Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-01 Pokaź dziś

06:00

Buddy Valastro gotuje: Niedzielna kolacja Godziny emisji

Buddy zaprasza na pieczeń wołową z sosem cebulowym wg. przepisu swojej mamy oraz zapiekankę ziemniaczano-porową i makaron z brokułami. Potrawy ocenią siostra Mary i szwagier Joe.

06:25

Buddy Valastro gotuje: Uczta siedmiu ryb Godziny emisji

Ciotka Nina dzieli się kilkoma włoskimi przepisami na dania rybne. Buddy'emu najbardziej smakuje zuppa di baccal, insalata di frutti di mare i smażone stynki.

06:50

Projekt AKWARIUM: Dzika balanga Godziny emisji

Kolejne odcinki serii opowiadającej o rodzinnej firmie, zajmującej się projektowaniem i aranżacją akwariów. Przedsiębiorstwo ATM prowadzi dwóch szwagrów, Wayde King i Brett Raymer.

07:40

Premiera Baseny z rozmachem: Witamy w dżunglii Godziny emisji

Pewien stary basen potrzebuje pomocy Lucasa. Jego misją będzie stworzenie w ogródku na przedmieściach pełnej niespodzianek, przypominającej dżunglę oazy.

08:30

Salon Sukien Ślubnych: Bogate panny młode Godziny emisji

Panna młoda Monisha szuka sukni na trzy ślubne ceremonie. Mary ma do dyspozycji 30 000 dolarów na zakup dwóch ślubnych kreacji.

09:00

Kot z piekła rodem: Kot macho Godziny emisji

Koty Ryann i Derka nie żyją w zgodzie, gdyż Buddy terroryzuje Lita. Z kolei relacje pomiędzy Jen i Nicole popsuły się, od kiedy nowy kot Jen zaczął wszystko znaczyć moczem.

10:00

Wyswatani przez rodziców: Sygnały ostrzegawcze Godziny emisji

Mężczyźni i kobiety, którzy nie znaleźli szczęścia w miłości, decydują się powierzyć swoje intymne życie i przyszłość dobrze znanym sobie ludziom - rodzicom.

11:00

Stylowe metamorfozy Stacy London: Serena Godziny emisji

Stacy nie spodziewała się, że matka trójki dzieci Serena może mieć tak dziwaczny styl. Teraz kobieta szuka bardziej stonowanych rozwiązań, którymi wzbudzi szacunek u dorosłych.

11:30

Stylowe metamorfozy Stacy London: Rachel, Jesse Godziny emisji

Jesse kocha zwierzęta, ale ubiera się jak bohaterka horrorów. Artystyczny styl Rachael jest bardziej niechlujny niż szykowny. Czy Stacy pomoże tym paniom znaleźć odpowiedni styl?

12:00

Kod Jezusa: Ewangelia Marii Magdaleny Godziny emisji

Wnikliwa analiza dowodów potwierdzających istnienie Jezusa. Autentyczność świętych reliktów sprawdzają eksperci medycyny sądowej, archeolodzy i historycy.

13:00

Dziedzictwo starożytnego Egiptu: Oblicze boga, Piramidy Godziny emisji

Dr Kara Cooney wyrusza do odległych zakątków świata, by poznać największe tajemnice piramid. Podróż rozpoczyna w Egipcie, następnie odwiedza Meksyk i Sri Lankę.

14:00

Niezwykłe zjawiska pogodowe: Czerwony deszcz Godziny emisji

Spotkanie z ludźmi, którzy znaleźli się w samym środku przedziwnych zjawisk atmosferycznych. Eksperci wyjaśnią nam, jak nauka tłumaczy takie anomalie i odstępstwa pogodowe.

15:00

Premiera Megalopolis, odc. 2 Godziny emisji

Alexandra Leroux odwiedza niesamowite miasta na całym świecie, od San Francisco po Londyn, by odkryć rozmaite kultury, style życia i osobiste historie mieszkańców tych miast.

