Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-03 Pokaź dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Kelly House Godziny emisji

Posiadłość Kelly House w hrabstwie Devon należy do dynastii Kellych od 1000 lat. Niestety jej obecny stan pozostawia wiele do życzenia. Czy Ruth odmieni los budynku?

06:50

Projekt AKWARIUM: Specjalne zamówienie Godziny emisji

Kolejne odcinki serii opowiadającej o rodzinnej firmie, zajmującej się projektowaniem i aranżacją akwariów. Przedsiębiorstwo ATM prowadzi dwóch szwagrów, Wayde King i Brett Raymer.

07:40

Kot z piekła rodem: Piekielni współlokatorzy Godziny emisji

Callie obawia się o zdrowie i życie swojej 95-letniej matki. Staruszka stała się obiektem wściekłych ataków ze strony kotki Allie. Czy Jackson pomoże poskromić pupila?

08:30

Łowcy promocji: Scott i Jen Godziny emisji

Scott wyrusza na swoje ostatnie zakupy, zanim żona Amy urodzi dziecko. Jen przeznacza oszczędności z ofert na edukację swoich dzieci.

09:00

Włoskie zdrady, odc. 28 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

09:30

Włoskie zdrady, odc. 29 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

10:00

Masterchef: Australia, odc. 42 Godziny emisji

Gary Mehigan jest autorem zadania dla Tracy i dwójki kucharzy. W pierwszej rundzie przygotowują przekąskę, której składnikiem jest piwo. Zwycięzca walczy z zawodowym kucharzem.

11:00

In vitro: Szansa na szczęście, odc. 3 Godziny emisji

Dokument towarzyszący na co dzień czterem parom, które zdecydowały się na dziecko z pomocą nowatorskiej terapii in vitro.

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Georgeanna, część 1 Godziny emisji

Trener Chris Powell pomaga otyłym ludziom w walce ze zbędnymi kilogramami. Tym razem z pomocy trenera chce skorzystać matka, która szukała w jedzeniu ukojenia.

13:00

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Dr Adrenalina Godziny emisji

Na izbę przyjęć trafia imprezowicz, który nagle został sparaliżowany. Dr Jasper przez pomyłkę wstrzykuje sobie dawkę adrenaliny i musi poradzić sobie z nagłym przypływem energii.

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Walka trwa Godziny emisji

22 najlepszych kucharzy amatorów zawalczy o tytuł prawdziwego miłośnika gotowania podczas starcia z rywalami.

15:00

Kot z piekła rodem: Ratunku - mój kota trzyma mnie jako zakładnika Godziny emisji

Jackson jedzie do Portland, by pomóc Teresie i Lee okiełznać nieobliczalnego kota. Zwierzak dotkliwie podrapał ich syna po tym, jak ten pociągnął go za ogon.

16:00

Łowcy promocji: Erin i Shavon Godziny emisji

Shavon z całą stertą ofert i promocji, które odziedziczyła po babci, próbuje uzupełnić zapasy swojej siostry. Czy Erin uda się nakarmić 280 gości weselnych za jedyne 150 dolarów?

16:30

Łowcy promocji: Michelle i Kelly Godziny emisji

Michelle potrafi wyczyścić półki supermarketu w Północnej Karolinie ze wszystkich ofert i promocji. Kelly tak manewruje kuponami, aby utrzymać rodzinę za 50 dolarów miesięcznie.

17:00

Lekarz w moim domu, odc. 3 Godziny emisji

Zwykła rodzina, która chce zatroszczyć się o swoje zdrowie, na jeden miesiąc zaprasza do domu lekarza, który przyjrzy się ich codziennemu życiu i podda wnikliwym badaniom.

18:00

Moda na przygodę: Rajd terenowy Kalgoorlie 400 Godziny emisji

Modelka, Kate Peck, podejmuje wyzwanie zostania pilotem rajdowym w trakcie niezwykle niebezpiecznego, ekstremalnego rajdu w Kalgoorlie.

19:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Indie (Radżasthan) Godziny emisji

Anthony Bourdain podróżuje po świecie w poszukiwaniu oryginalnych smaków. Na przyjęciu urodzinowym w Radżasthanie poznaje nie tylko lokalne potrawy, ale także egzotyczne zwyczaje.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Mistrzowie kamuflażu Godziny emisji

Pasożyty to groźne i przebiegłe stworzenia. W tym odcinku wszystko o amebie Acanthamoeba, babeszjozie oraz nicieniach Strongyloides, które są wyjątkowo trudne do wykrycia.

21:00

Seks-wypadki: Wspólne zainteresowania Godziny emisji

Mężczyzna nie może uwierzyć, że kocha się we śnie ze swoją dziewczyną. Para decyduje się pójść na całość podczas pierwszej randki na warsztatach kulinarnych.

22:00

Powrót z zaświatów: Przedawkowanie w zaświatach, Odkupienie kanciarza Godziny emisji

Ekipa programu bada przypadki „życia po śmierci" u byłych przestępców. Czy złoczyńcy zasługują na drugą szansę?

23:00

Duchy: Zło nie umiera nigdy Godziny emisji

Wymarzony dom przestał być ostoją, gdy rodzina stała się ofiarą agresywnego ducha. Fachowa pomoc zamiast pomóc wywołała przerażającą zemstę zjawy.

00:00

Elementary: Cienki lód Godziny emisji

Holmes i Watson wpadają na trop seryjnego mordercy. Nowojorscy policjanci nie są zachwyceni ponownym rozpatrywaniem zamkniętej sprawy.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

Elementary: Markiza Godziny emisji

Do Nowego Jorku przybywa brat Scherlocka, Mycroft, który prosi detektywa o pomoc w sprawie, w którą zamieszana jest jego była narzeczona, Nigella.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

02:00

Włoskie zdrady, odc. 39 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 40 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Czysty zysk, odc. 10 Godziny emisji

Obsesyjno-kompulsywni sprzątacze poznają ludzi niechlujnych, którzy mają ogromne problemy z bałaganem w swoich domach.

03:36

New York Ink: Babcia z tatuażem i złość Ami Godziny emisji

Tim Hendricks nie pojawia się w pracy. Do salonu zgłasza się tłum rozczarowanych klientów. Czy szykują się zwolnienia?

04:24

Cuda z drewna: Małpia rezydencja Godziny emisji

Zespół buduje domek na drzewie dla dużej rodziny. Muszą stworzyć niezwykłe miejsce, które będzie uwzględniać zarówno zróżnicowany wiek, jak i osobowość przyszłych mieszkańców.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Golfowa obsesja Godziny emisji

Porsha ma obsesję na punkcie golfów. Czy znajdzie suknię z tak niecodziennym wykończeniem? Randy szuka jedynej w swoim rodzaju kreacji dla panny młodej z portfelem bez dna.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Jedyna w swoim rodzaju Godziny emisji

Jackie jest modelką ślubnych kreacji i królową piękności. We wszystkim jest jej do twarzy. Rachael chce mieć taką samą suknię jak Kate Middleton.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info