Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-09-26 Pokaź dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: powrót: Pentillie Godziny emisji

Ruth Watson wybiera się do zamku Pentillie, do rodziny Corytonów. Czy Ted i Sarah wcielili w życie wskazówki Ruth i stworzyli atrakcję turystyczną z ogrodów?

06:50

Projekt AKWARIUM: Królowa piratów Godziny emisji

Kolejne odcinki serii opowiadającej o rodzinnej firmie, zajmującej się projektowaniem i aranżacją akwariów. Przedsiębiorstwo ATM prowadzi dwóch szwagrów, Wayde King i Brett Raymer.

07:40

Kot z piekła rodem: Kot, który zjada wszystko! Godziny emisji

Behawiorysta pomaga właścicielowi kota, który ma niespożyty apetyt. Następnie próbuje rozwiązać problemy kolejnego pupila, który jest obsesynie zazdrosny o swoją właścicielkę.

08:30

Łowcy promocji: Chris i Antoinette Godziny emisji

Samotna matka Antoinette zgromadzone oferty i kupony wykorzystuje na opiekę nad matką i córką. Chris robi matematyczne wyliczenia, aby zebrać 700 przedmiotów na charytatywny cel.

09:00

Włoskie zdrady, odc. 18 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

09:30

Włoskie zdrady, odc. 19 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

10:00

Masterchef: Australia, odc. 38 Godziny emisji

Sędziowie Gary Mehigan, George Calombaris i Matt Preston wybierają najlepszych kucharzy amatorów w Australii. 24 uczestników konkursu walczy o tytuł Masterchefa w Melbourne.

11:00

In Vitro - 9 miesięcy później, odc. 2 Godziny emisji

Zapłodnienie in vitro to żmudny i emocjonalnie wyczerpujący proces. W programie poznamy pary, które przez dłuższy czas starały się o dziecko. Odwiedzimy je 9 miesięcy później.

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Rod, część 2 Godziny emisji

Chris Powell pomaga stracić zbędne kilogramy aktorowi Rodowi, który marzy o występach na Broadwayu. Czy tym razem Powell odniesie sukces i urzeczywistni marzenia Roda?

13:00

Szpital dziecięcy w Dallas, odc. 3 Godziny emisji

Dalszy ciąg operacji serca trzyletniej Caydence Barrett, którą przeprowadza dr Joseph Forbess. Spotkanie z chirurgiem plastycznym Alexem Kane'em.

13:30

Szpital dziecięcy w Dallas, odc. 4 Godziny emisji

Spotkanie z chirurgiem robotowym Patricio Gargollo. Ciąg dalszy operacji chirurga plastycznego Alexa Kane'a, który ratuje pacjenta z rozszczepem podniebienia.

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay, odc. 16 Godziny emisji

Uczestnicy konkursu kulinarnego gotują dania z produktów znalezionych w tajemniczej skrzyni. Zwycięzca tego starcia ma zapewnione miejsce w finałowej czwórce.

15:00

Kot z piekła rodem: Apetyt na niszczenie Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki, po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

16:00

Łowcy promocji: Missy i Amy Godziny emisji

Missy zamierza oszczędzić ponad 50 dolarów, kupując wyłącznie przecenione produkty. Superoszczędna Amy chce wydać tylko 10 dolarów na zakupy warte ponad 400.

16:30

Łowcy promocji: Tai, Tarin i Nathan Godziny emisji

W swoje urodziny bliźniaki Tai i Tarin wyruszają na poszukiwania za darmo rozdawanych rzeczy. Nathan za zakupy, które zaspokoiłyby pułk wojska, chce zapłacić jedynie 50 dolarów.

17:00

Otyłość, która zabija: Uwolnijcie mnie! Godziny emisji

Kobieta być może będzie musiała wrócić do domu, ponieważ nie stać ją na operację zmniejszenia żołądka. Garth nie jest w stanie jej zmusić, aby ograniczyła swój apetyt.

18:00

Premiera Ekstremalni rodzice Godziny emisji

Analiza ekstremalnego rodzicielstwa i skrajnych metod wychowawczych. Zobaczymy, jak można wychować dziecko bez kar i na czym polega rodzicielstwo bliskości.

19:00

Maniacy sprzątania: Prehen House Godziny emisji

Sprzątacze Ben i Lynsey pomagają Colinowi Peckowi zrobić generalne porządki w georgiańskiej rezydencji w Derry w Irlandii Północnej, która zamieniła się w składowisko rupieci.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Moja żona gnije Godziny emisji

Rodzinne wakacje na statku zamieniają się w koszmar, kiedy małe dziecko połyka groźnego potwora. Matka dwójki dzieci walczy z tajemniczą infekcją.

21:00

Seks-wypadki: Skończ to! Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy kończą się niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz zabawnymi obrażeniami ciała. Przed nami historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

22:00

Elementary: Połączeni siecią Godziny emisji

Po wycieku niewygodnych informacji agent rządowy zapadł się pod ziemię. Watson i Holmes rozpoczynają poszukiwania. Niestety sami stają się celem ataku internetowych aktywistów.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

23:00

Duchy: Studnia do piekła Godziny emisji

Mark jest obdarzony zdolnościami paranormalnymi, które mogą być niebezpieczne. Po powrocie do rodzinnego domu, zaczynają go nękać ciemne siły. Czy uda mu się wyrwać z ich szponów?

00:00

Elementary: Zatrute pióro Godziny emisji

Holmes i Watson badają sprawę zabójstwa mężczyzny, którego otruto nitrogliceryną. Podejrzenia padają na tajemniczą kobietę z przeszłości Holmesa.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

Elementary: Znajdź niewiadomą Godziny emisji

Holmes zajmie się sprawą zabójstwa cenionego matematyka. Genialny detektyw przypuszcza, że tragiczna śmierć ma związek z tajemniczym równaniem, które próbowała rozwiązać ofiara.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

02:00

Włoskie zdrady, odc. 25 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 26 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Czysty zysk, odc. 3 Godziny emisji

Pedantka, Gemma, jedzie do Norwich by pomóc Annie, samotnej matce przyznającej się do nałogowego zbieractwa. Czy Gemmie uda się przełamać strach przed brudem, kurzem i pająkami?

03:36

New York Ink: Spełnione marzenia Godziny emisji

Jessica pokazuje Tommy'emu kilka tatuaży, które sama wykonała poza salonem. Tęskniący za domem Tim zabiera Amiego na surfing na dzikie plaże koło Nowego Jorku.

04:24

Mieszkanie na pniu: Bar dla supergwiazdy Godziny emisji

Brian Kelly prosi Pete'a o zbudowanie domku w starym stylu na drzewie, rosnącym na stromym zboczu wąwozu. Czy Pete stworzy coś wskroś przebojowego?

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Na pomoc pannie młodej Godziny emisji

Pełna wielkich nadziei Davone pojawia się w salonie. Była cheerleaderka Carrie już oddała jedną suknię i teraz szuka nowej. Żołnierka Jennifer przychodzi na pierwszą przymiarkę.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Mężczyźni honoru Godziny emisji

Christy chce, aby suknia zakryła jej bliznę. W salonie towarzyszą jej bracia bliźniacy. Cathy przyprowadza trzech drużbów. Laura zabiera na przymiarkę przyjaciela Roba.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info