16:00

Baseny z rozmachem: Zielony z zazdrości Godziny emisji

Lucas tworzy mały karaibski raj w przydomowym ogrodzie. Jednak wizja projektanta znacząco różni się od wizji klienta. Jak zakończy się ten projekt?

17:00

Wyzwanie - pierwsze dziecko: Odessane mleko Godziny emisji

Spotkanie Mars z byłą żoną Douga okazuje się trudnym momentem w związku pary. Aly i Josh są zaniepokojeni po długiej podróży z noworodkami.

18:00

Łowcy promocji: J'Aime i Tiffany Godziny emisji

Zapraszamy na spotkania z superoszczędnymi konsumentami, którzy z niebywałą dokładnością planują zakupy wykorzystując oferty. Jamie za produkty warte 2000 dolarów płaci tylko 100.

18:30

Łowcy promocji: Rebecca i Jessica Godziny emisji

Rebecca organizuje przyjęcie, ale nie ma zamiaru wydawać więcej niż zwykle. Jessica ma zamiar 18 razy podejść do kasy, aby oszczędzić na zakupach wartych ponad 600 dolarów.

19:00

Włoskie zdrady, odc. 29 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

19:30

Włoskie zdrady, odc. 30 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Uśpione komórki Godziny emisji

To niewidzialne drapieżniki, które dostają się do organizmu żywiciela i pozostają tam w stanie uśpienia aż do chwili ataku. To cisi zabójcy, niebezpieczni i trudni do wykrycia.

21:00

Premiera Elementary: Kapitał początkowy Godziny emisji

Kitty poszukuje nastolatki, która uciekła z domu, a Sherlock i Joan badają morderstwo bioinżyniera, który mógł być powiązany z kartelem narkotykowym. Joan podejmuje ważną decyzję.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

22:00

Elementary: Zatrute pióro Godziny emisji

Holmes i Watson badają sprawę zabójstwa mężczyzny, którego otruto nitrogliceryną. Podejrzenia padają na tajemniczą kobietę z przeszłości Holmesa.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

23:00

Duchy: Obudzony demon Godziny emisji

Po przebudzeniu się ciemnej istoty ukrytej pod XIX-wiecznym pałacem, członkowie rodziny Rice'ów doświadczyli przerażających zjawisk paranormalnych. Zmuszeni byli do ucieczki z domu.

00:00

Elementary: Powrót do przeszłości Godziny emisji

Holmes i Watson odkrywają zwłoki zabójcy. Odpowiedzi na nurtujące ich pytania szukają u członków mafii. Doktor Watson pomaga koleżance odnaleźć wymarzonego mężczyznę.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

Elementary: Markiza Godziny emisji

Do Nowego Jorku przybywa brat Scherlocka, Mycroft, który prosi detektywa o pomoc w sprawie, w którą zamieszana jest jego była narzeczona, Nigella.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

02:00

Włoskie zdrady, odc. 35 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 36 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Czysty zysk, odc. 8 Godziny emisji

Obsesyjno-kompulsywni sprzątacze poznają ludzi niechlujnych, którzy mają ogromne problemy z bałaganem w swoich domach.

03:36

New York Ink: Kiedy nie ma Ami, klient się bawi Godziny emisji

Mike porównuje swoją budowę ciała z kulturystą, który przychodzi do studia, aby zrobić sobie tatuaż ku czci swojej córki. Potem chłopcy surfują na Rockway Beach.

04:24

Cuda z drewna: Lochy w San Francisco Godziny emisji

Zespół otrzymuje zamówienie na stworzenie atrakcji turystycznej na terenie zabytkowej przystani Fisherman Wharf w San Francisco. Ma ona nazwiązywać do 200-letniej historii miasta.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Żadnych ograniczeń Godziny emisji

Panna młoda Comora szuka sukni ślubnej w towarzystwie wizażystki celebrytów. Randy musi zadowolić blondynkę o posągowej sylwetce z wyjątkowo drogim gustem.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Policja stylu Godziny emisji

Norah pojawia się w salonie ze swoją rodziną. Czy obecność krewnych jej pomoże? Konsultanci szukają sukni w odcieniu przydymionej czerwieni dla supermodnej panny młodej.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info