Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-09-20 Pokaź dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: powrót: Elmore Court Godziny emisji

Ruth Watson wraca do Elmore Court w Gloucestershire, żeby sprawdzić, czy nowy właściciel posiadłości, Anselm, otworzył szkołę kulinarną.

06:50

Projekt AKWARIUM: Barbecue w wodzie Godziny emisji

Ekipa buduje akwarium w restauracji Rolling Smoke BBQ w Las Vegas. Następnie tworzy fragment podwodnego świata w innym popularnym lokalu o nazwie Salt Life Food Shack.

07:40

Kot z piekła rodem: Moja ukochana kicia Godziny emisji

Jackson zostaje wezwany do niesfornego kota, który regularnie wyje. Następnie próbuje poskromić agresywnego kota, którego właściciele planują powiększenie rodziny.

08:30

Łowcy promocji: Rebecca i Jessica Godziny emisji

Rebecca organizuje przyjęcie, ale nie ma zamiaru wydawać więcej niż zwykle. Jessica ma zamiar 18 razy podejść do kasy, aby oszczędzić na zakupach wartych ponad 600 dolarów.

09:00

Włoskie zdrady, odc. 10 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

09:30

Włoskie zdrady, odc. 11 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

10:00

Masterchef: Australia, odc. 34 Godziny emisji

Sędziowie Gary Mehigan, George Calombaris i Matt Preston wybierają najlepszych kucharzy amatorów w Australii. 24 uczestników konkursu walczy o tytuł Masterchefa w Melbourne.

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Brandi, część 2 Godziny emisji

Trener Chris Powell wspiera Brandi podczas wyczerpującej walki z nadwagą. Dziewczyna bierze udział w zawodach Ironman i dostaje kilka kulinarnych porad od szefa Rocca Dispirito.

13:00

Premiera Absurdalne akcje ratunkowe: Niespodziewane ataki Godziny emisji

Ekipa pogotowia ratunkowego udziela pomocy starszej kobiecie, która jest w wielkim bólu. Medycy muszą zapanować nad psem, który za wszelką cenę postanowił strzec swej rodziny.

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Najlepsza dziesiątka w akcji Godziny emisji

Uczestnicy konkursu kulinarnego przygotowują zdrowe dania dla kibiców piłkarskich. To kibice wybiorą zwycięską drużynę. Przegrani staną przed kolejnym trudnym zadaniem.

15:00

Kot z piekła rodem: Demoniczny kot Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

16:00

Łowcy promocji - pojedynek mistrzów: Jen i Joni Godziny emisji

O tytuł Mistrza Promocji walczą dziś Joni i Jen. Joni jest matką i wykorzystuje wszelkie przeceny i promocje, aby utrzymać rodzinę, ale starcie z doświadczoną Jen będzie trudne.

16:30

Łowcy promocji - pojedynek mistrzów: Antoinette i Judy Godziny emisji

Fanatyczka promocji z Connecticut, Judy, staje do walki z superoszczędną Antoinette z Chicago. Całe zakupy zostaną przekazane na cele charytatywne, ale tylko jedna z nich wygra.

17:00

Otyłość, która zabija: Wersja beztłuszczowa Godziny emisji

Marc jest jednym z najbardziej otyłych pacjentów Roberta i Gartha. Termin operacji został już ustalony, teraz trzeba przewieźć Marca do szpitala na specjalnych noszach.

18:00

Premiera Wyzwanie - pierwsze dziecko: Wyniki testu ciążowego Godziny emisji

Przed Mars i Dougiem chwila prawdy - poznają wyniki testu ciążowego. Natomiast Brooke odkrywa, że ciąża miała negatywny wpływ na jej sprawność fizyczną.

19:00

Czysty zysk, odc. 11 Godziny emisji

Obsesyjno-kompulsywni sprzątacze poznają ludzi niechlujnych, którzy mają ogromne problemy z bałaganem w swoich domach.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Infekcja oka Godziny emisji

Infekcja może zniszczyć studentce college'u gałkę oczną. Tajemnicze zakażenie paraliżuje sześciomiesięczne dziecko. Matka doświadcza traumy po porodzie.

21:00

Seks-wypadki: Klub spadochroniarzy Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy kończą się przedziwnymi, niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz niezwykle zabawnymi obrażeniami ciała. To historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

22:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Fałszywy trop Godziny emisji

Mężczyzna oskarżony o morderstwo swojej żony i współpracowników naprowadza detektywów na fałszywy trop w zatłoczonym kasynie w Las Vegas.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

23:00

Goście z zaświatów: Trup w wodzie Godziny emisji

Syn Jenny twierdzi, że rozmawia z duchem chłopca, który utonął w miejscowym stawie. Zakłopotana matka zwraca się do zespołu parapsychologów o pomoc. Czy będą w stanie pomóc?

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Jeden z naszych Godziny emisji

Detektywi jednoczą siły, aby pomóc policjantowi, który został postrzelony na służbie i walczy o życie. Ostatni odcinek serii.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

01:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Czas twojej śmierci Godziny emisji

Dowody w sprawie morderstwa hazardzisty i kobieciarza, który zginął przed kasynem po nocnych hulankach, utwierdzają detektywów w przeświadczeniu, że pozory mogą mylić.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

02:00

Włoskie zdrady, odc. 13 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 14 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Czysty zysk: Amanda, Janine, Mark i Avril Godziny emisji

Amanda pomaga w porządkach nałogowej zbieraczce Janine. Sprzątacz Mark z Leicester spotyka się z bezrobotną łowczynią okazji Avril w londyńskiej dzielnicy Chiswick.

03:36

New York Ink: Wielkie pieniądze, wielkie marzenia Godziny emisji

Ami postanawia uczcić sukcesy Wooster Street Social Club i organizuje imprezę. Kiedy Megan zaprasza Chrisa bez wiedzy Ami, atmosfera robi się gorąca.

04:24

Mieszkanie na pniu: Męska jaskinia Godziny emisji

Pete buduje w Teksasie na drzewie prawdziwą męską oazę. Będzie ona wyposażona w okazałą grillo-wędzarnię oraz wieżyczki z armatkami wodnymi do odpędzania dziewcząt.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Sekrety i niespodzianki Godziny emisji

Niki Ann jest gotowa wydać na suknię 5000 dolarów. Matka Dawn pojawia się w przymierzalni, aby ułatwić córce podjęcie trudnej decyzji. Kristyn chce zachwycić gości swoją kreacją.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Wóz albo przewóz Godziny emisji

Jesyca szuka twarzowej kreacji. Duave chce w ślubnej sukni wyglądać wytwornie. Po niespodziewanych oświadczynach Sara pojawia się na przymiarkę.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info