Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-02 Pokaź dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Heath House Godziny emisji

Heath House w Staffordshire to kosztowna gotycka rezydencja należąca do Johna i Flavii Philipsów. Czy korzystając z pomocy Ruth ich syn, Ben, rozpocznie renowację budynku?

06:50

Projekt AKWARIUM: Akwarium w szoferce Godziny emisji

Wayde spotyka się z legendą koszykówki i czterokrotnym mistrzem NBA Shaquille'em O'Nealem, który chce umieścić akwarium w swojej półciężarówce.

07:40

Kot z piekła rodem: Ślepy, głuchy i gryzie Godziny emisji

Kot imieniem Burberry niedowidzi i niedosłyszy. Od pewnego czasu przestał załatwiać się do kuwety i zachowuje się niezwykle agresywnie. Czy Jackson będzie mógł pomóc?

08:30

Łowcy promocji: Kelly i Rebecca Godziny emisji

Kelly chce zaimponować swoim znajomym i próbuje zrobić zakupy o wartości ponad 1000 dolarów nie wydając ani centa. Rebecca wciąga w pasję kuponową swojego męża.

09:00

Włoskie zdrady, odc. 26 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

09:30

Włoskie zdrady, odc. 27 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

10:00

Masterchef: Australia, odc. 41 Godziny emisji

Gary Mehigan, George Calombaris i Matt Preston szukają najlepszego kucharza amatora w całej Australii. Grupa 24 najlepszych kucharzy spotyka się w kuchni Masterchefa w Melbourne.

11:00

In vitro: Szansa na szczęście, odc. 2 Godziny emisji

Dokument towarzyszący na co dzień czterem parom, które zdecydowały się na dziecko z pomocą nowatorskiej terapii in vitro.

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Kenny i Christy, część 2 Godziny emisji

Były komandos Kenny i Christy dzielnie walczą z nadmiarem kilogramów. Czy tym razem terapia zakończy się sukcesem?

13:00

Szpital dziecięcy w Dallas, odc. 6 Godziny emisji

Dyrektor oddziału intensywnej terapii noworodków James Moore czuwa nad bliźniaczkami, które urodziły się 17 tygodni za wcześnie i noworodkiem po operacji kręgosłupa.

13:30

Szpital dziecięcy w Dallas, odc. 7 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak potoczyły się losy małych pacjentów z tej serii programów. Co stało się z chorą na białaczkę Sophie i jak czuje się po operacji plastycznej nastolatek Taylor?

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Kucharze na start! Godziny emisji

Czterdzieścioro amerykańskich kucharzy amatorów wyrusza do Los Angeles, żeby zaprezentować popisowe dania przed Gordonem Ramseyem, Grahamem Elliotem i Christiną Tosi.

15:00

Kot z piekła rodem: Piekło w domu Godziny emisji

Stanley i Shelby nieustannie ze sobą walczą. Z kolei Finn ma zwyczaj skakania po dziecięcym łóżeczku. Czy Jackson Galaxy pomoże właścicielom okiełznać ich niesforne pupile?

16:00

Łowcy promocji: Scott i Jen Godziny emisji

Scott wyrusza na swoje ostatnie zakupy, zanim żona Amy urodzi dziecko. Jen przeznacza oszczędności z ofert na edukację swoich dzieci.

16:30

Łowcy promocji: Joni i Angelique Godziny emisji

Joni z Ohio próbuje zrobić zakupy spożywcze o wartości 3100 dolarów za mniej niż 100 dolarów. Angelique z Waszyngtonu całą noc planuje swoją wyprawę na zakupy.

17:00

Lekarz w moim domu, odc. 2 Godziny emisji

Zwykła rodzina, która chce zatroszczyć się o swoje zdrowie, na jeden miesiąc zaprasza do domu lekarza, który przyjrzy się ich codziennemu życiu i podda wnikliwym badaniom.

18:00

Premiera Izba przyjęć: Wolny duch Godziny emisji

Do szpitala St George trafia 27-letni ogrodnik, który spadł z drzewa z 12-metrowej wysokości. Lekarze muszą udzielić pomocy kobiecie z niewyraźną mową.

19:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Szwecja Godziny emisji

Anthony Bourdain zaprasza na spotkania z ludźmi i sztuką kulinarną z różnych zakątków świata, od Islandii po Nową Zelandię, od Paryża po New Jersey.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Moja córka traci zmysły! Godziny emisji

Śmiertelnie groźny pasożyt atakuje małego chłopca, któremu nagle zaczyna puchnąć noga. Lekarze rozważają amputację. Parę nowożeńców dręczą przedziwne halucynacje.

21:00

Seks-wypadki: Hobby na emeryturze Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy kończą się niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz zabawnymi obrażeniami ciała. Przed nami historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

22:00

Powrót z zaświatów: Powrót trenera, Śmierć na miejscu Godziny emisji

O doświadczeniu „życia po śmierci" opowiedzą Rick, który uczestniczył w zderzeniu czołowym i Paul, który przeszedł rozległy zawał serca.

23:00

Duchy: Diabeł we mnie siedzi Godziny emisji

W chwili, gdy John przypadkowo natrafił na egzemplarz szatańskiej biblii, nieświadomie uwolnił złowrogiego demona. Aby oczyścić aurę, trzeba było odprawić egzorcyzmy.

00:00

Elementary: Więzy krwi Godziny emisji

Sherlock i Joan badają sprawę zabójstwa młodej kobiety. W trakcie śledztwa trafiają na trop miliardera zajmującego wysokie stanowisko w firmie z branży technologicznej.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

Elementary: Nietypowy układ Godziny emisji

Ktoś włamał się do domu Gregsona. Holmes i Watson szukają zamaskowanego włamywacza. Zespół Gregsona pozna kilka szczegółów z jego prywatnego życia...

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

02:00

Włoskie zdrady, odc. 37 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 38 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Czysty zysk, odc. 9 Godziny emisji

Obsesyjno-kompulsywni sprzątacze poznają ludzi niechlujnych, którzy mają ogromne problemy z bałaganem w swoich domach.

03:36

New York Ink: Piersi, burleska i swawole Godziny emisji

Kobieta twierdzi, że pijany Lee obiecał jej darmowy tatuaż. Artysta próbuje sobie przypomnieć, czy zdradził swoją nową dziewczynę.

04:24

Cuda z drewna: Statki ahoj! Godziny emisji

Muzeum Morskie zamawia u braci wielkoskalowe repliki trzech statków, które zatonęły w Wielkich Jeziorach Kanady na przestrzeni ostatnich trzech stuleci.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Policja stylu Godziny emisji

Norah pojawia się w salonie ze swoją rodziną. Czy obecność krewnych jej pomoże? Konsultanci szukają sukni w odcieniu przydymionej czerwieni dla supermodnej panny młodej.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Golfowa obsesja Godziny emisji

Porsha ma obsesję na punkcie golfów. Czy znajdzie suknię z tak niecodziennym wykończeniem? Randy szuka jedynej w swoim rodzaju kreacji dla panny młodej z portfelem bez dna.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info