Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-09 Pokaź dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: powrót: Powrót do River Hill Godziny emisji

Ruth Watson jedzie do posiadłości Riverhill w hrabstwie Kent należącej do rodziny Rogersów. Czy Sara i Ed skorzystali z porad specjalistki i zaczęli zarabiać?

06:50

Premiera Projekt AKWARIUM: Dylematy Howiego Mandela Godziny emisji

Howie Mandel chciałby mieć własne akwarium, ale nie może się zdecydować, jak ma ono wyglądać. Czy Wayde'owi i Brettowi uda się dokończyć ten projekt bez jakichkolwiek wskazówek?

07:40

Kot z piekła rodem: Znakowanie moczem Godziny emisji

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

08:30

Łowcy promocji: April i Carla Godziny emisji

April i jej siódemka dzieci tak robią zakupy spożywcze, aby miesiąc przeżyć za mniej niż 100 dolarów. Carla odkrywa, że jej przyjaciółka jest groźną rywalką w szukaniu promocji.

09:00

Włoskie zdrady, odc. 36 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

09:30

Włoskie zdrady, odc. 37 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

10:00

Masterchef: Australia, odc. 46 Godziny emisji

Uczestnicy konkursu kulinarnego muszą odtworzyć danie autorstwa Nicka Palumbo z Gelato Messina. Na to zadanie mają 120 minut.

11:00

In vitro: Szansa na szczęście, odc. 2 Godziny emisji

Film dokumentalny o życiu czterech par, których dzieci urodzą się dzięki zapłodnieniu in vitro - przełomowej metodzie, która może stanowić dla nich ostatnią szansę na dziecko.

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Bruce, część 1 Godziny emisji

Trener Chris Powell pomaga otyłym ludziom w walce z nadwagą. Rozmawia z mężczyzną, który w dzieciństwie był molestowany i jedzeniem próbował zatrzeć smutne wspomnienia.

13:00

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Poza kontrolą Godziny emisji

Niereagujący na bodźce golfista musi zostać poddany natychmiastowej operacji, ale chirurg gra na zwłokę. Trójka prawie nagich ludzi wprowadza zamęt na izbie przyjęć.

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Steki w Las Vegas Godziny emisji

Zawodnicy wybierają się do Las Vegas, gdzie dzielą się na dwa zespoły i przejmują nocny klub, żeby przygotować posiłek dla 101 wykonawców.

15:00

Premiera Kot z piekła rodem: Kocia karma Godziny emisji

Gdy Justin podarował mamie kota Bombadila, nie wiedział, że będzie prezent z piekła rodem. Buddyści Tom i Pola mieli sielankowe życie póki nie adoptowali Percy'ego.

16:00

Łowcy promocji: Katherine i Joel Godziny emisji

Katherine ma zamiar zerwać z nałogiem zakupów na przecenach, ale planuje ostatnią wyprawę. Jeden z najmłodszych zakupoholików robi wyjątkowo duże oszczędności.

16:30

Łowcy promocji: Heather i Bree Godziny emisji

Heather jest w ciąży i robi zakupy w supermarkecie Kmart. Bree z Missisipi sama wytwarza płyn do mycia naczyń a na miesięczne zakupy spożywcze nie wydaje więcej niż 140 dolarów.

17:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Królestwo Piotrusia Pana Godziny emisji

Pete wyrusza do Platte River Valley w Nebrasce, aby zbudować magiczny zamek w koronie drzewa — dla rodziny, która zdecydowała się nigdy nie dorastać.

18:00

Babski blues, odc. 1 Godziny emisji

Kim są sprzątaczki? Dlaczego wybrały tak ciężki zawód? Czy to praca tylko dla kobiet? Poznajcie ludzi, którzy nie urodzili się po to aby sprzątać, jednak często nie mieli wyboru.

19:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Namibia Godziny emisji

W Namibii zaledwie 10 procent ziemi nadaje się pod uprawę. Anthony Bourdain wyrusza na wyprawę, aby poznać, jak żyją ludzie w tak nieprzyjaznych człowiekowi warunkach.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Pasożyt w oku Godziny emisji

Baletnica z Teksasu cierpi na migrenę, zaburzenia pracy mięśni i ogólne osłabienie. Co jest przyczyną tajemniczej choroby tej jeszcze do niedawna silnej i energicznej tancerki?

21:00

Seks-wypadki: Żarty w Mardi Gras Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy kończą się niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz zabawnymi obrażeniami ciała. Przed nami historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

22:00

Demony z naszych snów: Śpiąc z diabłem Godziny emisji

W całej Ameryce można spotkać ludzi, których nękają senne koszmary o przerażających zjawach i upiorach, zagrażających ich życiu. Co naprawdę kryje się za tymi zagadkowymi wizjami?

23:00

Duchy, odc. 11 Godziny emisji

Czasami prawdziwe zło czai się w niepozornych miejscach. W programie zobaczymy przerażające historie o zjawiskach paranormalnych, o których opowiedzą osoby, które ich doświadczyły.

00:00

Elementary: Zwłoki baletnicy Godziny emisji

Znaleziono przecięte zwłoki obiecującej baletnicy. Zszokowany Sherlock przesłuchuje primadonnę Iris Lanzer.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

Obcy wewnątrz nas: Rabusie Godziny emisji

Zbadamy, jak wielkie spustoszenie w organizmie sieje pasożytnicze zapalenie opon mózgowych. Dowiemy się też, czy pewien chłopiec straci wzrok przez swojego pieska.

02:00

Włoskie zdrady, odc. 11 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 12 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Maniacy sprzątania: Castle Ellen Godziny emisji

Piękny dom emerytowanego inżyniera Michaela Keaneya, pełen antyków i rodzinnych fotografii, pokrywa gruba warstwa kurzu. Czy dwóch maniaków porządków zaprowadzi tam ład?

03:36

LA Ink: Hipnoza Kat Godziny emisji

Kat razem z innymi palaczami z salonu próbuje podjąć drastyczne kroki, aby zerwać z nałogiem. Tymczasem piosenkarka Yolanda Perez myśli o macierzyństwie.

04:24

Mieszkanie na pniu: Kolos na drzewie Godziny emisji

Para z Teksasu zleca Nelsonowi wybudowanie największego jak dotąd domu na drzewie. Pete projektuje dom w stylu ranczo, osadzony na starych wiązowcach, rosnących na ich posiadłości.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Gdzie kucharek sześć... Godziny emisji

Lisa, żona mistrza wypieków Buddy'ego Valastro, szuka sukni na uroczystość odnowienia przysięgi małżeńskiej. Podobają się jej dwie, piękne kreacje. Którą z nich wybierze?

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Ślubni pomocnicy Godziny emisji

Tamika przychodzi do salonu w towarzystwie konsultanta ślubnego. Czy uda im się nie przekroczyć budżetu? Ashley znajduje wymarzoną suknię, ale czy będzie ją na nią stać?

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info