Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-09-24

06:00

Buddy Valastro gotuje, odc. 3 Godziny emisji

Buddy razem z ciotką Anną i wujem Cosmo zaproponują dziś kilka dań na poprawienie nastroju. Ciotka Anna poda nam przepis na swoją słynną frittatę z cebulą i papryką.

06:25

Buddy Valastro gotuje, odc. 4 Godziny emisji

Buddy z siostrą Madeline gotują kilka rodzinnych przysmaków: kotlety cielęce z parmezanem, sałatkę Cezara, makaron nadziewany szpinakiem i karczochami oraz lodowe tiramisu.

06:50

Projekt AKWARIUM: Zbiornik dla baseballisty Godziny emisji

Legenda baseballu Pete Rose chce przerobić stadion na akwarium, a Wayde i Heather wyjeżdżają do hrabstwa Horry, aby zbudować ogromne akwarium.

07:40

Baseny jak z bajki: Najlepsze projekty Godziny emisji

Anthony Archer-Wills to niedościgniony mistrz i konstruktor basenów. Buduje niezwykłe, ekologiczne baseny na zamówienie klientów z całych Stanów Zjednoczonych.

08:30

Salon Sukien Ślubnych: To mój styl! Godziny emisji

Farrah rozpoczyna ślubne przygotowania i nie do końca jeszcze wie, jakiej sukni szuka. Z kolei Stephanie, która uwielbia styl lat 20. i 30., ma swoją wymarzoną kreację.

09:00

Kot z piekła rodem: Penny nienawidzi Pucka Godziny emisji

Starego i łagodnego kocura Pucka brutalnie atakuje nowo przybyła ulubienica o imieniu Penny. W czym tkwi problem? Następnie poznamy przyczynę przedziwnego zachowania innego kota.

10:00

Wyswatani przez rodziców: Ale ma pietra! Godziny emisji

Mężczyźni i kobiety, którzy nie znaleźli szczęścia w miłości, decydują się powierzyć swoje intymne życie i przyszłość dobrze znanym sobie ludziom - rodzicom.

11:00

Stylowe metamorfozy Stacy London: Jessie Godziny emisji

Jessie zwraca się o pomoc do Stacy, ponieważ chce zostać policjantką w Nowym Jorku. Jej obecny styl jest zbyt wyzywający, aby mogła strzec prawa i porządku.

11:30

Stylowe metamorfozy Stacy London: Mika Godziny emisji

Mika z irokezem na głowie chce zmienić swój agresywny styl, aby nie odstraszać od siebie rodziny i potencjalnych klientów. Co zaproponuje jej Stacy?

12:00

Kod Jezusa: Historia prawdziwego krzyża Godziny emisji

Wnikliwa analiza dowodów potwierdzających istnienie Jezusa. Autentyczność świętych reliktów sprawdzają eksperci medycyny sądowej, archeolodzy i historycy.

13:00

Dziedzictwo starożytnego Egiptu: Grzechy miasta Godziny emisji

Dr Kara Cooney odwiedza najstarsze miasta starożytnego Egiptu. Z programu dowiemy się z jakimi problemami borykali się mieszkańcy pierwszych aglomeracji.

14:00

Trwa...  Niezwykłe zjawiska pogodowe: Lodowe tsunami Godziny emisji

Spotkanie z ludźmi, którzy znaleźli się w samym środku przedziwnych zjawisk atmosferycznych. Eksperci wyjaśnią nam, jak nauka tłumaczy takie anomalie i odstępstwa pogodowe.

15:00

Premiera Megalopolis, odc. 1 Godziny emisji

Alexandra Leroux odwiedza niesamowite miasta na całym świecie, od San Francisco po Londyn, by odkryć rozmaite kultury, style życia i osobiste historie mieszkańców tych miast.

