Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-09-28 Pokaź dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Riverhill House Godziny emisji

Należąca do rodziny Rogersów posiadłość Riverhill House popada w ruinę. Właściciele chcą zatrzymać ten proces za wszelką cenę.

06:50

Projekt AKWARIUM: Perfekcyjny zbiornik Godziny emisji

Kolejne odcinki serii opowiadającej o rodzinnej firmie, zajmującej się projektowaniem i aranżacją akwariów. Przedsiębiorstwo ATM prowadzi dwóch szwagrów, Wayde King i Brett Raymer.

07:40

Kot z piekła rodem: Nieznośny kocur Godziny emisji

Kobieta w ciąży prowadzi nieustanną walkę ze swoim upartym kotem. Z kolei inny kot rujnuje związek swoich właścicieli. Czy Jackson jest w stanie im pomóc?

08:30

Łowcy promocji: Amber i Tammilee Godziny emisji

Ogarnięta manią kuponów Amber musi zabrać dzieci na zakupy, ponieważ opiekunka nie przyszła do pracy. Tammilee co roku zbiera różnego rodzaju oferty, aby wyjechać na wakacje.

09:00

Włoskie zdrady, odc. 22 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

09:30

Włoskie zdrady, odc. 23 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

10:00

Masterchef: Australia, odc. 40 Godziny emisji

Gary Mehigan, George Calombaris i Matt Preston szukają najlepszego kucharza amatora w całej Australii. Grupa 24 najlepszych kucharzy spotyka się w kuchni Masterchefa w Melbourne.

11:30

Premiera Ciąża z zaskoczenia: Przy nadziei Godziny emisji

Samotna kobieta, która już dawno pogodziła się ze swoją bezdzietnością, skarży się na bóle brzucha. Podejrzewa, że to zatrucie. Diagnoza lekarzy wprawia ją w osłupienie.

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Cassie, część 2 Godziny emisji

Chris Powell pomaga Cassie stracić zbędne kilogramy. Tym razem postanawia wezwać posiłki w postaci zawodowego futbolisty Donalda Drivera z Green Bay Packers.

13:00

Szpital dziecięcy w Dallas, odc. 2 Godziny emisji

Dalszy ciąg losów małej pacjentki Rylynn Riojas, która czeka na przeszczep serca i Sophie Tilley, która przygotowuje się do przeszczepu komórek macierzystych.

13:30

Szpital dziecięcy w Dallas, odc. 3 Godziny emisji

Spotkanie z lekarką Pam Okadą i chirurgiem plastycznym Alexem Kane'em. Dr Okada udziela pomocy małym pacjentom, którzy trafili na izbę przyjęć.

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Najlepsza trójka w akcji Godziny emisji

Trójka uczestników konkursu przygotowuje dania, które oceni panel 50 słynnych mistrzów sztuki kulinarnej. Mają tylko 90 minut. Kto zapewni sobie miejsce w finale?

15:00

Kot z piekła rodem: Głodny jak wilk Godziny emisji

Galaxy rozpoznaje problemy kota Marleya, który nie tylko pozostawia za sobą krwawe żniwo, ale też z pasją niszczy wszystko w domu. Zobacz, jak metody Jacksona czynią cuda.

16:00

Łowcy promocji: Chrystie i Treasure Godziny emisji

Chrystie jest jeszcze niedoświadczoną zbieraczką kuponów, ale powoli odkrywa uroki tej pasji. Wytrawny Treasure zgromadził już w domu przedmioty o wartości 35 tysięcy dolarów.

16:30

Łowcy promocji: Amber i Tammilee Godziny emisji

Ogarnięta manią kuponów Amber musi zabrać dzieci na zakupy, ponieważ opiekunka nie przyszła do pracy. Tammilee co roku zbiera różnego rodzaju oferty, aby wyjechać na wakacje.

17:00

Otyłość, która zabija: Rodzinna decyzja Godziny emisji

Zapraszamy na spotkanie z rodziną Garbsów - Suzie, Sandrą i Johnem. Cała trójka tego samego dnia podda się operacji zmniejszenia żołądka.

18:00

Medyczne zagadki: Z powrotem na harleyu Godziny emisji

Cieszący się dobrym zdrowiem pastor nagle czuje się tak, jakby codziennie dostawał ataku serca. Czy lekarzom uda się postawić trafną diagnozę?

19:00

Czysty zysk: Generalne porządki Godziny emisji

Linda Dykes wybiera Richarda, który ma obsesję na punkcie porządku i czystości w swoim domu, aby pomógł Christopherowi posprzątać zawalony śmieciami domek.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Ja i mój nikczemny bliźniak Godziny emisji

Czteroletni chłopiec zmaga się z paraliżującym bólem. Student omal nie traci życia z powodu małego skaleczenia. Kobieta prawie traci zmysły z powodu potwora w swoim ciele.

21:00

Seks-wypadki: Pod kluczem Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy kończą się niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz zabawnymi obrażeniami ciała. Przed nami historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

22:00

Elementary: Powrót do przeszłości Godziny emisji

Holmes i Watson odkrywają zwłoki zabójcy. Odpowiedzi na nurtujące ich pytania szukają u członków mafii. Doktor Watson pomaga koleżance odnaleźć wymarzonego mężczyznę.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

23:00

Duchy: Nawiedzony wiktorianin Godziny emisji

Edwin i Lillian znaleźli dom swoich marzeń, lecz krótko po przeprowadzce ich życie zmieniło się w koszmar. Lillian została opętana przez złowrogiego ducha...

00:00

Elementary: Nietypowy układ Godziny emisji

Ktoś włamał się do domu Gregsona. Holmes i Watson szukają zamaskowanego włamywacza. Zespół Gregsona pozna kilka szczegółów z jego prywatnego życia...

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

Elementary: Zatrute pióro Godziny emisji

Holmes i Watson badają sprawę zabójstwa mężczyzny, którego otruto nitrogliceryną. Podejrzenia padają na tajemniczą kobietę z przeszłości Holmesa.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

02:00

Włoskie zdrady, odc. 29 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 30 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Czysty zysk, odc. 5 Godziny emisji

Obsesyjna pedantka, Julie, odwiedza Kena, 51-letniego ekologa, którego dom jest wypełniony rzeczami przeznaczonymi na recykling. Czy Ken zacznie wreszcie używać odkurzacza?

03:36

New York Ink: Poważne decyzje Godziny emisji

Ami postanawia wreszcie rozmówić się z Chrisem. Megan musi wybrać pomiędzy karierą a miłością. Ami zwraca się do Tima o pomoc w prowadzeniu salonu.

04:24

Cuda z drewna: Strzelanina w Dakocie Południowej Godziny emisji

Stały klient zamawia do swojego flagowego sklepu strzelnicę na 10 stanowisk, w której główną atrakcją ma być animatroniczny miś z gór, będący postacią z kreskówki dla dzieci.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Decyzje, decyzje, decyzje... Godziny emisji

Sahar chce kupić wymarzoną kreację. Michele nie chce wyjść z przymierzalni. Gdy Kristin wraca na kolejną przymiarkę, okazuje się, że ktoś podmienił jej suknię.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Wielkie nadzieje Godziny emisji

Sonya ma ograniczony budżet, ale chce kupić drogą suknię. Chloe zmierzyła już 300 kreacji. Candice wychodzi za mąż po raz drugi i chce, aby suknia odzwierciedlała jej osobowość.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info