Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-09-21 Pokaź dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: powrót: Chesters Godziny emisji

Ruth jedzie do Johna i Ellie, właścicieli rezydencji Chesters w regionie Scotish Borders. Ich dom był w ruinie, a jego naprawa wymagała zebrania ogromnej sumy pieniędzy.

06:50

Projekt AKWARIUM: Kolacja z rybami Godziny emisji

Utalentowany duet buduje akwarium w kształcie stołu na targi w Las Vegas. Następnie aranżuje akwarium w replice krewetkowca.

07:40

Kot z piekła rodem: Koci areszt Godziny emisji

Jackson zostaje wezwany w sprawie kota, którego uciążliwe wybryki zmusiły właściciela do zamykania go w osobnym pomieszczeniu. Czy uda się znaleźć przyczynę złego zachowania kota?

08:30

Łowcy promocji: Missy i Amy Godziny emisji

Missy zamierza oszczędzić ponad 50 dolarów, kupując wyłącznie przecenione produkty. Superoszczędna Amy chce wydać tylko 10 dolarów na zakupy warte ponad 400.

09:00

Włoskie zdrady, odc. 12 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

09:30

Włoskie zdrady, odc. 13 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

10:00

Masterchef: Australia, odc. 35 Godziny emisji

Sędziowie Gary Mehigan, George Calombaris i Matt Preston wybierają najlepszych kucharzy amatorów w Australii. 24 uczestników konkursu walczy o tytuł Masterchefa w Melbourne.

11:30

Ciąża z zaskoczenia: Studentka pierwszego roku Godziny emisji

19-letnia studentka Erin prowadziła rozrywkowy tryb życia. Kiedy nagle znalazła się w szpitalu, diagnoza lekarzy ją zaskoczyła. Czy jej dziecko urodzi się zdrowe?

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Ty i Charita, część 1 Godziny emisji

Trener Chris Powell pomaga 32-letniej kobiecie, która postanowiła walczyć z nadwagą. Jedzenie miało jej pomóc zapomnieć o złych decyzjach, które kiedyś podjęła.

13:00

Premiera Absurdalne akcje ratunkowe: Złe miejsce, zły czas Godziny emisji

Medycy z pogotowia ratunkowego muszą poradzić sobie z ofiarami szalonej imprezy. Pomocy potrzebuje para, która prowadziła potajemne życie.

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay, odc. 13 Godziny emisji

Pozostali zawodnicy muszą perfekcyjnie ugotować jajko w koszulce. Następnie przyrządzić ravioli z żółtkiem oraz przygotować i zaprezentować suflet serowy.

15:00

Kot z piekła rodem: Godzilla atakuje! Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

16:00

Łowcy promocji - pojedynek mistrzów: Jessica i Perry Godziny emisji

Dziś do walki staje kolejna para zawodowych łowców promocji, Jessica i Perry. Kto okaże się sprytniejszy i przejdzie do kolejnego etapu konkursu?

16:30

Łowcy promocji - pojedynek mistrzów: Callie i Melissa Godziny emisji

Dziś do walki stają Callie i Melissa. Callie to "stara wyga", ale czy poradzi sobie z Melissą, która ma już 15 lat doświadczenia w tym fachu i ukończone studia MBA?

17:00

Otyłość, która zabija: Śmiertelna otyłość Godziny emisji

Marc lekceważy zalecenia lekarzy i dostaje zakrzepicy w nogach. Garth musi podjąć decyzję, czy Marc zostanie poddany operacji zmniejszenia żołądka czy nie.

18:00

Medyczne zagadki: Nie kichaj na to! Godziny emisji

Młody mężczyzna natychmiast po wydmuchaniu nosa dostaje gwałtownych torsji i mdleje. Lekarze muszą jak najszybciej zdiagnozować chorobę, zanim kolejne kichnięcie go zabije.

19:00

Czysty zysk, odc. 12 Godziny emisji

Pedantka, Sandra, podejmuje się największego wyzwania w życiu gdy poznaje Karla, 37-latka, który wiedzie alternatywne życie, mieszkając na łodzi w Norfolk.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Zabójca pod samym nosem Godziny emisji

Tajemnicza przypadłość sprawia, że nastolatkowi przestają działać płuca. Dziwne schorzenie atakuje układ nerwowy trenera osobistego. Pasożyt żywi się krwią zdrowego robotnika.

21:00

Seks-wypadki: Zabawa kulturystów Godziny emisji

Szybki numerek podczas konkursu kulturystycznego spycha parę na ostatnie miejsce w klasyfikacji. Inna para musi ponieść konsekwencje swoich nieprzyzwoitych zachowań.

22:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Jeden z naszych Godziny emisji

Detektywi jednoczą siły, aby pomóc policjantowi, który został postrzelony na służbie i walczy o życie. Ostatni odcinek serii.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

23:00

Goście z zaświatów: Ziemia niedoli Godziny emisji

Odkąd PJ zamieszkała na plantacji, jej stan zdrowia stale się pogarsza. Chorują też jej zwierzęta. Czy lokalny szaman zdejmie klątwę rzuconą na pole bitwy amerykańskich Indian?

00:00

Elementary: Dziewiąty krok Godziny emisji

Holmes i Watson odwiedzą Londyn, gdzie wraz z dawnym mentorem zbadają pewną nierozwikłaną zagadkę. Pojawi się także skłócony z Sherlockiem brat Mycroft.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Fałszywy trop Godziny emisji

Mężczyzna oskarżony o morderstwo swojej żony i współpracowników naprowadza detektywów na fałszywy trop w zatłoczonym kasynie w Las Vegas.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

02:00

Włoskie zdrady, odc. 15 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 16 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Czysty zysk: Andy, Hayley, Charlie i Antoinette Godziny emisji

Andy, który codziennie wyrywa chwasty w swoim patio, pomaga w porządkach Hayley, która od lat 90. nie czyściła swojej mikrofalówki. Charlie pomaga Antoinette pozbyć się rupieci.

03:36

New York Ink: Zaległe płatności Godziny emisji

Ami pozwala swojemu byłemu praktykantowi Billy'emu na wykonanie trudnego tatuażu. Dwuznaczne zdjęcia Megan wzbudzają sporo kontrowersji.

04:24

Mieszkanie na pniu: Szkocki ogród w chmurach Godziny emisji

Ekipa buduje domek w szkockim stylu na wysokim dębie błotnym. Pete tworzy swój pierwszy w życiu „podniebny most", który połączy dom właścicieli z ich nową oazą na drzewie.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Wóz albo przewóz Godziny emisji

Jesyca szuka twarzowej kreacji. Duave chce w ślubnej sukni wyglądać wytwornie. Po niespodziewanych oświadczynach Sara pojawia się na przymiarkę.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Szybka decyzja Godziny emisji

Justyna już za kilka godzin wychodzi za mąż i musi kupić suknię. Shauna pojawia się w salonie z rodziną, ale myślami jest zupełnie gdzie indziej. Sherry przychodzi z narzeczonym.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info