Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-09-27 Pokaź dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Plas Teg Godziny emisji

Ruth pomaga Cornelii Bayley, do której należy zabytkowa rezydencja Plas Teg w stylu jakobińskim. Posiadłość ta przetrwała w niemal niezmienionym stanie od 1610 roku.

06:50

Projekt AKWARIUM: Mrzonki Godziny emisji

Kolejne odcinki serii opowiadającej o rodzinnej firmie, zajmującej się projektowaniem i aranżacją akwariów. Przedsiębiorstwo ATM prowadzi dwóch szwagrów, Wayde King i Brett Raymer.

07:40

Kot z piekła rodem: Koci tyran Godziny emisji

Koci behawiorysta pomaga parze, której kot stanął na drodze do ich szczęścia. Następnie zajmuje się pupilem, który został przygarnięty ze schroniska.

08:30

Łowcy promocji: Chrystie i Treasure Godziny emisji

Chrystie jest jeszcze niedoświadczoną zbieraczką kuponów, ale powoli odkrywa uroki tej pasji. Wytrawny Treasure zgromadził już w domu przedmioty o wartości 35 tysięcy dolarów.

09:00

Włoskie zdrady, odc. 20 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

09:30

Włoskie zdrady, odc. 21 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

10:00

Masterchef: Australia, odc. 39 Godziny emisji

Sędziowie Gary Mehigan, George Calombaris i Matt Preston wybierają najlepszych kucharzy amatorów w Australii. 24 uczestników konkursu walczy o tytuł Masterchefa w Melbourne.

11:00

In Vitro - 9 miesięcy później, odc. 3 Godziny emisji

Zapłodnienie in vitro to żmudny i emocjonalnie wyczerpujący proces. W programie poznamy pary, które przez dłuższy czas starały się o dziecko. Odwiedzimy je 9 miesięcy później.

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Cassie, część 1 Godziny emisji

Trener Chris Powell pomaga otyłym ludziom w walce ze zbędnymi kilogramami. Jedna z klientek wierzy, że utrata kilogramów pomoże jej odnowić kontakt z dawno niewidzianym synem.

13:00

Szpital dziecięcy w Dallas, odc. 5 Godziny emisji

Pediatra i chirurg urolog Patricio Gargollo korzysta z pomocy nowatorskich robotów podczas operacji chłopca, który został poważnie ranny w wypadku samochodowym.

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay, odc. 17 Godziny emisji

Finałowa trójka uczestników konkursu musi w ciągu 90 minut przygotować dania, które oceni 50 najsłynniejszych mistrzów sztuki kulinarnej. Kto zapewni sobie miejsce w finale?

15:00

Kot z piekła rodem: Multimilionowy koszmar Godziny emisji

Kot Daniela i Desiree zaznacza moczem dom, który kupili za kilka milionów dolarów. Z kolei kotka Sugar ukrywa się przed nowo przybyłym samcem. Czy Jackson rozwiąże oba problemy?

16:00

Łowcy promocji: Desirae i Stephanie Godziny emisji

Superoszczędna Desirae nigdy nie kupuje codziennych gazet. Kupony zbiera z gazet wyrzuconych na makulaturę. Stephanie swoją pasją ofertową zaraziła już nastoletniego syna.

16:30

Łowcy promocji: Chris i Antoinette Godziny emisji

Samotna matka Antoinette zgromadzone oferty i kupony wykorzystuje na opiekę nad matką i córką. Chris robi matematyczne wyliczenia, aby zebrać 700 przedmiotów na charytatywny cel.

17:00

Otyłość, która zabija: Waga naprawdę ciężka Godziny emisji

Mężczyzna o wadze 225 kg rezygnuje z płynnej diety. Robert i Garth mają odmienne zdanie na temat dalszego leczenia pacjenta. Otyłość sprawiła, że kobieta stała się bezpłodna.

18:00

Premiera Wyzwanie - pierwsze dziecko: Odessane mleko Godziny emisji

Spotkanie Mars z byłą żoną Douga okazuje się trudnym momentem w związku pary. Aly i Josh są zaniepokojeni po długiej podróży z noworodkami.

19:00

Maniacy sprzątania: Castle Ellen Godziny emisji

Piękny dom emerytowanego inżyniera Michaela Keaneya, pełen antyków i rodzinnych fotografii, pokrywa gruba warstwa kurzu. Czy dwóch maniaków porządków zaprowadzi tam ład?

20:00

Obcy wewnątrz nas: Odpadają mi ręce Godziny emisji

Mężczyzna dostaje tajemniczej, ale bolesnej wysypki. Kobieta nie może sobie poradzić z atakami przeszywającego bólu w gardle. Nastolatek czuje się zmęczony i mdleje bez powodu.

21:00

Seks-wypadki: Gorący sekret Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy kończą się niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz zabawnymi obrażeniami ciała. Przed nami historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

22:00

Elementary: Zatrute pióro Godziny emisji

Holmes i Watson badają sprawę zabójstwa mężczyzny, którego otruto nitrogliceryną. Podejrzenia padają na tajemniczą kobietę z przeszłości Holmesa.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

23:00

Duchy: Czarna magia Godziny emisji

Nastoletni chłopiec ma obsesję na punkcie nawiązywania kontaktów ze zmarłymi. Któregoś dnia wywołuje złośliwego ducha, który zaczyna terroryzować jego rodzinę w nowym domu.

00:00

Elementary: Powrót do przeszłości Godziny emisji

Holmes i Watson odkrywają zwłoki zabójcy. Odpowiedzi na nurtujące ich pytania szukają u członków mafii. Doktor Watson pomaga koleżance odnaleźć wymarzonego mężczyznę.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

Elementary: Połączeni siecią Godziny emisji

Po wycieku niewygodnych informacji agent rządowy zapadł się pod ziemię. Watson i Holmes rozpoczynają poszukiwania. Niestety sami stają się celem ataku internetowych aktywistów.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

02:00

Włoskie zdrady, odc. 27 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 28 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Czysty zysk, odc. 4 Godziny emisji

Kochająca porządek Tracey jedzie do Norfolk pomóc Kerry, 33-letniej wolontariuszce, której dom jest pełen psiej sierści, psich legowisk, kości dla psów a nawet psiego moczu.

03:36

New York Ink: Teraz albo nigdy Godziny emisji

Kiedy Ami dowiaduje się, że Jessica robi tatuaże w domu, musi podjąć decyzję: czy ją zwolnić, czy dalej szkolić. Megan przeprowadza się do nowego mieszkania.

04:24

Mieszkanie na pniu: Widok z góry Godziny emisji

Pete i Daryl łączą siły z nowatorskim projektantem nadrzewnych rezydencji, aby razem stworzyć 30-boczną, ogromną kulę geometryczną pełną niespodzianek dla rodziny z Seattle.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Mężczyźni honoru Godziny emisji

Christy chce, aby suknia zakryła jej bliznę. W salonie towarzyszą jej bracia bliźniacy. Cathy przyprowadza trzech drużbów. Laura zabiera na przymiarkę przyjaciela Roba.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Decyzje, decyzje, decyzje... Godziny emisji

Sahar chce kupić wymarzoną kreację. Michele nie chce wyjść z przymierzalni. Gdy Kristin wraca na kolejną przymiarkę, okazuje się, że ktoś podmienił jej suknię.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info