

Czysty zysk, odc. 10 Godziny emisji

Obsesyjno-kompulsywni sprzątacze poznają ludzi niechlujnych, którzy mają ogromne problemy z bałaganem w swoich domach.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Robale w moich płucach Godziny emisji

Małe dziecko omal nie umiera we własnym domu. Mężczyzna czuje, jak robale pełzają mu w płucach. Bokserka traci wzrok za sprawą rzadkiej infekcji.

21:00

Seks-wypadki: Łóżkowy rock and roll Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy kończą się przedziwnymi, niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz niezwykle zabawnymi obrażeniami ciała. To historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

22:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Czas twojej śmierci Godziny emisji

Dowody w sprawie morderstwa hazardzisty i kobieciarza, który zginął przed kasynem po nocnych hulankach, utwierdzają detektywów w przeświadczeniu, że pozory mogą mylić.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

23:00

Goście z zaświatów: Morderca zza grobu Godziny emisji

Historia rodziny, której życie po przeprowadzce do nowego domu zamienia się w koszmar. Jedynym ratunkiem pozostaje zwrócenie się o pomoc do parapsychologów.

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Fałszywy trop Godziny emisji

Mężczyzna oskarżony o morderstwo swojej żony i współpracowników naprowadza detektywów na fałszywy trop w zatłoczonym kasynie w Las Vegas.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

01:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Śmierć na weselu Godziny emisji

Bogata prawniczka zostaje zamordowana podczas ślubu syna. Detektywi podejrzewają, że sprawcą zbrodni może być jeden z weselnych gości.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

02:00

Włoskie zdrady, odc. 11 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 12 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Czysty zysk: Dann, Charlotte, Dom, Angela i Lorraine Godziny emisji

Jako pierwszy na ochotnika zgłasza się Dann. Pomaga sprzątać Charlotte i Domowi z Portsmouth, którzy już od roku nie robili żadnych porządków w swoim mieszkaniu.

03:36

New York Ink: Królowie Nowego Jorku Godziny emisji

Ami odniosła sukces i Wooster Street Social Club stał się jednym z najsłynniejszych salonów tatuażu w Nowym Jorku. Większe sukcesy oznaczają jednak większe problemy.

04:24

Mieszkanie na pniu: Szałas na afrykańskie safari Godziny emisji

Pete i jego ekipa przenosi ducha Kenii do stanu Waszyngton, budując nadrzewny domek inspirowany okrągłą afrykańską chatą krytą strzechą.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Kreacja z metką Godziny emisji

Michelle interesują wyłącznie suknie projektantki z salonu, Pniny Tornai. Grecka piękność Kiki szuka okazji. Audrey i Randy robią wszystko, aby sprawić przyjemność Lillian.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Sekrety i niespodzianki Godziny emisji

Niki Ann jest gotowa wydać na suknię 5000 dolarów. Matka Dawn pojawia się w przymierzalni, aby ułatwić córce podjęcie trudnej decyzji. Kristyn chce zachwycić gości swoją kreacją.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info