Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-09-25 Pokaź dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: powrót: Black Clauchrie Godziny emisji

Ruth Watson jedzie do posiadłości Black Clauchrie, aby odwiedzić Caroline i Adriana Goodallów. Czy para skorzystała z rady specjalistki i wyremontowała domki?

06:50

Projekt AKWARIUM: Groźny strażnik Godziny emisji

Brett i Wayde budują akwarium wypełnione klejnotami, których będzie strzec groźny smok. To niecodzienne zamówienie złożyła rodzina z Kalifornii. Projektują też zbiornik dla wojska.

07:40

Kot z piekła rodem: Kocia ucieczka Godziny emisji

Galaxy pomaga parze, której agresywny kot uniemożliwia zaproszenie do domu nawet rodziny. Następnie próbuje pomóc właścicielce kota, który nie toleruje obecności jej chłopaka.

08:30

Łowcy promocji: Desirae i Stephanie Godziny emisji

Superoszczędna Desirae nigdy nie kupuje codziennych gazet. Kupony zbiera z gazet wyrzuconych na makulaturę. Stephanie swoją pasją ofertową zaraziła już nastoletniego syna.

09:00

Włoskie zdrady, odc. 16 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

09:30

Włoskie zdrady, odc. 17 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

10:00

Masterchef: Australia, odc. 37 Godziny emisji

Sędziowie Gary Mehigan, George Calombaris i Matt Preston wybierają najlepszych kucharzy amatorów w Australii. 24 uczestników konkursu walczy o tytuł Masterchefa w Melbourne.

11:00

In Vitro - 9 miesięcy później, odc. 1 Godziny emisji

Zapłodnienie in vitro to żmudny i emocjonalnie wyczerpujący proces. W programie poznamy pary, które przez dłuższy czas starały się o dziecko. Odwiedzimy je 9 miesięcy później.

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Rod, część 1 Godziny emisji

Rod waży 203 kilogramy. Musi stracić na wadze, aby wziąć udział w przesłuchaniach do musicalu "Chicago" na Broadwayu. Zwraca się o pomoc do trenera Chrisa Powella.

13:00

Szpital dziecięcy w Dallas, odc. 1 Godziny emisji

Wizyta w Children Medical Center w Dallas, największym szpitalu dziecięcym w Stanach Zjednoczonych. Spotkanie z transplantologiem Devem Desai.

13:30

Szpital dziecięcy w Dallas, odc. 2 Godziny emisji

Podsumowanie dwóch przeszczepów wątroby przeprowadzonych przez dr. Deva Desai i spotkanie z kardiochirurgiem Josephem Forbessem.

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay, odc. 15 Godziny emisji

Uczestnicy konkursu kulinarnego muszą przygotować kolację w restauracji w Los Angeles. Jedna z drużyn piecze tradycyjny, francuski tort weselny zwany croquembouche.

15:00

Kot z piekła rodem: Kiedy gruba dama śpiewa Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki, po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

16:00

Łowcy promocji: J'Aime i Tiffany Godziny emisji

Zapraszamy na spotkania z superoszczędnymi konsumentami, którzy z niebywałą dokładnością planują zakupy wykorzystując oferty. Jamie za produkty warte 2000 dolarów płaci tylko 100.

16:30

Łowcy promocji: Rebecca i Jessica Godziny emisji

Rebecca organizuje przyjęcie, ale nie ma zamiaru wydawać więcej niż zwykle. Jessica ma zamiar 18 razy podejść do kasy, aby oszczędzić na zakupach wartych ponad 600 dolarów.

17:00

Otyłość, która zabija: Ostatnia nadzieja Godziny emisji

Tiffany waży 317 kilogramów. Pochłania tysiące kalorii dziennie i nigdy nie próbowała się odchudzać. Czy uda się jej skończyć kurację?

18:00

Premiera Izba przyjęć: Nie ma jak w domu Godziny emisji

Na izbę przyjęć trafia 23-letnia kobieta, która rozbiła swój samochód. Lekarze muszą pomóc 85-letniemu Peterowi, który poważnie zranił sobie palec.

19:00

Maniacy sprzątania: Plas Teg Godziny emisji

Ta jakobicka rezydencja z XVII wieku wznosi się w samym sercu Flintshire w północnej Walii. Mieszka w niej 74-letnia Cornelia z gromadką dwunastu kotów.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Coś żyje w mojej ręce Godziny emisji

Pasożyty zjadają kobiecie gałki oczne. Tajemnicza infekcja całkowicie osłabia piłkarza. Morskie stworzenia atakują kierownika przystani.

21:00

Seks-wypadki: Żadnych usprawiedliwień Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy kończą się niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz zabawnymi obrażeniami ciała. Przed nami historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

22:00

Elementary: Znajdź niewiadomą Godziny emisji

Holmes zajmie się sprawą zabójstwa cenionego matematyka. Genialny detektyw przypuszcza, że tragiczna śmierć ma związek z tajemniczym równaniem, które próbowała rozwiązać ofiara.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

23:00

Duchy: Naznaczona złem Godziny emisji

Gdy Stephanie odrzuciła zaloty wielbiciela, ten skradł jej pukiel włosów i zagroził, że rzuci na nią klątwę. Od tej pory kobiecie przytrafiają się dziwne rzeczy. Czy to przypadek?

00:00

Elementary: Połączeni siecią Godziny emisji

Po wycieku niewygodnych informacji agent rządowy zapadł się pod ziemię. Watson i Holmes rozpoczynają poszukiwania. Niestety sami stają się celem ataku internetowych aktywistów.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

Elementary: Dziewiąty krok Godziny emisji

Holmes i Watson odwiedzą Londyn, gdzie wraz z dawnym mentorem zbadają pewną nierozwikłaną zagadkę. Pojawi się także skłócony z Sherlockiem brat Mycroft.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

02:00

Włoskie zdrady, odc. 23 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 24 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Czysty zysk, odc. 2 Godziny emisji

Sprzątacze, Hayley i Dann, odwiedzają podobno nawiedzony XVII-wieczny dwór Plas Teg w Walii, gdzie wśród brudu żyje Cornelia i jej dwanaście kotów.

03:36

New York Ink: Czas na zmiany Godziny emisji

Billy opuszcza salon Wooster Street i próbuje sił jako niezależny artysta. Megan zastanawia się, jaką cenę hipotetycznie można zapłacić za zniszczenie przyjaźni.

04:24

Mieszkanie na pniu: Wyspa wśród koron drzew Godziny emisji

Pete Nelson, który jest niekonwencjonalnym budowniczym, tworzy niezwykłe budowle na drzewach zarówno dla marzycieli, jak i realistów.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Miejsce dla pana młodego Godziny emisji

Kiedy w salonie pojawia się pan młody, konsultanci dobrze wiedzą, że to właśnie mężczyzna będzie kierował przebiegiem wizyty i wpływał na decyzję przyszłej zony.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Na pomoc pannie młodej Godziny emisji

Pełna wielkich nadziei Davone pojawia się w salonie. Była cheerleaderka Carrie już oddała jedną suknię i teraz szuka nowej. Żołnierka Jennifer przychodzi na pierwszą przymiarkę.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info