Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-09-23 Pokaź dziś

06:00

Buddy Valastro gotuje, odc. 1 Godziny emisji

Nie ma nic lepszego jak świeże warzywa prosto z targu! Buddy Valastro gotuje cavatappi z pieczonym kalafiorem i pomidorami oraz lasagne z warzywami.

06:25

Buddy Valastro gotuje, odc. 2 Godziny emisji

Buddy uwielbia próbować nowych rzeczy. Dziś przygotuje tatartę z tuńczyka z pierożkami wonton, koryfenę z orzechami makadamii, szpinak z czosnkiem i imbirem oraz deser z tapioki.

06:50

Projekt AKWARIUM: Tworząc historię Godziny emisji

Zbiorniki inspirowane pamiętnymi wydarzeniami z przeszłości. W programie akwarium o tematyce mafijnej w stylu lat 20. XX wieku oraz zbiornik w formie lampy lava z lat 60.

07:40

Baseny jak z bajki: Jadalny basen Godziny emisji

Właściciel restauracji i jego rodzina chcą zbudować oazę w pustynnej scenerii, tak aby odzwierciedlała ich ekologiczny styl życia. Czy Anthony urzeczywistni ich marzenia?

08:30

Salon Sukien Ślubnych: Opinia faceta Godziny emisji

Panna młoda Tara pojawia się w salonie w towarzystwie łyżwiarza figurowego i fashionisty Johnny'ego Weira. Taylor szuka wymarzonej sukni razem ze swoim narzeczonym Austinem.

09:00

Kot z piekła rodem: Piekielni współlokatorzy Godziny emisji

Callie obawia się o zdrowie i życie swojej 95-letniej matki. Staruszka stała się obiektem wściekłych ataków ze strony kotki Allie. Czy Jackson pomoże poskromić pupila?

10:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Zjazd rodzinny Godziny emisji

Dziesiątka najlepszych kucharzy przygotowuje dania dla gości VIP, którzy pojawią się w towarzystwie członków swoich rodzin. Potem muszą pochwalić się, że potrafią robić gnocchi.

11:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Przysmaki z Południa Godziny emisji

Uczestnicy konkursu kulinarnego przygotowują potrawy techniką flambirowania. Zwycięzca tego starcia wybiera potrawę z Południa, którą kucharze gotują w kolejnej rundzie.

12:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Wyprzedzić rywali Godziny emisji

Uczestnicy konkursu kulinarnego podzieleni na dwie drużyny przygotowują wegetariańskie dania dla gości restauracji Masterchefa.

13:00

Baseny jak z bajki: Najlepsze projekty Godziny emisji

Anthony Archer-Wills to niedościgniony mistrz i konstruktor basenów. Buduje niezwykłe, ekologiczne baseny na zamówienie klientów z całych Stanów Zjednoczonych.

14:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Argentyna Godziny emisji

Podróż po Argentynie Anthony Bourdain rozpoczyna w Buenos Aires. Odkrywa, że to miasto sztuki i lotniarzy oraz smacznego i taniego jedzenia. Potem jedzie do południowej Patagonii.

15:00

Domy na aukcji: Spokój Godziny emisji

Scott wraca ze swojego ślubu. Dom na wsi tuż obok mlecznej farmy ma pozabijane deskami wszystkie okna. Z kolei w pokojach panuje przedziwna atmosfera.

15:30

Domy na aukcji: Drugie oblicze Scotta Godziny emisji

Kupcy biorą udział w ekskluzywnej aukcji. Scott przyprowadza do pracy swojego syna. Czy popisywanie się przed chłopakiem nie będzie miało opłakanych skutków?

16:00

Premiera Moda na przygodę: Triatlon w dżunglii Godziny emisji

Australijska modelka, Kate Peck, zamienia wybieg na uczestnictwo w maratonie odbywającym się w tropikalnej dżunglii na północy stanu Queensland. Czy uda jej się przekroczyć metę?

17:00

Medyczne zagadki: Desperackie środki Godziny emisji

Po przeprowadzce do nowego mieszkania u małej dziewczynki pojawiła się piekąca wysypka. Lekarze usiłują ustalić przyczynę.

18:00

Izba przyjęć, odc. 8 Godziny emisji

Emerytowany pracownik budowlany Roger spadł z dachu domu swojej córki. Lekarze obawiają się, że mógł doznać poważnych urazów głowy, szyi i kręgosłupa.

19:00

Włoskie zdrady, odc. 23 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

19:30

Włoskie zdrady, odc. 24 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Ameba zjada mój mózg Godziny emisji

Malutka dziewczynka wije się z bólu i jest na granicy śmierci. Neuropsychiatrze przestaje działać kilka wewnętrznych organów. Kobieta cierpi na tajemniczą infekcję mózgu.

21:00

Premiera Elementary: Mikstura z gałki muszkatołowej Godziny emisji

Sherlock pomaga Joan odnaleźć kobietę, która zaginęła pięć lat wcześniej. Dziwny zapach w miejscu jej zniknięcia okazuje się być wskazówką.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

22:00

Elementary: Znajdź niewiadomą Godziny emisji

Holmes zajmie się sprawą zabójstwa cenionego matematyka. Genialny detektyw przypuszcza, że tragiczna śmierć ma związek z tajemniczym równaniem, które próbowała rozwiązać ofiara.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

23:00

Goście z zaświatów: Atak złego ducha Godziny emisji

Kobietę i jej rodzinę nęka tajemnicza zjawa, która prawdopodobnie związana jest z niedawno zmarłym krewnym. Inna rodzina wierzy, że jej dom został nawiedzony przez złego ducha.

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Czas twojej śmierci Godziny emisji

Dowody w sprawie morderstwa hazardzisty i kobieciarza, który zginął przed kasynem po nocnych hulankach, utwierdzają detektywów w przeświadczeniu, że pozory mogą mylić.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

01:00

Elementary: Dziewiąty krok Godziny emisji

Holmes i Watson odwiedzą Londyn, gdzie wraz z dawnym mentorem zbadają pewną nierozwikłaną zagadkę. Pojawi się także skłócony z Sherlockiem brat Mycroft.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

02:00

Włoskie zdrady, odc. 19 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 20 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Czysty zysk, odc. 9 Godziny emisji

Boże Narodzenie to czas prezentów, imprez, spotkań i życzliwości. Chyba że jest się obsesyjno-kompulsywnym sprzątaczem - wtedy to czas wyłącznie świątecznych porządków.

03:36

New York Ink: Wzajemne ustępstwa Godziny emisji

Ami zaprasza do salonu grupę trudnej młodzieży. Robear ma już dość złośliwości i docinków zespołu. Wpada w złość i tym samym niszczy cały dzień.

04:24

Mieszkanie na pniu: Herbaciarnia na drzewie Godziny emisji

Rodzina prosi Pete'a o pomoc w zbudowaniu na drzewie tradycyjnej japońskiej herbaciarni jako elementu ich urządzonego w stylu zen ogrodu. Czy da sobie radę z tym trudnym wyzwaniem?

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Podwójnie albo nic Godziny emisji

Amy kupuje suknię w towarzystwie matki. Czy suknia będzie pasować do nowego miejsca ślubu? Tara szuka kreacji, która podkreśli jej figurę. Lisie podoba się suknia za 4000 dolarów.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Nowe początki Godziny emisji

Lindsay doświadczyła tak wielu tragedii, że ślub jest dla niej nowym startem w życie. Cher pojawia się w salonie ze swoją nową rodziną, która ma jej pomóc wybrać ślubną kreację.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info