Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-09-30 Pokaź dziś

06:00

Buddy Valastro gotuje, odc. 5 Godziny emisji

Buddy zaprasza na ucztę złożoną z kanapek i zup. Zobaczymy, jak przygotować zupę minestrone, panini z indykiem i karczochami, francuską zupę cebulową oraz zupę z owoców morza.

06:25

Buddy Valastro gotuje, odc. 6 Godziny emisji

Buddy z żoną i siostrą jadą posmakować meksykańskiej kuchni. Spróbują fajitas z pomidorową salsą, quesadillas oraz churros z chili i czekoladowym sosem.

06:50

Projekt AKWARIUM: Ocalony przez zaklęcie Godziny emisji

Kolejne odcinki serii opowiadającej o rodzinnej firmie, zajmującej się projektowaniem i aranżacją akwariów. Przedsiębiorstwo ATM prowadzi dwóch szwagrów, Wayde King i Brett Raymer.

07:40

Baseny jak z bajki: Luksusowe baseny Godziny emisji

Anthony Archer-Wills to niedościgniony mistrz i konstruktor basenów. Buduje niezwykłe, ekologiczne baseny na zamówienie klientów z całych Stanów Zjednoczonych.

08:30

Salon Sukien Ślubnych: Wizerunek to wszystko Godziny emisji

Natalie ma nadzieję, że Kleinfeld będzie ostatnim salonem podczas poszukiwań ślubnej kreacji na północnym wschodzie USA. Amy zrzuciła 30 kg, ale nadal uważa, że jest za gruba.

09:00

Kot z piekła rodem: Zdziczały szkocki kot zwisłouchy Godziny emisji

Tym razem Jackson pomaga właścicielom niesfornego kota, który zażarcie atakuje domowników. Następnie próbuje poskromić innego pupila, przysparzającego opiekunom wiele kłopotów.

10:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Burza w filiżance kawy Godziny emisji

Uczestnicy konkursu kulinarnego przygotowują dania, których głównym składnikiem jest kawa. Potem, aby uniknąć eliminacji, odtwarzają wymyślny półmisek na przyjęcie.

11:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Przejęcie restauracji Godziny emisji

Szóstka kucharzy amatorów przejmuje rządy w restauracji w Los Angeles. To jedno z najbardziej popularnych zadań konkursu kulinarnego.

12:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Powrót mistrzów Godziny emisji

Kucharze stają przed jednym z najtrudniejszych zadań konkursu. Kto tym razem nie wytrzyma napięcia? Kto będzie musiał zakończyć kulinarne zmagania?

13:00

Baseny jak z bajki: Basen na klifie Godziny emisji

Anthony i jego ekipa budują basen z dostępem do naturalnej plaży. Basen ma swój wodospad i ogromną skałę, z której będzie można skakać do wody.

14:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Singapur Godziny emisji

Mistrz sztuki kulinarnej Anthony Bourdain podróżuje po świecie w poszukiwaniu niepowtarzalnych smaków i zapachów. W Singapurze próbuje potraw z ulicznych straganów.

15:00

Domy na aukcji: Na chorobowym Godziny emisji

Niespodziewane przeziębienie dopada prawie wszystkich zdeterminowanych kupców. Czy to okazja, którą warto wykorzystać? Nagły zwrot wydarzeń na aukcji kończy się wielką wygraną.

15:30

Domy na aukcji: Potrójny problem Godziny emisji

Nieporozumienie pomiędzy Lou i Scottem dotyczące drogiej nieruchomości zmusza kupców do zmiany taktyki. Uwagę Eda zwraca budynek do wynajęcia, ale czy warto w niego inwestować?

16:00

Premiera Moda na przygodę: Wyścigi żaglówek Godziny emisji

Modelka, Kate Peck, porzuca wybieg by wziąć udział w prestiżowym wyścigu żaglówek z Sydney do Mooloolaba. Czy da radę ukończyć wyścig?

17:00

Medyczne zagadki: Pożerany Godziny emisji

Lekarze muszą zdiagnozować zagadkowe objawy u pewnego pływaka, którego nękają paraliżujące ataki zmęczenia. Sytuacja staje się groźna, kiedy mężczyzna dostaje zawału serca.

18:00

Izba przyjęć, odc. 9 Godziny emisji

Trzynastolatek Will doznał urazu głowy podczas meczu baseballowego i teraz musi zostać poddany tomografii. Serce małej Amiry bije nieregularnie. Dostawca pizzy spadł z motocykla.

19:00

Włoskie zdrady, odc. 27 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

19:30

Włoskie zdrady, odc. 28 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Wakacje z piekła rodem Godziny emisji

W Boże Narodzenie na świat przychodzi dziewczynka. Lekarze odkrywają, że jej mózg uległ zakażeniu już w macicy matki. Kobieta twierdzi, że ma w oku robaka.

21:00

Premiera Elementary: Zastrzyk wieczności Godziny emisji

Holmes i Watson zajmują się sprawą nielegalnych testów klinicznych nowej substancji. Sherlock zmaga się też z procesem leczenia uzależnień, który jest dla niego zbyt monotonny.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

22:00

Elementary: Markiza Godziny emisji

Do Nowego Jorku przybywa brat Scherlocka, Mycroft, który prosi detektywa o pomoc w sprawie, w którą zamieszana jest jego była narzeczona, Nigella.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

23:00

Duchy: Człowiek-cień Godziny emisji

W dzieciństwie Tim i jego brat Tom spotkali w lesie w pobliżu swojego domu demoniczną istotę. Po wielu latach Tim wrócił w rodzinne strony zdeterminowany, by stawić czoło demonowi.

00:00

Elementary: Połączeni siecią Godziny emisji

Po wycieku niewygodnych informacji agent rządowy zapadł się pod ziemię. Watson i Holmes rozpoczynają poszukiwania. Niestety sami stają się celem ataku internetowych aktywistów.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

Elementary: Nietypowy układ Godziny emisji

Ktoś włamał się do domu Gregsona. Holmes i Watson szukają zamaskowanego włamywacza. Zespół Gregsona pozna kilka szczegółów z jego prywatnego życia...

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

02:00

Włoskie zdrady, odc. 33 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 34 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Czysty zysk, odc. 7 Godziny emisji

Sprzątaczka Michelle składa wizytę Susane, której dom jest pełen najróżniejszych przedmiotów, stert dokumentów i przestarzałych ozdób choinkowych.

03:36

New York Ink: Obolałe plecy i skok Yoji Godziny emisji

W studio pojawia się mężczyzna, który chce, aby jego nowy tatuaż upamiętniał przejście huraganu Sandy. Cierpiący na bezsenność chce sobie wytatuować śpiącą królewnę.

04:24

Cuda z drewna: Zajazd z czasów gorączki złota Godziny emisji

Farmer pragnie stworzyć przydrożną atrakcję dla podróżujących. Ekipa musi w krótkim czasie skonstruować młyn w starym stylu, nawiązujący do czasów gorączki złota.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Długo i szczęśliwie... itd. Godziny emisji

Leah przychodzi do salonu z całą rodziną, ale najbardziej ceni sobie opinie swoich sióstr. Bethany szuka sukni, która na pewno nie spodoba się matce. Syndal ma pierwszą przymiarkę.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Żadnych ograniczeń Godziny emisji

Panna młoda Comora szuka sukni ślubnej w towarzystwie wizażystki celebrytów. Randy musi zadowolić blondynkę o posągowej sylwetce z wyjątkowo drogim gustem.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info