16:00

Baseny z rozmachem: W gorącej wodzie Godziny emisji

Małżeństwo zamawia basen, który ma wszystkich wprawiać w osłupienie. Ekipa Lucasa buduje konstrukcję połączoną ze strumieniem i dorzuca jeszcze kilka niespodzianek.

17:00

Wyzwanie - pierwsze dziecko: Wyniki testu ciążowego Godziny emisji

Przed Mars i Dougiem chwila prawdy - poznają wyniki testu ciążowego. Natomiast Brooke odkrywa, że ciąża miała negatywny wpływ na jej sprawność fizyczną.

18:00

Łowcy promocji - pojedynek mistrzów: Wielki finał Godziny emisji

Wielki finał w Las Vegas. Trzech finalistów robi zakupy w tym samym sklepie, czasie i z tymi samymi kuponami promocyjnymi. Kto wygra to starcie?

19:00

Włoskie zdrady, odc. 25 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

19:30

Włoskie zdrady, odc. 26 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Coś we mnie jest Godziny emisji

Dziecko zapada na tajemniczą chorobę, która utrudnia mu oddychanie. Dziwny organizm zamieszkuje w intymnej części ciała mężczyzny. Kobieta tyje, a lekarze nie wiedzą dlaczego.

21:00

Premiera Elementary: Koniec warty Godziny emisji

Holmes i Watson pomagają nowojorskiej policji badać sprawę morderstwa jednego z policjantów. Sherlock poszukuje bloggera, dzielącego się osobistymi szczegółami na temat uzależnień.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

22:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Fałszywy trop Godziny emisji

Mężczyzna oskarżony o morderstwo swojej żony i współpracowników naprowadza detektywów na fałszywy trop w zatłoczonym kasynie w Las Vegas.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

23:00

Goście z zaświatów: Względne zło Godziny emisji

Karla wraca do Nowego Orleanu, żeby odbudować posiadłość zrujnowaną podczas huraganu Katrina. Niestety okazuje się, że kobieta nie jest jedyną mieszkanką zabytkowego domu.

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Jeden z naszych Godziny emisji

Detektywi jednoczą siły, aby pomóc policjantowi, który został postrzelony na służbie i walczy o życie. Ostatni odcinek serii.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

01:00

Seks-wypadki: Zabawa kulturystów Godziny emisji

Szybki numerek podczas konkursu kulturystycznego spycha parę na ostatnie miejsce w klasyfikacji. Inna para musi ponieść konsekwencje swoich nieprzyzwoitych zachowań.

02:00

Włoskie zdrady, odc. 21 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 22 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Czysty zysk, odc. 1 Godziny emisji

Obsesyjni sprzątacze, Vinny i Denise, zjawiają się w zabytkowej, XVIII-wieczonej rezydencji Top-Y Fron Hall, gdzie czekają na nich Tiggy, jej kot Toby i bardzo gruba warstwa brudu.

03:36

New York Ink: Temperatura wrzenia Godziny emisji

Ami stawia Billy'ego w niezręcznej sytuacji, a ten zaczyna się pieklić. Będzie musiał wybrać przyjaźń z Ami albo swoją karierę. Dziewczyny umawiają Robeara na speed dating.

04:24

Mieszkanie na pniu: Artysta na drzewie Godziny emisji

Trójka rodzeństwa, chcąc sprawić niespodziankę rodzicom, zamawia u Pete'a nadrzewne studio artystyczne, które ma być zlokalizowane na terenie ich zabytkowej farmy w Wisconsin.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Nowe początki Godziny emisji

Lindsay doświadczyła tak wielu tragedii, że ślub jest dla niej nowym startem w życie. Cher pojawia się w salonie ze swoją nową rodziną, która ma jej pomóc wybrać ślubną kreację.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Miejsce dla pana młodego Godziny emisji

Kiedy w salonie pojawia się pan młody, konsultanci dobrze wiedzą, że to właśnie mężczyzna będzie kierował przebiegiem wizyty i wpływał na decyzję przyszłej zony.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info